2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Can Akan' Alıntı:
[quote="Sertaç Kütükcüler":3joxwd3f]bu aksam gs tv''de spor haberlerinde tufan ile röportaj yapıyorlardı.tufan yenı transferleri sayarken 'reyes' de dedi ve ekledi birde 3 numara transferi yapılacak dedi... tabi yalnıs anlamadısam...
reyes diil graves dedi graves strickland zizic yeni transferlerimiz dedi
4 numaramız belli olacak 1 2 gün sonra dedi.o belli olduğu zaman hedefler hakkında yorum yapabiliriz dedi[/quote:3joxwd3f]ya nasıl sevinmiştim reyes diye ama dediğim gibi 4numara gğümbür gümbür olacak hissediyorum :) 3 numarada bizi idare edebilecek birşey olacak :)

bu arada fenerbAhçe ülkerde kan kaybı devam ediyor. kinseyde nba ye transfer olmuş bence çok güzel bir haber bizim transferlerde açıklanırsa o ooo:)

Çok mutlu oldum uzun süre sonra burada pozitif bir hava yakalandığını görüyorum.Lütfen inanmaya devam edin çok güzel gelişmeler olacak ... Lütfen sabredin sonu güzel olacak ;)

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Çok mutlu oldum uzun süre sonra burada pozitif bir hava yakalandığını görüyorum.Lütfen inanmaya devam edin çok güzel gelişmeler olacak ... Lütfen sabredin sonu güzel olacak ;)
çünkü gerçekten çok güzel duyumlar almaya başladım 4numara ile ilgili bide rakiplerimizden kan kaybı olunca offf :)

Umut' Alıntı:
Çok sağlam geliyor gümbürtü...Pozitif günler başlıyor..Bugünden sonra karamsarlık yok..Hiçbir zaman olmamalı..
ihtiyar eminmisin bak heyecandan gidecem :) :)

yoksa 4 numaramız felipe reyesmi (inşallah tufan pot kırmısdır)

Reyes Avrupa'nın sayılı 4'lerindendir üstelik de İspanyol milliyetçiliği de göz önünde bulundurulursa Real'in en değer verdiği oyuncuların başında gelir. Değil bize Maccabi'ye Pana'ya bile zor gider.

2 gün bekleyelim bakalım neler olacak?

Bu arada burada artık aşırı tepkiler vermeye de gerek yok diye düşünüyorum çünkü görünen o ki seneye Telekom'la anlaşma olacak. Şimdi açıklamama sebepleri hali hazırda bulunan sözleşmemizdir. Takım 5.liğe de oynasa hoca kötü de yönetse benim şahsi düşüncem bu sene parasız geçen son yılımız ve bu sene hangi hedefte olurlarsa olsunlar destek olalım. Çünkü seneye değişecek herşey. Tabi bence :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Reyes Avrupa'nın sayılı 4'lerindendir üstelik de İspanyol milliyetçiliği de göz önünde bulundurulursa Real'in en değer verdiği oyuncuların başında gelir. Değil bize Maccabi'ye Pana'ya bile zor gider.

Bu arada burada artık aşırı tepkiler vermeye de gerek yok diye düşünüyorum çünkü görünen o ki seneye Telekom'la anlaşma olacak. Şimdi açıklamama sebepleri hali hazırda bulunan sözleşmemizdir. Takım 5.liğe de oynasa hoca kötü de yönetse benim şahsi düşüncem bu sene parasız geçen son yılımız ve bu sene hangi hedefte olurlarsa olsunlar destek olalım. Çünkü seneye değişecek herşey. Tabi bence :)
kerem haklı reyes falan hayal

Kerem SEÇER' Alıntı:

Diyorsun ki bu sene erkek basketbolu zevk için izleyin. Bayan Basketbolu rahat rahat nasıl olsa izleriz(Açık ara favoriyiz). Seneye ikisini birlikte alırız. Seneye para derdine düşmeyiz hatta oyunculara istediklerinden fazla para bile veririz... :) Ayrıca şunu söylemek istiyorum. Seneye öyle birşey olursa direk Winston'ı alalım. Bir daha sağda solda 3 numara aramayalım. Bu sene ile beraber(şayet almazsak) 3 seneden beri 3 numara dillerde dolaşıyor. Bir efsaneye dönüştü. Alalım Winston'ı sıkıntı falan kalmaz. Belki TT'den seçmece bile yaparız... :) Umarım seneye Ülker'den kurtulup zirveye doğru yol alırız...

kerem abi sence değil bu kesin birşey artık hatta ben salonun da sponsorluğunu telekomun üstleneceğini duydum hatta sadece erkeklere değil bayanlara da sponsor olacağını duydum bakalım hayırlısı...

2.08 euroleguede oynayan ve smaç denilince akla ilk gelen oyuncu marcus haislip.eğer marcus haislip ise gerçekten pota altında çok can yakarız.kendi adıma haislipe çok ama çok sevinirim.umarım odur. ;) ;)

Ersin Çelik' Alıntı:
2.08 euroleguede oynayan ve smaç denilince akla ilk gelen oyuncu marcus haislip.eğer marcus haislip ise gerçekten pota altında çok can yakarız.kendi adıma haislipe çok ama çok sevinirim.umarım odur. ;) ;)
Haislip'i kim istmez ki?? ama Malaga ile olan sözleşmesini 1 yıl daha uzattı..yani bonservis vermemiz lazım..ki kendi alacağı ücretide katarsan çok zor bir transfer.

Kerem SEÇER' Alıntı:

Hocam daha fazla para olsa iyi olur da; bu yıla parasız yıl demek biraz abes kaçmış gibi

Parasız yerine taraftarın istediği hedeflere ulaşmak için kısıtlı bir bütçe bulunması desem daha yerinde olurdu. Haklısın.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Parasız yerine taraftarın istediği hedeflere ulaşmak için kısıtlı bir bütçe bulunması desem daha yerinde olurdu. Haklısın.

Hocam taraftara kalsın Eurolig şampiyonluğu istiyor. Boşver taraftarı- ahah oltayı attım millet damlar şimdi boşver taraftarı ne demek diye :D ; taraftarın istediği işi telekomla da yapamayız...

Ünsal Y.' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":36zjzlu1]Parasız yerine taraftarın istediği hedeflere ulaşmak için kısıtlı bir bütçe bulunması desem daha yerinde olurdu. Haklısın.

Hocam taraftara kalsın Eurolig şampiyonluğu istiyor. Boşver taraftarı- ahah oltayı attım millet damlar şimdi boşver taraftarı ne demek diye :D ; taraftarın istediği işi telekomla da yapamayız...[/quote:36zjzlu1]
ünsal abi yapma ya telekomla koy 10milyon euro bütçe gör bak neler yapıyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...