2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
burak abi bu durumda nasıl adnan polat a kızarsın.adamın kaç kolu var da hepsine aynı zamanda uzansın.futbol takımının transferi bitmedi stat işi onu bekler banka borçları erkek basket bayan basket erkek voleybol bayan voleybol yüzme atletizm kulüp televizyonu hepsine o mu bakacak?normal olarak görev dağılımında paylaştırdığı kişilere pek karışmıyor.tabiki futbola ağırlığını vercek ama basketi ihmal etmediğinden emin olabilirsin .sadece pek anlamadığı için pek karışmıyor ve işleri uzaktan seyrediyor.işlerin krize girdiğini görünce[ki kesin görmüştür] duruma el koyacak.ama ortada kırmızı alarm yok

Diğer konuda da yazdım;

Önceden sponsorluğun bizim çok lehimize bir durum olacağını savunmuştum hep ama bu sponsoru koruyarak ve geliştirerek olur. Artık Ülker'den bize hayır yoktur. Telekom'la anlaşamadık yada konuyu ortaya attık karlı değil de zararlı çıktık. Transferler bütçeye göre yapılır. Ortada bir hata varsa bu transferde değil bütçededir. Yapılacak en doğru iş ilk fırsatta yani gelecek sene çok iyi bir sponsor bulmaktır. Bulamazsak sizin benle yada başkalarıyla dalga geçtiğiniz gibi hedefin aşağılarda olduğunu kabullenmek gerekir. Ortada para yokken büyük hedefler koymak asıl Polyannacılıktır. Seneye de Ülker'le devam edersek gideceğimiz en üst nokta değişmeyecektir.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Diğer konuda da yazdım;

Önceden sponsorluğun bizim çok lehimize bir durum olacağını savunmuştum hep ama bu sponsoru koruyarak ve geliştirerek olur. Artık Ülker'den bize hayır yoktur. Telekom'la anlaşamadık yada konuyu ortaya attık karlı değil de zararlı çıktık. Transferler bütçeye göre yapılır. Ortada bir hata varsa bu transferde değil bütçededir. Yapılacak en doğru iş ilk fırsatta yani gelecek sene çok iyi bir sponsor bulmaktır. Bulamazsak sizin benle yada başkalarıyla dalga geçtiğiniz gibi hedefin aşağılarda olduğunu kabullenmek gerekir. Ortada para yokken büyük hedefler koymak asıl Polyannacılıktır. Seneye de Ülker'le devam edersek gideceğimiz en üst nokta değişmeyecektir.
bende kerem e katılıyorum böyle giderse ülker her sene bütçemizi 500.000 usd artırır bizde hep yerimizde sayarız
bu arada ben telekom işinin kapandığını değilde ertelendiğini düşünüyorum gs telekomla birleşmeyi isterse bu birleşme gerçekleşir bu benm düşüncemdir bence kamuoyu baskısından dolayı seneye ertelediler

Erdal Avcı' Alıntı:
burak abi bu durumda nasıl adnan polat a kızarsın.adamın kaç kolu var da hepsine aynı zamanda uzansın.futbol takımının transferi bitmedi stat işi onu bekler banka borçları erkek basket bayan basket erkek voleybol bayan voleybol yüzme atletizm kulüp televizyonu hepsine o mu bakacak?normal olarak görev dağılımında paylaştırdığı kişilere pek karışmıyor.tabiki futbola ağırlığını vercek ama basketi ihmal etmediğinden emin olabilirsin .sadece pek anlamadığı için pek karışmıyor ve işleri uzaktan seyrediyor.işlerin krize girdiğini görünce[ki kesin görmüştür] duruma el koyacak.ama ortada kırmızı alarm yok

Arkadaşım Galatasaray Başkanlığı kolay bir iş değil.Kolla alakası yok.Her şubenin elemanlarıyla haftada 1 saat toplantı yapmak çok mu zordur.Yönetim kUrulu toplantısının gündem maddesini tamamen Basketbol,Voleybol'a ayırmak çok mu zordur.Adnan Polat'ın anlamadığı bir iş olduğunu hiç sanmıyorum...

Futbolun işi bitmedi diyorsun Futboldan Sorumlu 2-3 yönetici var.
Stad işi bitmedi diyorsun Eski Bakan Işın Çelebi ve Talu şirketleri o işe bakar.
Voleybol diyorsun Metin Karakaya adındaki şahsiyeti gören tanıyan var mı aranızda?
Yüzme ve Su Sporları yıllardır hakettiklerini alamamış insanlarla kaç kere toplantı yapılmıştı hatta Şampiyonluk yemeğine başkan gitmiş midir?
Banka Borçları bunlar 1 günde çıkmadı planıyla programıyla gelmiş olması gerekirdi.
Basketbol'da AhmeT Dedehayır'a bırakıldı ne sözüne güvenilir ne özüne yamuk yumuk gidiyoruz aramız iyi deniyor sonra da paramız yetmediği için oyuncu gelmiyor bu kadar sorunun ve krizin olduğu yerde Başkan Basketbol takımına sahip çıkmalı.

Dipnot=Yiğit Şardan nerelerde ? Neden Basketbol Şubesi ona verilmedi bunu bilen varsa lütfen cevaplasın.

Biri gelip Ülkerin Beşiktaşa ayırdığı bütçe konusunda bir rakam verebilir mi?

Yani bu mantıkla bakarsak bizimle beraber Beşiktaşında bütçesi 4 milyon dolar olması gerekiyor... bizim yaptığımız transferlerle Beşiktaşın yaptığı transferler arasında bu kadar fark varken sizcede ortada bazı çelişkiler yok mu?

Hep dediğim gibi bu sene hedef ;Armamızı ezdirmeden ligi tamamlamak ve gelecek yıl için şu cafe bilmem neden takımımızı kurtmarmak olmalıdır...Kullanmayın;kullandırtmayın...Forza Nescafe!!!

Alen Hekimbas' Alıntı:
Biri gelip Ülkerin Beşiktaşa ayırdığı bütçe konusunda bir rakam verebilir mi?

Yani bu mantıkla bakarsak bizimle beraber Beşiktaşında bütçesi 4 milyon dolar olması gerekiyor... bizim yaptığımız transferlerle Beşiktaşın yaptığı transferler arasında bu kadar fark varken sizcede ortada bazı çelişkiler yok mu?

Alen bence Beşiktaş'ın bütçesi daha beterdi ama bir yerlerden para geldi bir şekilde. Adamlar 2 günde yaptı herşeyi kimseyi alacak halleri yoktu da. Parayı bulmak baştakilerin işi valla.

Burak: Meira gelirse yönetime laf söyletmeyecektin :)

Yönetime laf yok :) Ahmet Dedehayır'ı yönetimden sayan yok :) Adnan Polat ve Yiğit Şardan ortalıklarda olmaması huzursum olmama neden oluyor

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Ben sizin klübe ihanet ettiğinizi söylemedim, öylede düşünmüyorum, ama M.Hoca kalırsa ülker 7 verecek haberleri yalandı, bu haberler M.Hocaya yarar sağlamadı, bunun için bu haberleri onun çıkardığına inanmıyorum

Bugün bu bütçeyle ve bu sponsorlar Erman hocanın farklı transferler yapabileceğine inanmıyorum.

Biraz eleştirirken sabırlı olmak lazım, bekleyelim neler olacak görelim, belki çok iyi bir takım kimyası oluşacak, tribünler dolacak, kupaya uzanacağız!!!

NEDEN OLMASIN???

Bu söylediğine sen inanıyormusun sana bir atçı deyişi ingiliz taylarıyla arap tayları aynı yarışta koşmaz işin kötü tarafı biz ne ingiliz tayıyız nede arap biz sütçü ramizin eşşeğiyiz nasıl koşucaz bu rakiplerle Eyüp birde kupa diyorsun bu takım ligde dördüncü olsun ben başarı sayacağımErman meselesini artık kapatalım o gelseydi farklı olmazdı demek küllenen tartışmaları yeniden ateşlemekten öteye gitmez ama şu bir gerçek ki!!!! onu transferleri hazır ermandan okey bekliyordu ondan evvelki sene bekledik geçen sene bekledik hadi seni kırmayalım bu senede bekleyelim zaten kış geldi hepimiz kış uykusuna yatarız bahar gelince uyandığımızda bakalım gördüğümüz rüyamı gerçekmi anlarız.

Biraz gerçekçi olalım hatır için yanlışı savunmayın Murat hoca sana konuşucağına bir gün foruma misafir olsun yüz yüze (face to face)konuşalım

Eyüp Abi hakikaten çok iyimser yaklaşıyorsun ama her zaman iyimser yaklaşmak yetmiyor.Bizim yaptığımız işlerle başka kulüplerin yaptığı işler ortada.Kupa almak zor,bu sene yapacağımız en iyi iş gelebileceğimiz en iyi yere gelmek.Bu durumda biz daha çok kupadan uzak dururuz.

Bu kulübün seçilmiş yöneticisini eleştire bilirsiniz ama hakaret edemessiniz ister üye ol ister forum yöneticisi kimsenin böyle bir hakkı yoktur.Her konuda ufacık elşetiriyi bile silen sevgili Onur YAVUZ şimdi niye müdahele etmiyorsunuz???

Bu yapılan hem ayıp hemde seçilmiş bir yöneticiye yapılmış tebiyesizliktir.

M.Hoca forumda merak edilenleri bizi kırmayıp açıklıyor, ama .M.Hoca'nın foruma girip bizimle yazışması gibi bir durum söz konusu olamaz.

Sezon içinde bazen röportaj vs... bir organizasyon olursa bence sende katılıp sorularını sorabilirsin.

Sütçü beygiri demişsin bizim oyuncular için, bence çok acımasızce olmuş, Ziziç gayet büyük bir oyuncu, Graves>Nando dün sana bunu ispatladım, geriye kalan Strickland, onunda ne olduğunu azçok biliyoruz, bence Mitchell ve Dee den daha fazla katkı verecek., peki neden bu kadar umutsuzsun????

Şayet iyi bir 4 numara transfer edilirse, yani beklentilerimizin üzerinde 1 veya 2 oyuncu transfer edersek forumun havasıda birden değişecektir, bunu Herman olayında gördük, pskikolojimizin bu kadar değişken olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Fülker Strickland'ı bizde Green'i alsaydık acaba forumda neler yazılırdı merak ediyorum, kesin Strickland'a övgüler düzülürdü, M.Green ise yerden yere vurulurdu, lütfen kendi içimizde tutarlı olalım yorumlarımız acımasızca olmasın.

Ayrıca Ülker'in 2. takımı olmaktan kurtulmalıyız, bunun için Mithat gibi GS kongre üyelerini göreve davet ediyorum, eliniz cebinize gitsin biraz!!!

Domercant, Javtokas, Lavrinoviç, Alaskalı suikastçi vs.... transferleri için gerekeni yapın lütfen :) :) :)

Foruma döndürdüğüne pişman ediyorsun adamı, yine konu açacağım mola bölümüne Mithat forumu rahat bırak diye :ehue :ehue :ehue :hi :hi :muhaha :eek:key

Mithat Duran' Alıntı:
Bu kulübün seçilmiş yöneticisini eleştire bilirsiniz ama hakaret edemessiniz ister üye ol ister forum yöneticisi kimsenin böyle bir hakkı yoktur.Her konuda ufacık elşetiriyi bile silen sevgili Onur YAVUZ şimdi niye müdahele etmiyorsunuz???

Yaşınıza saygım sonsuzdur bu lafları başkası dese inanrım fakat sözleşmeli antrenöre laf eden Hakan Aydınol'a günlerce giydiren birinden bunları duyunca ne yalan söyleyeyim hiç inandırıcı gelmiyorsunuz.Belki bana laf sokmadınız belki soktunuz onu bilemem fakat yaptığım eleştiridir gördüğüm eleştiridir.Siz sözleşmeli oyuncularmıza laf sokarken hiç düşündünüz mü ayıp mı ediyorum diye?İstediğiniz zaman sövüyorsunuz istediğiniz zaman seviyorsunuz siz ne yaptığınızı bence bilmiyorsunuz...

neeeeee strıckland dee den fazla mı verim verecek hiç izlemediyseniz istatistiklere bakın dee ile strıckland arasında hiç fark yok .hatırlatıyım biri bizim yerden yere vurduğumuz hiç bir işe yaramıyor dediğimiz nba oyuncusu diğeri küme düşen takımın tek skor opsiyonu.SİZCE DE GİDEN BİRİNE HAKSIZLIK ETMİYOR MUYUZ?

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":22v1knwx]Bu kulübün seçilmiş yöneticisini eleştire bilirsiniz ama hakaret edemessiniz ister üye ol ister forum yöneticisi kimsenin böyle bir hakkı yoktur.Her konuda ufacık elşetiriyi bile silen sevgili Onur YAVUZ şimdi niye müdahele etmiyorsunuz???

Yaşınıza saygım sonsuzdur bu lafları başkası dese inanrım fakat sözleşmeli antrenöre laf eden Hakan Aydınol'a günlerce giydiren birinden bunları duyunca ne yalan söyleyeyim hiç inandırıcı gelmiyorsunuz.Belki bana laf sokmadınız belki soktunuz onu bilemem fakat yaptığım eleştiridir gördüğüm eleştiridir.Siz sözleşmeli oyuncularmıza laf sokarken hiç düşündünüz mü ayıp mı ediyorum diye?İstediğiniz zaman sövüyorsunuz istediğiniz zaman seviyorsunuz siz ne yaptığınızı bence bilmiyorsunuz...[/quote:22v1knwx]
Aramızın Limon'i olmasına ragmen katılıyorum Burak aßi...

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1h7f4lbj]Bu kulübün seçilmiş yöneticisini eleştire bilirsiniz ama hakaret edemessiniz ister üye ol ister forum yöneticisi kimsenin böyle bir hakkı yoktur.Her konuda ufacık elşetiriyi bile silen sevgili Onur YAVUZ şimdi niye müdahele etmiyorsunuz???

Yaşınıza saygım sonsuzdur bu lafları başkası dese inanrım fakat sözleşmeli antrenöre laf eden Hakan Aydınol'a günlerce giydiren birinden bunları duyunca ne yalan söyleyeyim hiç inandırıcı gelmiyorsunuz.Belki bana laf sokmadınız belki soktunuz onu bilemem fakat yaptığım eleştiridir gördüğüm eleştiridir.Siz sözleşmeli oyuncularmıza laf sokarken hiç düşündünüz mü ayıp mı ediyorum diye?İstediğiniz zaman sövüyorsunuz istediğiniz zaman seviyorsunuz siz ne yaptığınızı bence bilmiyorsunuz...[/quote:1h7f4lbj]

İlk önce seçilmişle sözleşmeli arasındaki farkı öğren Burak Ahmet DEDEHAYIR bu kulübün seçilmiş yöneticisidir başarılı veya başarısız önemli değil senin verdiğin örnekler bu kulübün maaşlı elemanlarıdır. Başka birisi daha fazla verse o tarfla anlaşır bu tamamen profesyonelliktir.Ben hala giydiririm sen benim yöneticiye giydirdiğimi gördün mü ,okudunmu? oyuncularada laf sokarım bu kulüpte maaşlı olan herkesede ben bu kulübün kongre üyesiysem bu kulüp için maddi fedakarlık yapıyorsam giydiririmde soyarımda Burak kardeşim diyorsun ki ne yaptığını bilmiyorsun ben hep aynı çizgideyim haklıya haklı haksıza haksız derim kimse için bana kırılır diye doğruları saptırmam sende benim gibi yaparsan her zaman kazanırsın en azından arkandan adam gibi adam derler.

Forum eski günlerine kavuşmuş.. :) Pek yazmam ama hep takip ederim...Bence herkes bir tarafından haklı...Zizic hariç bu seneki transferler başarılı değildir bence.(Şimdilik!) Neden derseniz benim hatırladığım yanlışım varsa düzeltin lütfen ŞAMPİYONLUK lafı dolaşıyordu yöneticilerde bundan bahseden insanlar böyle transferler yaparsa beklentiler tabi ki boşa çıkar ve insanlar sinirlenir.Graves 20 sayı ort. ile oynar, Strickland sıçrama yapıp herkesi şaşırtır, sakatlık olmaz, Cenk gibi (veya yabancı 3 numara) sürpriz bir transfer yapılmaz, Zizic eski Zizic gibi oynamaz ise bu takım ilk 4'e zor girer kabul edelim. Şimdi bana lütfen birisi cevap versin bu kadar "ise" bağlacı kullanılan bir durumda insanlar nasıl şampiyonluk diyebilir? Bize desinler ki bu sene hedef ilk 4 eğer takımın kimyası tutarsa belki Final o zaman kimsenin kızmaya hakkı olmaz...Galatasatay'ı çok seviyorum gerisi ayrıntı...Herkese saygılar...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
M.Hoca forumda merak edilenleri bizi kırmayıp açıklıyor, ama .M.Hoca'nın foruma girip bizimle yazışması gibi bir durum söz konusu olamaz.

Sezon içinde bazen röportaj vs... bir organizasyon olursa bence sende katılıp sorularını sorabilirsin.

Sütçü beygiri demişsin bizim oyuncular için, bence çok acımasızce olmuş, Ziziç gayet büyük bir oyuncu, Graves>Nando dün sana bunu ispatladım, geriye kalan Strickland, onunda ne olduğunu azçok biliyoruz, bence Mitchell ve Dee den daha fazla katkı verecek., peki neden bu kadar umutsuzsun????

Şayet iyi bir 4 numara transfer edilirse, yani beklentilerimizin üzerinde 1 veya 2 oyuncu transfer edersek forumun havasıda birden değişecektir, bunu Herman olayında gördük, pskikolojimizin bu kadar değişken olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Fülker Strickland'ı bizde Green'i alsaydık acaba forumda neler yazılırdı merak ediyorum, kesin Strickland'a övgüler düzülürdü, M.Green ise yerden yere vurulurdu, lütfen kendi içimizde tutarlı olalım yorumlarımız acımasızca olmasın.

Ayrıca Ülker'in 2. takımı olmaktan kurtulmalıyız, bunun için Mithat gibi GS kongre üyelerini göreve davet ediyorum, eliniz cebinize gitsin biraz!!!

Domercant, Javtokas, Lavrinoviç, Alaskalı suikastçi vs.... transferleri için gerekeni yapın lütfen :) :) :)

Foruma döndürdüğüne pişman ediyorsun adamı, yine konu açacağım mola bölümüne Mithat forumu rahat bırak diye :ehue :ehue :ehue :hi :hi :muhaha :eek:key

Merak etme işe yarar bir adam olsaydı Fülker adamı sana bırakmazdı biz alıştık zaten fülkerin artıklarıyla yaşamaya yalnız ben bunu kabullenemem sen kabulleniyorsan ne diyebilirim Eyüp sen hala graves le nondayı karşılaştırıyorsun ben diyorum yanlış yapıyorsun merak etme 2009 seçim yılı bize söz verip unutanları seçimde bizde unuturuz. o zaman sen yazarsın flaş flaş galatasaray şunu aldı diye.

Burak Barut' Alıntı:
Yönetime laf yok :) Ahmet Dedehayır'ı yönetimden sayan yok :) Adnan Polat ve Yiğit Şardan ortalıklarda olmaması huzursum olmama neden oluyor

Burak bu yazdıklarını tekrar gözden geçir istersen. Seversin ya da sevmezsin ama şu anda yönetimde basketboldan en fazla anlayan ve ilgilenen yönetici Ahmet Dedehayır' dır. Adnan Polat ile Yiğit Şardan da bunu farkındalar ve ona güveniyorlar ki işine karışmıyorlar. Ha gelecek senelerde ne olur kimse bilemez o ayrı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...