2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
forumda en çok transfer edilmesi istenen oyuncular

asım pars - kerem tunçeri - kaya peker - malik dixon - tutku açık - umut yenice - kerem gönlüm - mc intyre - lavrinovic - marcus haislip

Sanırım 1 haziran balon cıktı fazla umutlananlar biz alıstık bunlara gecen senede ondan önceki senede ondan bir önceki senede nedense hep enson transfer yapan takım olmustuk yine öle olucak basarısız olunca ilk bahane gec kurulan takım cok oyuncu gönderdik getirdik bla bla bla 8)

Bence yenı olmasına ragmen bu kadro cok buyuk ısler yaptı uzerınde cok oynanmamalı eksık yerlere ıyı takvıyelerle super bır konuma gelırız madem bu sene butce cok daha fazla olacak o fazlalılıkla sadece eksıkler gıderılısın mesela 1- dee( dee yoksa hollis price), cuneyt 2- tufan- hite 3- carl english- ersin gorkem 4- gaınes - umut yenıce 5- huseyın- dudley. para sadece dudley ve englıshe verılecek yanı gecen senekı skorer oyuncu ve 5 numara acıgı kapanmıs olacak. tabı ustune 2 tane turk olabılır mesela erdem ve murat. takım basarısız dıyenler bence cok haksız avrupa 4. su olduk daha ne?

su an oyle bir haleti ruhiyeye sahibim ki icimden " olm 1 haziran da bomba cikti, bari takimi korusak, yine her mac eziyet ceksek yoksa kaybediyor muyuz len diye, avcilardan kalkip maslak yollarina dussek, buna da raziyim" deyip duruyorum..
nerede haislipler, rawle marshalllar, lavrinovicler, domercantlar... ???
takimi yukari cekemeyeceksek bari digerleri yanimiza bir sekilde cekilsin de lig zevkli olsun bu seneki gibi. zaten bjk dagilmis, efes ermal'i yabancilari kaybetmis, bir de fener omer asik-semih erden ikilisini nba'ye kaptirirsa seneye sampiyon telekomun arkasinda cekisiriz hep beraber...

Açıkçası iyi bir yabancı oyuncu bize gelirse bu şartlarda ancak para konusunda tatmin olursa gelir yada ULEB'de 4.olduk diye .. Keşke Kafkaf gibi USA'dan genç ve yetenekli basketbolcular bulabilsek . Düşünsenize mesela bu sezon G.Neal , Hosley , Marshall gibi adamlar bizde olsaydı sezon sonu iyi de para kazanırdık . Scout ekibimizden bu tür birşeyler bekliyorum artık . Ama yinede Avrupa patenti daha önemli ..

Hedef Mutlak başarı olmalı !
Ve ne gerekiyorsa o yapılmalı ...
Şampiyonluğun Asım gibi oyuncuları alarak değil Papadapoulos tarzı oyuncuları alarak geleceğini bilmek lazım ..
Telekom Wrigt'ı El-aMİN'İ aldı şimdi buralarda yani kimin şampiyonluğu hedeflediği daha en baştan aldığı oyunculardan belli oluyor ...
Bizde öyle transferler yapmalıyız ki herkes desin gs bu sezon şampiyonluğu hedefliyor ...

Yoksa genç oyuncu alalım gelecek vaat eden alalım dersek niyetimizi belli etmiş oluruz transfer konusunda benim beklentim star oyuncular futbolda tam aksi ama basketbolda şuan ki durumda mutlaka yıldız transfer bekliyorum orta sınıf yerliler gelecekse zaten sezon başından herşey belli olur sonra basket takımına destek istemeye başlayınca yöneticiler karşılık bulamazlar sezon başında gidin getirin solomon tarzı bir oyuncu o zaman taraftar nasıl kombinelere hucum ediyor görün ...

Sanırım ne kadar hayal gelsede bana el amin i galatasarayımızda görmeyi çok isterdim.Bencede diğer arkadaşların dediği gibi asımda bu takımda iyi iş yapacaktır...

Buğra Küçüktürköz' Alıntı:
Sanırım ne kadar hayal gelsede bana el amin i galatasarayımızda görmeyi çok isterdim.Bencede diğer arkadaşların dediği gibi asımda bu takımda iyi iş yapacaktır...

Kardeş;
Yazarken mesajın tamamını koyu renkli yapmak yasak.Bilgin olsun.

Geçen sene gibi yine tarihleri kafaya dert etmeye başlamımız. Evet bende takımın bu ay içinde kurulmasını istiyorum ama unutmayalım Galatasaray spor kulübü olsada futbol kulübü şeklinde yönetilir ve daha futbol takımının başında 2-3 aydır hoca yokken 1 haziranda baskette transfer olur mu hiç?

Gelen yok peki giden var mı? Dee' nin gidişi mesela ne anlama geliyor?
Zor ama Kerem Gönlüm,KayaPeker alınmalı bence Ersin Görkem ve Asım Pars iyi yerli transferler olacaktır. Yabancı için artık avrupalı alalım sırp, hırvat veya ispanyol illede abd' li alınacaksa avrupa stajı bitmiş olsun lütfen.

Arkadaşlar sabırsızlıkla 1 haziranı bekliyordunuz .Şimdi size bazı bilgiler vereyim 1 haziran itibariyle koçumuz murat özyer spor kulübümüzle sözleşmesi bitmektedir. basketboldan sorumlu yöneticimiz sayın Ahmet DEDEHAYIR yurt dışından dün gece geldiği için gerekli toplantıların bu gün ve yarın yapılacağını tahmin ediyorum.
Bu konuda ki yeni gelişmeleri yakından takip etmekle beraber resmileşmiş bütün haberlerin detaylarını size aktaracağımdan emin olabilirsiniz.

Saygılarımla

M. DURAN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...