2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem SEÇER' Alıntı:
Can benim duyduğum öyle 3 sene doldurdu hemen Türk olsun olayı yok bildiğim kadarıyla. Misal Drobnjak 3 sezon Efes'te geçen sezon da yarımdan biraz fazla BJK'da oynamıştır. Ama ne hikmetse aylardır Türk olamadı. Benim bahsettiğim konu bu.
o konuda haklısın drobnjakı da bjk yapmak için aldı ama yapamadı fb alsaydı yapardı mesela bu biraz kulüplerin lobileriyle yaptırım güçleriyle alakalı
ben kambala yı yabancı statüsündede isterim alırsak deneriz en azından türk statüsünde oynaması için

mustafa_güler' Alıntı:
Yeri değil ama asist programı nerede hangi gün ve saat kacta yayınlanıyor?
asist programı
salı saat 13-15.00
sunucu murat murathanoğlu ve ismet badem :) :)

gs oliverayı bitirmiş eğer doğru ise telekom sayesinde bitmiştir.belki telekom bi sürprizde erkek basketbolunda yaparda murat hocanın dediği gibi 1 2 gün içerisinde olumlu transfer haberleri alırız inş.marcus haislip benim tercihim :p :p ;)

Ersin Çelik' Alıntı:
gs oliverayı bitirmiş eğer doğru ise telekom sayesinde bitmiştir.belki telekom bi sürprizde erkek basketbolunda yaparda murat hocanın dediği gibi 1 2 gün içerisinde olumlu transfer haberleri alırız inş.marcus haislip benim tercihim :p :p ;)

haislip sözleşme yeniledi malaga ile... bu arada oliveira haberi nerede yazıyorr??

Her yerde yazıyor turkspor.net özellikle cok ısrar ediyo bu haberde..gs.org sanırım oliviera'nın resmini hazırlıyordur artık ana sayfaya koymak için:) Bu arada özür dilerim konu dısı bi bilgi.

Varmısın Yokmusundaki Evrene soralım.O kesin hissediyordur bişeyler.Çıkıyordu dedikleri.
2.08 hissediyorum.Euroleague'de oynuyor. Ama sen kendi içinden geleni söyle!

beklediğinizin üzerinde bir uzun forvet kapıda.Hissediyorum :)
Çok can yakacağız çok.. ;)[/quote]
hissediyorum yerine biliyorum olsa olmazmıydı[/quote]4 Numara geldiysen smaç bas!!![/quote]
Haislip mi Eyüp abi? :) :)

bu aksam gs tv''de spor haberlerinde tufan ile röportaj yapıyorlardı.tufan yenı transferleri sayarken 'reyes' de dedi ve ekledi birde 3 numara transferi yapılacak dedi... tabi yalnıs anlamadısam...

Benim bu bilgiyi yazmamdaki amaç, çoğu arkadaşın içinde korku vardı, acaba yeni transfer çok mu kötü olacak geç kaldık birşey olmayacak diye umutsuzluğa kapılanlardı.Henüz net birşey yok, gerçekten iyi çalışıyorlar.Ve beklediğimizin karşılığını göreceğimizi düşünüyorum.

Sertaç Kütükcüler' Alıntı:
bu aksam gs tv''de spor haberlerinde tufan ile röportaj yapıyorlardı.tufan yenı transferleri sayarken 'reyes' de dedi ve ekledi birde 3 numara transferi yapılacak dedi... tabi yalnıs anlamadısam...
reyes mi !!!!!!
felipe reyes mi??

Sertaç Kütükcüler' Alıntı:
reyes diil graves dedi graves strickland zizic yeni transferlerimiz dedi
4 numaramız belli olacak 1 2 gün sonra dedi.o belli olduğu zaman hedefler hakkında yorum yapabiliriz dedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...