2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaan Can Garip' Alıntı:
Cevdet abi, sakin sakin nereye kadar ? adamı zıvanadan çıkarıyorlar. kendileri olumlu, iyi güzel yazınca bir şey yok. biz kendi adımıza gördüğümüz olumsuzlukları yazınca utan oluyor. sabır da bir yere kadar.Burada kimse kimseden fazla Galatasaray'lı değil. bizi takımın başarısızlığını istiyormuşuz gibi gösteriyorlar, olmaz.
Sevgili Kaan kardeş , dediklerinde sonuna kadar haklısın. Bizlerinde bazı konularda canı sıkılıyor ama önemli olan bu zor günlerde beraber olabilmek. Öyle yada böyle bir takım kurulacak ve bizlerde armanın olduğu yerde olacağız , o yüzden yönetimi bile eleştirirken sakin olmakta fayda var. Burda sırf sen hatalısın demiyorum sakın yanlış anlama , sadece sakin olalım ve gerektiği yerde yani tribünde tepkimizi verelim. Forumda birbirimizi üzmek bizlere bir şey kazandırmaz. ;)

Arda Öztürk' Alıntı:
Küçük bir karışıklık.Avatarla Mustafayı özdeştirdiğim için İsime bakmadan Mustafadır dedim öyle yazdım Bekir kardeşimizi tanımıyorum sadece bir avatar karışıklığı olmuş kusura bakmayın lütfen.

Arda bey akşamdan mı kalmasınız :)

Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":10qq5hd9]Cevdet abi, sakin sakin nereye kadar ? adamı zıvanadan çıkarıyorlar. kendileri olumlu, iyi güzel yazınca bir şey yok. biz kendi adımıza gördüğümüz olumsuzlukları yazınca utan oluyor. sabır da bir yere kadar.Burada kimse kimseden fazla Galatasaray'lı değil. bizi takımın başarısızlığını istiyormuşuz gibi gösteriyorlar, olmaz.
Sevgili Kaan kardeş , dediklerinde sonuna kadar haklısın. Bizlerinde bazı konularda canı sıkılıyor ama önemli olan bu zor günlerde beraber olabilmek. Öyle yada böyle bir takım kurulacak ve bizlerde armanın olduğu yerde olacağız , o yüzden yönetimi bile eleştirirken sakin olmakta fayda var. Burda sırf sen hatalısın demiyorum sakın yanlış anlama , sadece sakin olalım ve gerektiği yerde yani tribünde tepkimizi verelim. Forumda birbirimizi üzmek bizlere bir şey kazandırmaz. ;)[/quote:10qq5hd9]
Evet Cevdet abi, zaten Bekir'de beni başkasıyla karıştırmış, orada da bir yanlış anlaşılma var. zincirleme kaza gibi oldu. biraz benim alışıla gelmiş gereksiz reaksiyonum da cabası ne desen haklısın abi :)

Burak bence de yorum bile yapma sen :)

2 Gün içinde transfer açıklanmazsa 1-2 haftada uzayabilir transfer işi.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
2 Gün içinde transfer açıklanmazsa 1-2 haftada uzayabilir transfer işi.

2008-2009 Transfer Gırgırı diye değişmeli bence bu konunun adı artık :)

Gittikçe uzaması malesef kötü bence istediğimiz oyuncuları alamayıp sürekli plan değişiyoruz demektir bu.

ismet badem: ....ülker sponsorlukta yeniden yapılanma içine girmiş ve bjk ya 5 yıllık para baskete harcanmadığı için yeni destek verecek...

biz sus payı diyoruz ama adamlara resmen para yağdırıyorlar, ya bize???

Can Akan' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3oss6lq9]2 Gün içinde transfer açıklanmazsa 1-2 haftada uzayabilir transfer işi.
kötü haberi en son mu veriyosun
bu taraftar bir iki hafta daha nasıl dayanacak transfersizliğe[/quote:3oss6lq9]

Yaw ne kötü haberi en azından ne zaman transferlerin biteceğini bildiğimiz için hergün umutlanmayız ;)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":vgaema4a]Küçük bir karışıklık.Avatarla Mustafayı özdeştirdiğim için İsime bakmadan Mustafadır dedim öyle yazdım Bekir kardeşimizi tanımıyorum sadece bir avatar karışıklığı olmuş kusura bakmayın lütfen.

Arda bey akşamdan mı kalmasınız :)[/quote:vgaema4a]

Sanırım öyle Burak bey :). Ama olur böle ufak şeyler :)

Tuncay Genc' Alıntı:
ismet badem: ....ülker sponsorlukta yeniden yapılanma içine girmiş ve bjk ya 5 yıllık para baskete harcanmadığı için yeni destek verecek...

Sanırım ülker'de şöyle bir düşünce biçimi oluştu iyiden iyiye, biz bunlara para falan vermeyelim, nasılsa bunların ölüsü bile şampiyon oluyor... ama futbol ve basket bir değil. Öğrenseler iyi olacak.

Tuncay Genc' Alıntı:

biz bu sene cafecrown la yolları ayırmayarak en büyük hatayı yaptık

Asıl tepki transfersizliğe değil sistemsizliğe!

Zaten bu zamana kadar aldıkları 1-2 numara tercihleri kendi vizyonlarını göstermeye yetti.Korkarımki en büyük rakiplerimiz play-off mücadelesi verecek olan Mersin, Banvit, Antalya BŞB olacak.Şimdi belki daha kadro yok nasıl böyle konuşuyosun diyenler olacaktır ama bu teknik kadronun vizyonu belli olduktan sonra gerisi boş...

Ben öğrendiklerimi aktarıyorum arkadaşlar, çünkü hepimiz hergün bir heyecanla foruma ve resmi siteye girip bir gelişme bekliyoruz.

M.Hoca'mızın siteye son geçtiği bilgiler bunlardı, 4 numara transferi 1-2 gün içinde olumlu veya olumsuz sonuçlanacak, takım antremanlara başladı.

Demekki önümüzdeki 1-2 gün önemli!!!

ismet badem: murat hocayla iki gün önce konuştum. 2 çok önemli adamla görüşüyorlar ve sponsorla temastalar. İyi olacaklar. Türkleri iyi zaten, tecrübeli.

m.muratanoğlu: dee tamam ama Hite ı neden bıraktılar anlamadım ama Türkleri iyi ve tecrübeli.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1uc50g8m]2 Gün içinde transfer açıklanmazsa 1-2 haftada uzayabilir transfer işi.

2008-2009 Transfer Gırgırı diye değişmeli bence bu konunun adı artık :)

Gittikçe uzaması malesef kötü bence istediğimiz oyuncuları alamayıp sürekli plan değişiyoruz demektir bu.[/quote:1uc50g8m]
burak a katılıyorum

topicin adı 2008-2009 transfer komedyası olsun

sürekli anlaşma aşamasında olduğumuz oyuncularla fiyat düşürme eylemlerine girip anlaşmak üzere olduğumuz oyuncuları alamıyoruz

bu fiyat düşürmeye çalışma psikolojisini de anlamış değilim sen düşürmeye çalışırsın adamın istediği parayı veren kulüp 1 saatte sözleşmeyi imzalattırır

bunu en baştan beri söylüyorum gs takımının birbirlerine denk b c hatta d planları olmalıdır
eğer öyle olmazsa AYAZDA KALIRIZ

Hocamız beğendiği oyuncuyu Adnan Sezgin ve Haldun üstünel'e söylesin, bir gün içerisinde getirirler, Yemin ederim getirirler. transfer görüşmelerini bu iki yöneticimiz yapsın, çok ciddiyim !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...