2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iyi de dallas la kontratı var adamın aklıma gelmedi değil ama 7,8 milyon dolar tazminatı bir çırpıda ödeyecek varsa buyursun gelsin.güzel güzel hep böyle isimleri düşünelim ve gündemimizde tutalım

biraz hayalcilik olacak ama steve francis alınabilirdi bir sponsor bulup..eğer bu yılda nbade eski günlerine dönemezse seneye mutlaka düşünülmeli ve hatta sezon ortasında gidişaa göre transfer çalışmalarına başlanmalı..hani diğer köpek balıkları kapmadan ve araya girmeden..
2-bizim bütçe 3.5-4 milyon euro mu yoksa dolar mı?yani arada büyük fark var..eğer dolarsa bence sponsorluk sözleşmeli iptal edilmeli..çok komik kalıyor..hatta minimum 6-7 milyon euro olmalı...bir şekilde seneye vestel ikna edilmeli...veya türkiyede yatırımları olan ruslar..

Hasan Yılmaz' Alıntı:
"ABD'nin tecrübeli kaptanı Jason Kidd, Türkiye'ye ve Türk insanına olan hayranlığını gizlemedi. 35 yaşındaki tecrübeli guard, Türkiye'den birçok yakın arkadaşı olduğunu, ülkemize karşı aşırı sempati duyduğunu belirterek 'Türklerin ne kadar cana yakın ve yardımsever olduğunu çok iyi biliyorum. Kim bilir, belki bir gün bir Türk takımından teklif gelirse para konuşmadan bile kabul edebilirim. Taraftarı çok bir takım olsun yeter.' yorumunu yaptı.

Ne bekliyoruz ;)
kaynak:turkbasket(Gökhan Türe'nin röportajı)

Valla abicim Jason Kidd falan Türkiye'ye gelmez.Adamcağız yapılan röportaj gereği pembe yalan gibi pembe jest yapmış herkese :) Jason Kidd bugüne kadar Nba'de en çok asist yapan oyunculardan biri hem parlak kariyeri olan hem çok tecrübeli bir isim.Böyle bir ismin Türkiye'de oynamasından art niyet ararım.

hah şöyle bi tarafımıza eski all starları düşünmeli olur mu diye.steve francis gibi raef lafrentz gibi theo ratliff gibi jason kidd gibi ne bileyim jamaal maglıore gibi bunların artık nba de oynamsı çok zor.ondan bir gözümüzle bunlara bakmalıyız

Erdal Avcı' Alıntı:
hah şöyle bi tarafımıza eski all starları düşünmeli olur mu diye.steve francis gibi raef lafrentz gibi theo ratliff gibi jason kidd gibi ne bileyim jamaal maglıore gibi bunların artık nba de oynamsı çok zor.ondan bir gözümüzle bunlara bakmalıyız
evet ama çok iyi bir sponsor bulmalıyız..belki gelecek yıl için güzel planları vardır kulübün..

Arkadaşlar almanyadaki basketbol sitelerinde moussa diagne adı geçiyor nasıl biridir bilen var mı ?

Arkadaşlar bırakın artık hayal kurmayı...

Franchise,Kidd,Marbury geçmişteki Nba yıldız oyuncuları Türkiye'de oynamazlar.

Franchise: Adam hala geçmişteki yıllarına dönme mücadelesinde.Bu yaz da ameliyat olup iyi bir başlangıç yapma mücadelesi veriyor.Eski haline dönmesine bile yine deli dolu Francis Nba'de kalacaktır!

Kidd: Kariyeri harika olan bir isim.Kariyerinin sonuna Türkiye'de son verecek hali yok.Bırak Türkiye'yi Kidd'in Avrupa'da oynayacağını sanmıyorum.Nba'de kariyerine son verir.Ve zaten hala Dallas'ta sözleşmesi var.

Marbury: Nba'ye draft edildiği anı hatırlıyorum.Mikrofonlar Marbury'e uzatıldığında şunu söylemişti Marbury '' Ben 20 senedir hep bu anı bekliyordum '' deyip ağlamıştı ve beni de ağlatmıştı. Yani Nba'ye gelmek için büyük emekler vermiş isimler neden Türkiye'ye gelsin ki anlamıyorum.

Ayrıca bence Nba'den Dee Brown,Robert Hite gibi yetenekli oyuncuları bu takıma kazandırmak gidip 10 sene öncesinde Nba allstar yıldızı oyuncuları almaktan daha yararlı olacaktır.Allstar oyuncuları almak ve bu takımda oynamasını sağlamak sadece bir ilk olur.Hani gösteriş amaçlı,hava atmak amacıyla yapılan bir organizasyon olarak görürüm.Hani fb'de yapıyor ya futbolda işte kezman,anelka bizde falan filan...Ne oldu peki? -Arkadaşlar o kadar genç yetenekli ve gelişmeyi elverişli harika oyuncular var.Onlarla ilgilenelim.Olmayacak dua'ya da amin demeyelim lütfen :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
4 Numara transferinde pazarlıkar devam ediyormuş, kariyerli vede bilinen bir isimmiş.
Kakizois'ten daha genç biri, kariyer olarak biraz daha geride, ama kesinlikle bize büyük katkı verecek bir yabancıymış.

Öğrenebildiklerim bunlar, inşallah bu transferle herkesin havası değişir :)
Mirza Teletovic?

Salih GOZMEN' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2omwu9rn]4 Numara transferinde pazarlıkar devam ediyormuş, kariyerli vede bilinen bir isimmiş.
Kakizois'ten daha genç biri, kariyer olarak biraz daha geride, ama kesinlikle bize büyük katkı verecek bir yabancıymış.

Öğrenebildiklerim bunlar, inşallah bu transferle herkesin havası değişir :)
Mirza Teletovic?[/quote:2omwu9rn]Duyummu?? yoksa tahminmi???

Almancam olmadığı için veremiyorum ama en kısa zamanda öğrenip vereceğim bu da mesai saatim olan 6.30 dan sonra oluyor benim kuzenim almanyada 14 yaşında ve bonn takımının altyapısında oynuyor onla konuşurken söyledi cok hızlı olduğunu ve kuvettli olduğunu söyledi ayrıca sutlarıda vastın ustunde oldugunu soyledi benim pek bilgim yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...