2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erdal Avcı' Alıntı:
saçma sapan isimler yazıyorsunuz yazdığınız isimlerin çoğunu tanımıyorum alacağımız yeni uzun mutlaka nbaden olmalı ve pota altına atletizm ve sertlik getirmeli dwayne jones, earl barron, solomon jones, robert swift ,dominic mcguire , nick fazekas,micheal harris, james augustine gibi oyuncular hem dediğim vasıflara sahip hem de kontratları bitti.bundan bu oyunculardan birini çok rahat alabiliriz
birincisi forumda tartışmaya girmeye gerek yok
ikincisi senin bilmediğin oyuncular yazmamız senin basketbol bilginin ne kadar az olduğunu gösterir
üçüncüsü bizim galatasaray olarak herkes tarafından bilinen isimleri almamız hala çok zor

Can Akan' Alıntı:
carlos powell alınsa faydalı olur o da geçen seneyi nbdl de geçirmiş 3 ve 4 numarada faydalanabiliriz 201 cm boyunda
nbdl istatistikleri 22.5 sayı 6.4 ribaund 4.8 asist ortalamaları var

sean banks:1985 doğumlu 203 cm boyunda geçen sezonu o da nbdl de geçirmiş 2 ve 3 numara oynuyor bbl de 4 numara ya bile kaydırabileceğimiz çok yönlü bir oyuncu
nbdl istatistikleri 21.7 sayı 5.4 ribaund 3 asist

desmon farmer 195 boyunda ve 1981 doğumlu orjini 2numara olmasına rağmen 3 numarada oynayabiliyor geçen sezonu nbdl de geçirdi şu an da porto riko da bir takımla kısa süreli bir kontrat yapmış
nbdl istatisikleri 24.7 sayı 4.1 ribaund 4.1 asist

bu da eksta bir öneri eğer 1 numaramızda değişikliğe gidecek olursak önerim
earl calloway 191 boyunda orjini 1 numara olmasına rağmen 1 ve 2 numara da oynayabiliyor geçen sezonu nbdl de dahntay jones la aynı takımda geçirdi 1983 doğumlu
nbdl istatistikleri 19 sayı 5.1 ribaund 5.8 asist bence 1 numaraya transfer edersek çok faydalı olur şu an gündemimizde 1 numara transferi yok galiba
ama eğer 1 numaramızda değişikliğe gidecek olursak benim önerim earl calloway dir
Can, aslında daha once de konusmustuk. 3/4 oyuncusunun fundamentali ve oyun bilgisinin iyi olması gerekiyor. Bu yuzden 3/4 Avrupalı 4 ABD'li olsun diyenlere katılıyorum.
C.Powell pek zeki bir oyuncus sayılmaz. Gucuyle potaya giden biri. Acıkcası cogu siyahi ABD'li boyle zaten bu tip oyuncuların oyun zekası yuksek olanı topu paylasabileni NBA'ye gidiyor. Farmer aslında dedigin gibi 2 numara, bizim 3/4 istegimizin altında içeriye destek verebilmesi. J.Hodge zaten her zaman istatisk yıldızı ama cok zayıf kırılgan bir hali var :)
Sean Banks diger isimlere gore biraz daha dengeli. Ama acıkcası Avrupalı olmasını tercih ederim. Olmazsa yaz liginden ve gelişim liginden **iyi seçimiş bir oyuncu** olabilir. Cunku zamanında gelişim liginde daha iyileri varken, J.Graves ve D.Brown'ı almıştık.

Timur Saglam' Alıntı:
[quote="Can Akan":2ko8r826]carlos powell alınsa faydalı olur o da geçen seneyi nbdl de geçirmiş 3 ve 4 numarada faydalanabiliriz 201 cm boyunda
nbdl istatistikleri 22.5 sayı 6.4 ribaund 4.8 asist ortalamaları var

sean banks:1985 doğumlu 203 cm boyunda geçen sezonu o da nbdl de geçirmiş 2 ve 3 numara oynuyor bbl de 4 numara ya bile kaydırabileceğimiz çok yönlü bir oyuncu
nbdl istatistikleri 21.7 sayı 5.4 ribaund 3 asist

desmon farmer 195 boyunda ve 1981 doğumlu orjini 2numara olmasına rağmen 3 numarada oynayabiliyor geçen sezonu nbdl de geçirdi şu an da porto riko da bir takımla kısa süreli bir kontrat yapmış
nbdl istatisikleri 24.7 sayı 4.1 ribaund 4.1 asist

bu da eksta bir öneri eğer 1 numaramızda değişikliğe gidecek olursak önerim
earl calloway 191 boyunda orjini 1 numara olmasına rağmen 1 ve 2 numara da oynayabiliyor geçen sezonu nbdl de dahntay jones la aynı takımda geçirdi 1983 doğumlu
nbdl istatistikleri 19 sayı 5.1 ribaund 5.8 asist bence 1 numaraya transfer edersek çok faydalı olur şu an gündemimizde 1 numara transferi yok galiba
ama eğer 1 numaramızda değişikliğe gidecek olursak benim önerim earl calloway dir
Can, aslında daha once de konusmustuk. 3/4 oyuncusunun fundamentali ve oyun bilgisinin iyi olması gerekiyor. Bu yuzden 3/4 Avrupalı 4 ABD'li olsun diyenlere katılıyorum.
C.Powell pek zeki bir oyuncus sayılmaz. Gucuyle potaya giden biri. Acıkcası cogu siyahi ABD'li boyle zaten bu tip oyuncuların oyun zekası yuksek olanı topu paylasabileni NBA'ye gidiyor. Farmer aslında dedigin gibi 2 numara, bizim 3/4 istegimizin altında içeriye destek verebilmesi. J.Hodge zaten her zaman istatisk yıldızı ama cok zayıf kırılgan bir hali var :)
Sean Banks diger isimlere gore biraz daha dengeli. Ama acıkcası Avrupalı olmasını tercih ederim. Olmazsa yaz liginden ve gelişim liginden **iyi seçimiş bir oyuncu** olabilir. Cunku zamanında gelişim liginde daha iyileri varken, J.Graves ve D.Brown'ı almıştık.[/quote:2ko8r826]
söylediklerine % 100 katılıyorum bencede 3 4 oynayacak avrupalı olsun ama bence 3 4 e iyi 1 avrupalı alamayacaz gibime geldiği için bu önerileri yaptım çünkü hemen hemen aynı değerdeki iki oyucudan avrupalı olan daima daha pahalı oluyor bu yüzden bence murat hoca abd liye dönecek gibime geliyor

ben en çok milan gurovic i istiyorum 3 4 numaraya bence bize sınıf atlatacak bir oyuncu
o olmazsa jasmin hukic i isterim ama hukic bize sınıf atlatacak oyuncu değil kaliteli iyi rol oyuncusu ama winner değil sınıf atlatmaz

Efes'in yaptığıda ayıpa kaçıyor biraz, ne zaman biriyle ilgilensek devreye girip işimizi bozuyorlar.
Geçen sene A.Hutson ve K.Gregory, bu senede Kazioukis, insanın efes yerine tuborg içesi geliyor!!!

Adamlar bize ilk kez iyilik yapmış abi ya.Valla hiç kesmezdi beni Herrmann'ın üstüne.Aslında bu tür şeylerde birazcık insanın içindeki meymenetle alakalı bir şey.Eee Ergin Ataman'ın suratında meymenet yok ki içinde olsun o yüzden şaşırmıyorum.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Efes'in yaptığıda ayıpa kaçıyor biraz, ne zaman biriyle ilgilensek devreye girip işimizi bozuyorlar.
Geçen sene A.Hutson ve K.Gregory, bu senede Kazioukis, insanın efes yerine tuborg içesi geliyor!!!
valla haklısın eyüp bundan sonra gs taraftarı olarak tuborg içelim
ben hala milan gurovic te ısrarlıyım ama ne kadar iyi olursa olsun sorunlu olması nedeniyle onu tercih etmez
milan gurovic>>>>jasmin hukic
ama bence murat özyer ikisinden birini tercih etmesi durumunda sorunsuz olan hukic i tercih eder
çünkü kişilik yapısı itibariyle sorunlu oyuncuyla başedemiyor

Bu sene 5 yabancı ile sezona başlamak çok daha mantıklı olacak, 3-4 numaraların iyi seçilmesi durumunda bu seneki kadronun geçen seneden daha iyi olacağını düşünüyorum.

Owens bence 4 numara için risksiz olacaktır, geriye kalan gerçekten skorer bir 3 numara transferinde.

İbrahim Kutluay'ıda düşünebiliriz 3 numaraya, böylelikler bir yabancı transferi yapma şansımıda olur değilmi önder????
:ehue :ehue :hi :hi

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bu sene 5 yabancı ile sezona başlamak çok daha mantıklı olacak, 3-4 numaraların iyi seçilmesi durumunda bu seneki kadronun geçen seneden daha iyi olacağını düşünüyorum.

Owens bence 4 numara için risksiz olacaktır, geriye kalan gerçekten skorer bir 3 numara transferinde.

İbrahim Kutluay'ıda düşünebiliriz 3 numaraya, böylelikler bir yabancı transferi yapma şansımıda olur değilmi önder????
ibrahim kutluay ı sevmesem de gelirse faydalı olacağı kesin
yalnız bizim düşünmemiz yetmiyor ahmet dedehayır düşünüyor mu sence ibrahim kutluay ı eyüp
2 yabancı iyi seçilirse ve rotasyon iyi yapılırsa çok iyi bir sezon geçirebiliriz rotasyonda problem olmaması içinde alacağımız oyuncular çift bölge oynayabilen oyuncular olmalıdır
mesela 3 alcaksak 3 4
4 alacaksak 4 5 oynayan oyuncu alırsak daha sağlıklı bir rotasyon olur

Can Akan' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":25ms5972]Bu sene 5 yabancı ile sezona başlamak çok daha mantıklı olacak, 3-4 numaraların iyi seçilmesi durumunda bu seneki kadronun geçen seneden daha iyi olacağını düşünüyorum.

ibrahim kutluay ı sevmesem de gelirse faydalı olacağı kesin
yalnız bizim düşünmemiz yetmiyor ahmet dedehayır düşünüyor mu sence ibrahim kutluay ı eyüp
2 yabancı iyi seçilirse ve rotasyon iyi yapılırsa çok iyi bir sezon geçirebiliriz rotasyonda problem olmaması içinde alacağımız oyuncular çift bölge oynayabilen oyuncular olmalıdır
mesela 3 alcaksak 3 4
4 alacaksak 4 5 oynayan oyuncu alırsak daha sağlıklı bir rotasyon olur[/quote:25ms5972]İbo olayı geyik, gelmesi gibi bir durum söz konusu değil.

Can Akan' Alıntı:
[quote="Hüseyin Öztürk":13acveje]ee kampanya baslatalım o zaman efes degılde tuborg ıcın dıye:) belkı tuborg bıze sponsor olur
o değilde ahmet dedehayır bize gurovic i al kampanyası başlatabiliriz bütçemiz dahilinde gurovic i alabiliriz dite düşünüyorum[/quote:13acveje]Owens ve Guroviç'i alabilsek keşke, o zaman havaya girmemiz için sebep yok :)

Owens'ı alalım işte hemen, 3 e de ayarlayalım kalbur üstü bir adam.

Gökce Başaran' Alıntı:
Owens'ı alalım işte hemen, 3 e de ayarlayalım kalbur üstü bir adam.
Efes transferi bitirsinde biz ondan sonra başlayalım, çünkü kimle görüşsek hemen ona yanaşıyorlar!

Burdan efes yetkililerine sesleniyorum, GS benimle ilgileniyor benide transfer edin efese :)

Can Akan' Alıntı:
Hüseyin Öztürk":ihn0o4f6]ee kampanya baslatalım o zaman efes degılde tuborg ıcın dıye:) belkı tuborg bıze sponsor olur[/quote] o değilde ahmet dedehayır bize gurovic i al kampanyası başlatabiliriz bütçemiz dahilinde gurovic i alabiliriz diye düşünüyorum o zaman bir gurovic video su izleyelimde havaya girelim [url="http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/c9836aff300866d183c0e202986af22bb6433096181888d6f0c332bc5fc30351c487f4e056bb53c18ccf9fc5936e8655e2002a59ac2a6c9817050' Alıntı:
http://www.vtunnel.com/index.php/101011 ... a6c9817050[/url][/quote:ihn0o4f6]

Aslında Ahmet DEDEHAYIR fun Club açsak daha iyi olur :) :) :hi

TURKIYE-SIRBISTAN macinda Gurovic'e hayran kalmistim, Nerdeyse butun sutlari sokmustu.
O gun keske bizde oynasa bize level atlatacak bir oyuncu demistim icimden.

bence bütçemiz dahilinde bu söylediğin şeyi yapabiliriz owens la sözleşme yeniler gurovic i de alabiliriz ama bence asıl sorun problemli kişiliği sebebiyle murat özyer onu düşünür mü kendi adıma bence düşünmez

owensla gurovic gelirse bu bizi gerçekten havaya sokar

işte milan gurovic bence videosu bile havaya sokmaya yeter

http://www.vtunnel.com/index.php/101011 ... a6c9817050

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":2mkk3x45]Owens'ı alalım işte hemen, 3 e de ayarlayalım kalbur üstü bir adam.
Efes transferi bitirsinde biz ondan sonra başlayalım, çünkü kimle görüşsek hemen ona yanaşıyorlar!

Burdan efes yetkililerine sesleniyorum, GS benimle ilgileniyor benide transfer edin efese :)[/quote:2mkk3x45]

çok saygıdeğer efes yöneticileri duydumki bi power forvet arıyomuşsunuz galatasaray la eyüp yıldız arasında ufak tefek problemler kalmış anlaşmak üzereymiş ama siz devreye girerseniz belki eurolig de mücadele etmek istediğinden dolayı sizi tercih edebilir :):):)

yok yok şamil benm bildiğim eyüp için gs dediğin zaman akan sular durur
euroleague falan dinlemez yani eyüple gs arasında problem falan da yok
benm bildiğim eyüp efesle görüşmez bile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...