2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Yanar' Alıntı:
Hayır ben birden şaşırdımda onun için yoksa banane önceden yazılmıyorduda böyle bi değişiklik falan mı oldu diye merak ettim

Foruma baktığın için yazdığından şaşırmış olabilirsin dimi?Bir önceki sayfaya bakman sanada şaşkınlığınada yeterli olur.

F.Bahçe Ülker forması giyerken doping kullandığı için 2 yıl ceza alan Kaspars Kambala'nın cezası Aralık'ta sona eriyor.

Bir dönem Avrupa basketbolunun en önemli pivotlarından biri olan Letonyalı Kaspars Kambala basketbola geri dönmek için gün sayıyor. F.Bahçe Ülker'de oynarken kanında doping çıkan ve bu nedenle FIBA tarafından 2 yıl basketboldan men cezası alan Kambala Aralık ayından itibaren yeniden spora dönebilecek. 2 yıl süresince ABD'de boks maçlarına çıkan ve formunu bu yolla koruyan Letonyalı ismin fizik olarak iyi bir durumda olduğu ve kendini güçlü hissetiği belirtildi. Kambala'nın şimdiden bazı takımların ilgisini çektiği ASK Riga'nın en başta geldiği konuşuluyor

kaynak:www.basketdergisi.com

benm avrupa basketbolunda en beğendiğim 3 pivottan biridir kaspars kambala onu bir gün mutlaka gs forması altında görmek isterim

Kambala zannedersem 4. sezonunda doping cezasını almıştı.
NOT: Umarım 1-2 gün içinde netleşir. Yoksa 1-2 hafta beklemek zorunda kalacakmışız. Ama doğru başka işimiz yok bekleyelim!

2 sezon efeste 2 sezonda fb de olmak üzere 4 sezon oynadı
alınıp türk yapılabilir bence hala avrupanın en iyi pivotlarından
aslında tam bizim alabileceğimiz durumda kariyeri düşüşte problemleri var
tam alınabilecek durumda hızlı davranırsak ilk önce alırız sonra türk yaparız daha 30 yaşında 2 3 sene çok rahat faydalanabiliriz
bence söylediğim etmenlerden dolayı max 1.000.000 usd ye imza atar

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Bu kadar süre basketbola ara vermiş bir oyuncu Kambala da olsa 1 milyon $ falan verilmez...
verilme imkanı varsa kambala ya verilir.özellikle türk statüsünde oynayabilecek bir kambalaya ben olsam hiç düşünmeden bu parayı veririm

arkadaslar ne yaptınız siz uzak dursun bizden sanki daha iyi pivot yok

Emin Doğanca' Alıntı:
arkadaslar ne yaptınız siz uzak dursun bizden sanki daha iyi pivot yok
Biz Kambalanın Türk Statüsünde oynayacağını düşünerek konuşuyoruz. Evet başka iyi pivot yok kardeşim.Daha ne istiyorsun Adam Türkiyeyi tanıyor. Sırf fenerde oynadı diye adama antipati duyuyorsun.

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":2djacpr2]arkadaslar ne yaptınız siz uzak dursun bizden sanki daha iyi pivot yok
Biz Kambalanın Türk Statüsünde oynayacağını düşünerek konuşuyoruz. Evet başka iyi pivot yok kardeşim.Daha ne istiyorsun Adam Türkiyeyi tanıyor. Sırf fenerde oynadı diye adama antipati duyuyorsun.[/quote:2djacpr2]
Birde biz 3 ve 4 düşünüyoruz , Pivot mevkiğimizde daha doğrusu uzunlarımız (hüseyin dısında) 4-5 oynayabiliyor bence hic gerek yok .
Kambala takımın kimyasını da bozar bana göre

takım kimyasını bozmaz 2 yabancı alacağız birini 3 numara alırız bir de kambalayı alırız kambala bu ligde 4 seneyi doldurduğu için max 1 2 ay sonra türk statüsüne geçirebiliriz bize iyi katkı yapar
özellikle eurocup maçlarında
strickland-graves-yabancı 3 numara-zizic-kambala çok iyi bir 5 olur

Kerem SEÇER' Alıntı:
Türk statüsü konusunda emin olmayalım bence. O kadar kolay değilmiş zannedildiği gibi.
federasyonun belirttiği şartlara uysun yani 3 sezonu doldurmuş olsun yapılır.
kerem istenildikten sonra yapılır emin ol yeter ki istenilsin

Can benim duyduğum öyle 3 sene doldurdu hemen Türk olsun olayı yok bildiğim kadarıyla. Misal Drobnjak 3 sezon Efes'te geçen sezon da yarımdan biraz fazla BJK'da oynamıştır. Ama ne hikmetse aylardır Türk olamadı. Benim bahsettiğim konu bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...