2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nba den galatasaray a gelebilecek en genç yıldız clyde drexler dır, daha gençleri istanbulda uçaktan atsalar ayhan şahenk semalarında paraşütü açmaz adam..

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Murat İnal":4g9tlse2]Galatasaray'da en son iki yıl üstüste oynayan yabancıyı söylermisiniz Mithat Bey.
Hani eskiden istikrar vardı da şimdi Murat hoca bozdu istikrarı gibi konuşuyorsunuz ya itirazım buna. Ama anlatamıyorum size.

Şu bilmediğim kadroyu açıklasanıza bana :)

J.R.Koch
Roy Hairston
Terrell Lyday
Aaron Mitchell
Thomas Kelley
Geoffrey Owens

Bugün alınabilecek sadece Lyday var ona da Rusya'dan aldığı parayı vermek kerizliktir bence.[/quote:4g9tlse2]

Son iki senede alınan yabancılardan bir kadro oluştur.Ve bu kadroyla karşılaştır bak baklım hangisi daha üstün birde biz bu kadroyu yerli oyuncular dahil 800 milyar liraya kurduk.Bir de son iki senede alınan yabancıların maliyetini yaz yerlilere gerek yok ondan sonra kıyaslayayın arkadaşlar.İstikrar kelimesi bana ait değil sevgili Murat hocanın sözüdür şimdi ben bu söz üzerine soruyorum nerde istikrar????????ama hak yemeyelim tek istikrar var unuttum bir an iki senedir play off ta süpürülme konusunda

bende biliyorum jason kidd gelmez ama sanki adam bizlerin lafını duymuş ve şu açıklamayı yapmıış milliyet gazetesine:

JASON KIDD
Türkiye hayranı

ABD?nin tecrübeli kaptanı Jason Kidd, Türkiye?ye ve Türk insanına olan hayranlığını gizlemedi. 35 yaşındaki tecrübeli guard, Türkiye?den birçok yakın arkadaşı olduğunu, ülkemize karşı aşırı sempati duyduğunu belirterek, ?Türkler?in ne kadar cana yakın ve yardımsever olduğunu çok iyi biliyorum. Kimbilir, belki bir gün Türk takımından teklif gelirse, para konuşmadan bile kabul edebilirim. Taraftarı çok bir takım olsun; yeter? yorumunu yaptı.

Bence üzerine daha laf söylenmez...

Eren Aydın' Alıntı:
bende biliyorum jason kidd gelmez ama sanki adam bizlerin lafını duymuş ve şu açıklamayı yapmıış milliyet gazetesine:

JASON KIDD
Türkiye hayranı

ABD?nin tecrübeli kaptanı Jason Kidd, Türkiye?ye ve Türk insanına olan hayranlığını gizlemedi. 35 yaşındaki tecrübeli guard, Türkiye?den birçok yakın arkadaşı olduğunu, ülkemize karşı aşırı sempati duyduğunu belirterek, ?Türkler?in ne kadar cana yakın ve yardımsever olduğunu çok iyi biliyorum. Kimbilir, belki bir gün Türk takımından teklif gelirse, para konuşmadan bile kabul edebilirim. Taraftarı çok bir takım olsun; yeter? yorumunu yaptı.

Bence üzerine daha laf söylenmez...
Eren bu bi Türkü aldatma oyunudur,Türkiye ye gelen veya gelecek adama derler ki bak bunlar poh pohlanmayı sever bilmesende salla yokTürkler böyle yok Türkler şöyle,mantı,kebab,ayasofya,hakan şükür,hasan şaş bunların feci hoşuna gider üstelik adam şey dese daha mı iyidi.Türkiye mi deli kovalasa gitmem..bunları takmamk lazım ya güzel bi nezaket gösterisi..

clyde drexler zaten türkiye ye geldi geçen yıl efes_minnesota maçı için hatta bir imza bile almıştım .bırakın dalga geçmeyi!nba den hiç oyuncu gelmiyeceğini sanıyorsunuz ama james augustıne solomon jones gibi oyuncuları çok rahat alırız.

bende inandığımdan yazmadım zaten sadece tesadüf böylesi anlamında yazmıştım o kadar kıdd kıdd dersek adamın içine doğmuş yoksa bende biliyorum nba dan kazandığı milyon dolarları yemek varken türkiyeye gelip burda beleşe oynamayacağını:)

ayrıca haksızlık etme facebook ta ekler bence adam türk arkadaşım var diye belki araya sıvışırız:)))

eğer francis bu sene de başarısız olsun ve hala para kazanma amacında olsun,bastırırsın parayı alırsın..eminim ülker ona sponsor olmak ister..ayrıca francis öle genç de değil artık...

Arkadaşlar Faruk Süren başkanlığı bırakmasaydı Denis Rodman ile anlaşmıştı, ama o sezon eleştirilere dayanamayıp gitti.

Düşünsenize A.Şahenkt'e Dennis ile Murat kanka oluyorlar ne şenlik olurdu :)

Dennis:Whats up murat.

Muratx:Hey man shat up please.

Dennis:Murat Where is riddim???

Muratx:Riddim is in the taxim my man :)

rodman.jpg

Eren Aydın' Alıntı:
bende inandığımdan yazmadım zaten sadece tesadüf böylesi anlamında yazmıştım o kadar kıdd kıdd dersek adamın içine doğmuş yoksa bende biliyorum nba dan kazandığı milyon dolarları yemek varken türkiyeye gelip burda beleşe oynamayacağını:)

ayrıca haksızlık etme facebook ta ekler bence adam türk arkadaşım var diye belki araya sıvışırız:)))
bak olympiacos a veya pao ya veya real e barcaya gelebilir o da ayrı 33 sene sonra 30 milyon verirsen 3 senelik gelir.
bknz.dominique wilkins

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mithat Teletoviç'i bize getir :)

Balkan ülkelerinden oyuncu almak için bir sıkıntımız olmaz .Eyüp şimdi bekleyip görmek zamanı bence sen bu isteğini şubeyi tek başına yönetmeyi hayal eden Hakan AYDINOL'a ilet ama alamaz birileri mutlaka taş koyar eeee ne demişler kısasa kısas hani mel gibsonun cesur yürek filminde bir tip vardı.Herkes adama deli diye bakıyordu hep aynı sözü söylerdi.Ben İrlandının sahibiyim diye hatırladınmı ? bende balkanların Eyüp'cüm balkanların sahibiyim :) :) :) :) o topraklarda istediğim gib at oynatırım :) :) :) :) senin bunu bilmen lazım abimden dolayı

DennisRodmanAd.jpg

Dennis Rodman gelseymiş bayan taraftar sayımız kesin artarmış, saçlarada dikkat edin bizim turuncu formalarla aynı, adam sanki yıllarca bize hazırlamış kendini.

AH BÜYÜK BAŞKAN FARUK SÜREN BİLEMEDİK SENİN KIYMETİNİ :(

Önemsiz not:Dennis ile Hite akraba değilse bende bir şey bilmiyorum :)

Eser Atalay' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":12fk4l1s]bende inandığımdan yazmadım zaten sadece tesadüf böylesi anlamında yazmıştım o kadar kıdd kıdd dersek adamın içine doğmuş yoksa bende biliyorum nba dan kazandığı milyon dolarları yemek varken türkiyeye gelip burda beleşe oynamayacağını:)

bak olympiacos a veya pao ya veya real e barcaya gelebilir o da ayrı 33 sene sonra 30 milyon verirsen 3 senelik gelir.
bknz.dominique wilkins[/quote:12fk4l1s]

bence avrupanın hiç bir büyük kulubu artık yaşlı oyuncuya para vermez çünkü genç ve ytenekli oyuncularda artık avrupaya gelir oldular yani yaşlı ve pahalı oyunculara avrupanın kapıları kapandı bence..

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Demekki Teletoviç transferinde tek engel sen ve abin :) :)

Yuh diyorum şimdi de benimi hedef aldın hadi ben dostunum abim sana biraz büyük gelir tahminimce zaten onlar alamazlar parasız pulsuz saadet olmaz biz zamanın da denedik olmadı.Yalnız şubeyi kendi istekleriyle bıraksınlar ellerini bizden çeksinler bu saatten sonra bile kafaya oynayacak takım kurulur.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar Faruk Süren başkanlığı bırakmasaydı Denis Rodman ile anlaşmıştı, ama o sezon eleştirilere dayanamayıp gitti.

Düşünsenize A.Şahenkt'e Dennis ile Murat kanka oluyorlar ne şenlik olurdu :)

Dennis:Whats up murat.

Muratx:Hey man shat up please.

Dennis:Murat Where is riddim???

Muratx:Riddim is in the taxim my man :)

rodman.jpg
şu an danny bonaduce adlı şempanzeyle yapacağı 3 ulusal 100 küsür yerel kanaldan yayınlanacak çakma,fiction,boks maçına hazırlanıyor!
tabuda yasak kelimeleri carmen electra,dövme,ribaund,bulls,jordan,double team olan adam :)

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1n6hpt0j]Demekki Teletoviç transferinde tek engel sen ve abin :) :)

Yuh diyorum şimdi de benimi hedef aldın hadi ben dostunum abim sana biraz büyük gelir tahminimce zaten onlar alamazlar parasız pulsuz saadet olmaz biz zamanın da denedik olmadı.Yalnız şubeyi kendi istekleriyle bıraksınlar ellerini bizden çeksinler bu saatten sonra bile kafaya oynayacak takım kurulur.[/quote:1n6hpt0j]Espriden bile polemik çıkarıyorsun, forum sana minnettar, sayende sürekli tartıştığımız için hep zinde kalıyoruz, seninle yaptığım tartışmalardan sonra başka insanlarla yapılanlar sanki karşılıklı kur yapılıyormuş gibi geliyor.

Mithat bizim şubeyi şuanki durumundan ileriye taşıyacak iki şey var bunlarda kendimize ait bir salon vede kendimize ait bir sponsor, bunlar değişmedikçe hep böyle gideriz.

Abin şube sorumlusu, Sen menejer, Erman Kunter koç olsa bu gerçeklik yine değişmez.

Eser bu Dennis Rodman bey gelseydi bizim takımda oynasaydı zamanında güzel olmazmıydı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...