2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem SEÇER' Alıntı:
Bu liste çok yanlış bir liste. En alttan başlarsak Moiso ve Collins çok daha üstüne gittiler Rusya'ya. El-Amin'i saymıyorum bile. Halperin ise çok komik duruyor doğru mu bilmiyorum ama.
halperin doğru olabilir sonuçta rol oyuncusu olacak ama bende bir 850 filan bekjliyordum

khalid 600bin euroya oynuyosa kazık yedik o zaman.gravese 500bin vereceğimize khalide 600bin verseydik.hatta 500bini yönetim geri kalanını forum olarak toplasaydıkta khalidi getirseydik :p :p

Ersin Çelik' Alıntı:
khalid 600bin euroya oynuyosa kazık yedik o zaman.gravese 500bin vereceğimize khalide 600bin verseydik.hatta 500bini yönetim geri kalanını forum olarak toplasaydıkta khalidi getirseydik :p :p
liste ne kadar doğru bilmem ama khalid el amin 600.000 euro=1.100.000 usd
antonio graves ise=500.000 usd
yani khalid el amin in aldığı ücrete iki tane antonio graves alabilirsin

beni asıl şaşırtan eğer doğru ise andrija zizic e 1.000.000 usd vermemiz bu bile iyi bir gelisme bence
diğer yandan çok istediğim kennedy winston ın 800.000 usd alacak olması
tabi eğer liste doğruysa

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Listenin doğruluğunu bilmiyorum. Telekom Lang gibi bir oyuncuya 700 veriyorsa yazıktır o paraya...

aynısını ben düşündüm.. Listenin çoğu doğru gibi ama arada sallamalarda var sanırım:)) ayrıca Zizic'e 1 milyon dolar veriyosak Kerem'e hayli hayli 1.3 ü verip getirirdik.. ki o zaman alpelladan alacağımız oyuncuya gerek kalmazdı yabancı kontenjanı açık olurdu ama olmuşla ölmüşe çare yok:))

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":3noqwuqk]Listenin doğruluğunu bilmiyorum. Telekom Lang gibi bir oyuncuya 700 veriyorsa yazıktır o paraya...

aynısını ben düşündüm.. Listenin çoğu doğru gibi ama arada sallamalarda var sanırım:)) ayrıca Zizic'e 1 milyon dolar veriyosak Kerem'e hayli hayli 1.3 ü verip getirirdik.. ki o zaman alpelladan alacağımız oyuncuya gerek kalmazdı yabancı kontenjanı açık olurdu ama olmuşla ölmüşe çare yok:))[/quote:3noqwuqk]
kerem tunçeri 1.3 milyon euro verilecek oyuncu değil rus takımları devreye girip fiyat artırdığı için o fiyatlara oynuyor
ayrıca gs bir oyuncuya 1.3 milyon euro verebilecek duruma gelebilirse kerem tunçeriden çok daha iyi pg ler getirebilir

[/quote]kerem tunçeri 1.3 milyon usd verilecek oyuncu değil rus takımları devreye girip fiyat artırdığı için o fiyatlara oynuyor
ayrıca gs bir oyuncuya 1.3 milyon usd verebilecek duruma gelebilirse kerem tunçeriden çok daha iyi pg ler getirebilir[/quote]

kesinlikle haklısın.. eksik yazmışım biraz sadece eğer keremi biz çok istesek bu fiyatında altına gelirdi mutlaka ,alınmayacak oyuncu değil anlamında demiştim ama bilemeyiz belkide çok istedik ama parayı seçti..

kerem tunçeri 1.3 milyon usd verilecek oyuncu değil rus takımları devreye girip fiyat artırdığı için o fiyatlara oynuyor
ayrıca gs bir oyuncuya 1.3 milyon usd verebilecek duruma gelebilirse kerem tunçeriden çok daha iyi pg ler getirebilir[/quote]

kesinlikle haklısın.. eksik yazmışım biraz sadece eğer keremi biz çok istesek bu fiyatında altına gelirdi mutlaka ,alınmayacak oyuncu değil anlamında demiştim ama bilemeyiz belkide çok istedik ama parayı seçti..[/quote]
mesela eğer ruslar devreye girmeseydi kerem e değerinden fazla para verip piyasa yı kızıştırmasalardı kerem tunçeri bize 750 800 bin usd ye çok rahat imza atardı
ama bu rus klüplerinin bütçelerini çılgınca artırmaları bizi de çok etkiliyor

Basker Dergisinin haberine göre Guroviç Triumph ile anlaşmış.
Bizim açımızdan da ismi geçtiği için buraya yazayım dedim.

Eyup abi haber varmı , varsa bi zahmet bilgilendirirmisin

Ulan 2 hafta tatile cıktım yine hersey aynı yine transfer yok gelişme yok hareketlilik yok , yok oğlu yok . Ne sanssız insanım ben yaa

furkanbalkan' Alıntı:
Bu gidişle owens bile bizi kabul etmeyecek.
Fazla karamsar olma... Herkes transferlerin biran önce bitmesini istiyor. Artık zaten şampiyonluk hedefinden söz etmek benim adıma zor olur. Gelecek oyuncularla beraber zevk alacağımız bir sezon geçirmemiz en büyük dileğim tabi bunun yanında ULEB'e katılacak dereceyi de elde etmemiz önemli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...