2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu transferlere objektif bakacak insanlardan Teoman ve Strickland hakkında bilgi topladım.

Strickland'a Alaaddin Yakan çok güveniyormuş. Kesinlikle büyük takım guardı seviyesinde bu adam diyormuş. Ama Alpella'nın oyuncu kalitesi yüzünden ona çok sorumluluk vermiş ve topu hep ona bırakmış. Alaaddin Yakan güveniyor bakalım oynayabilecek mi? Ama Alpella'da bunu gösteremediği gerçeği de varmış mutlaka ki.

Teoman çok yetenekliymiş. Nejat Sayman'a sordum. Kendisini seversiniz sevmezsiniz ama 1-2 yorum yaptı. 2 sene beraber çalışmış. Çok yetenekliymiş ve çok iyi şutörmüş. Ama boyu kısa kalmış, fiziğini geliştirememiş. Bu yaştan sonra bunu düzeltebilir mi bilemiyorum ama ama yetenek olarak 10 numara olsa da fiziği zayıfmış.

Bakalım hayırlısı.

Kaan Can Garip' Alıntı:
ben Fitch'in oyun kurduğuna şahit olmadım. olan varsa, beri gelsin

aynen katılıyorum Fitch Alex gibi küçük maçların büyük oyuncusu ya küçük takımların büyük oyuncusu.. Basleem topu bile yere vurdurmadı ona ve hüsran ile bitti o maç.. ayrıca bizde zaten fazlası ile bitirici var bize oyun kuran boş şut yataran adama lazım eğer her kulvarda başarı hedefliyorsak kesinlikle Fitch geri gelmemeli..

Bir haftadır yıllık izinde olduğum için siteyi çok takip edemedim.
Gördüğüm kadarıyla 4 numara için daha bir hareket yok.
Geçen gece aklıma Jamie Arnold geldi. Önce bir tırstım tabii gece gece nerden aklıma geldi diye :) Tatilde bile kafam transferde, bi an önce yapsalar da biz de rahat rahat tatilimizi yapsak

Can Akogul' Alıntı:
Bir haftadır yıllık izinde olduğum için siteyi çok takip edemedim.
Geçen gece aklıma Jamie Arnold geldi. Önce bir tırstım tabii gece gece nerden aklıma geldi diye :) Tatilde bile kafam transferde, bi an önce yapsalar da biz de rahat rahat tatilimizi yapsak
Can sende haber vardır bence :)

Ziziç'i ilk duyanlardansın nasıl olsa!

istanbulda olsam öğrenmiştim şimdiye:)

şaka bi yana 4 numara için tek bilgim prkacin olmadığıydı. o da zaten cibona ile anlaştı.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Can Akogul":2qudy0ni]Bir haftadır yıllık izinde olduğum için siteyi çok takip edemedim.
Can sende haber vardır bence :)

Ziziç'i ilk duyanlardansın nasıl olsa![/quote:2qudy0ni]
eyüp 4 numara konusunda bir gelişme yok mu hala fiyatı indirmeye mi çalışıyolar şu transferler bitsede önümüzü görebilsek

arkadaşlar wikipediada josh powella ilgili gsla gorustugu yazıyor dogrulugu varmıdır yoksa yine forumdan insanların değistirmesimidir bu konuda bilgisi olan varmı bu arada kim yazdıysa gs icin eurocup yazmıs ama uleb cup olacakti http://en.wikipedia.org/wiki/Josh_Powell

Ne güzel Teletovic'in ismi bile konuşuluyor. Gerçekten çok iyi bir oyuncu. Ama bize gelmesi imkansız gibi birşey. Ama biran önce şu transferi bitirsek iyi olur...

Josh Powell eğer gelirse cidden çok iyi bir transfer olur. İzlemiş biri olarak söylüyor ki zizic ile Powell yan yana çok sağlam ikili olurlar. Powell hem şutu var hemde sırtı dönük oyunu. Çok güçlü olmasına rağmen, hareketli bir uzunda.

yanlış hatırlamıyorsam powell dallas'a gitmeden önce italya 2.lig takımlarından birinde oynuyordu.avrupa basketboluna da yabancı değil.

Alp Erdem' Alıntı:
yanlış hatırlamıyorsam powell dallas'a gitmeden önce italya 2.lig takımlarından birinde oynuyordu.avrupa basketboluna da yabancı değil.

keşke dediğin gerçek olsa Alp kardes ama ben araştırdım bulamadım 2005 de draft edilmeyi beklemiş ama dallas sanırım free agent olarak bir sözleşme yapmış avrupa kariyeri var diye yazmıyodu..

Öyle yada böyle en geç ne zamana kadar bitirmeyi planlıyoruz bu transfer konusunu bilgisi olan var mı?
Malum ay bitti ( pardon bir 4 saat daha var :) )

Powell gelirse belki 3 numaraya da ihtiyaç olmayabilir. zaten 5 yabancıya karşıyım. Ama Powell çok hoş olur. Hani zizic ile Powell yan yana bence en iyi pota altı ikilisi olur Türkiyede ki. O derece tuttuğum bir adamdır. Ama delikler kapanır mı dışarıda soru işareti. Ama riske gireceksen Powell ile gir be hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...