2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem SEÇER' Alıntı:
Tüm sezon için öyle bir düşüneye kapılmak doğru olmaz. Hoca geçen sene Murat'ı kullandığı gibi kullanır Graves'i de. İhtiyaç olduğunda yada skor üretebilecek bir 5 oluşturmak istediğinde. Ayrıca ben her halükarda Graves'in rakibin oyun kurucusunu tutacağını düşünüyorum.
kerem abi zaten gravesın cok agresif bir savunmacı oldugunu ve topla oynamayı daha cok sevdıgını soledi.r.hıtedan farklı olarak dedi.

3+2 kuralı nedeni ile yabancı rotasyonunu kurmak zor olacaktır. Umarım bunu Murat Hoca başarır. Buna inanıyorum. Her zaman sahada iki yerlimiz olacak. Cüneyt-Tufan ve Hüseyin güvendiğimiz oyuncular. Dış oyuncu olarak Tufan ve Cüneyt'e güveniyorum. Erdem ve Murat onların yanına 3. oyuncu olarak katkı verebilir.(Maça göre) Fakat yerli uzun olarak sıkıntı yaşayabiliriz. Çünkü ne Cemal ne Polat bana güven vermiyor. İkisi de istediğimiz düzeyde değil. Hüseyin 10 dk. yedekleyebilecek bir yerli uzunumuz olsa çok iyi olurdu. Kalan zamanda Zizic'i 5'e kaydırıp orayı kapatabilirdik. Ama herşeye rağmen iyi bir kadro kurduk. Umarım eksiklerimizi bir takım olarak kapatırız...

Ben Cemal e bu sezon çok güveniyorum . Olimpiyatlar onun için tecrübe olabilir . Geçen sezon sonlarına doğru 3 lük filanda atıyordu :) Bu sezon iyi şeyler bekliyorum ondan :)

olimpiyat demişken nasılbi hayal kırıklığı olduolimpiyat bi gümüş aldık sadece yüzmede döküldük fenerin türk yaptığı yüzücüler rezil resmen, derya büyükuncu ne dese haklı futbolda, basketbolda zaten yokuz atletizim desen tıraş elemeleri izlerken ciddi manada üzülüyorum belki bi iki madalyada güreşte alırız başkada bişey yapamayız üzülüyorum. bu arada litvanya arjantin maçı mütişti bizimkiler anca izleyerek tecrübe kazanırlar olimpiyatlarda malesef

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
olimpiyat demişken nasılbi hayal kırıklığı olduolimpiyat bi gümüş aldık sadece yüzmede döküldük fenerin türk yaptığı yüzücüler rezil resmen, derya büyükuncu ne dese haklı futbolda, basketbolda zaten yokuz atletizim desen tıraş elemeleri izlerken ciddi manada üzülüyorum belki bi iki madalyada güreşte alırız başkada bişey yapamayız üzülüyorum. bu arada litvanya arjantin maçı mütişti bizimkiler anca izleyerek tecrübe kazanırlar olimpiyatlarda malesef
Perşembenin gelişi çarşambadan belliydi zaten...Belçika, Hollanda bile bizden daha fazla adamla geldi buraya güya 70 milyonuz sporu seven milletiz...Her federasyon başkanı nasıl kendi branşımda başarı kazanırım değilde nasıl koltuğumu korurum hesabı içinde bu yüzden hep hüsran hep hüsran... Aslında söylenecek çok çok fazla şey var ama belki ayrı bir konu açılır orda tartışılır...

senin halil ve süreyya gibi 2 tane garanti madalya alacak adamın var ama sen bunları olimpiyatlara getirmeyi bırak sen bunlara antreman bile yaptıramıyorsun...sen haltere adam gönderemedin halil ve naimle şov yapma olasılığı varken sydney 2000de biz bu kadar kötü yönetiliyoruz işte

Megabasket transferlerimiz hakkında bir yazıyı okurken gözüme birşey çarptı son paragrafta...

McIntyre ve Smush Parker'da listemizdeymiş ama olmamış...

gurovic ve milojevic haberi eurocup ın resmi sayfasında yer alıyor:

http://www.eurocupbasketball.com/ulebcu ... /34373/448

yazıda özellikle şu cümle benim çok hoşuma gitti:
"Milojevic is an excellent scorer and rebounder, who compliments Gurovic perfectly at the other forward spot."

"Milojecic çok iyi bir skorer ve ribaundçudur ve Gurovici diğer forvet pozisyonda tamamlar" diye çevirebiliriz.

Semih Tuna' Alıntı:
Megabasket transferlerimiz hakkında bir yazıyı okurken gözüme birşey çarptı son paragrafta...

McIntyre ve Smush Parker'da listemizdeymiş ama olmamış...

Ümit Avcının Fanatik'de ki yazısı

Yabancılar için ?aynı kalitede daha gençleri ya da daha iyileri? alınamaz mıydı diye de sorulacaktır. Ancak hatırlatalım, oyun kurucu için geçen yıl Siena?da harikalar yaratan McIntyre, NBA?de Miami?de oynayan Smush Parker gibi isimler de listedeydi...
Yani yapılan transferler bu şartlar içinde en iyileri...

Son kısmı böyle yazının

Dün akşam bandırma feribotunda Sebahattin Kart'a rastladım.
ayaküstü muhabbet ettik. Gurovici biliyormuş, Milojevic transferini söylemek bana kısmet oldu :)

Haftasonu basket anlayan-anlamayan herkese transferlerimizi anlatıyorum. Ne şanşlıyız!!

Bu aksam Tvnet'te bolca bizim transferleri konusurlar, gerci Milli Takim'dan sira gelmez ama Ismet Badem bu aksam Murat Ozyer'i ne yapar eder canli yayina baglatir gibime geliyor.

Recep Sarımeşe' Alıntı:
[quote="Dogan Ucar":v8w616l1]Bu aksam Tvnet'te bolca bizim transferleri konusurlar, gerci Milli Takim'dan sira gelmez ama Ismet Badem bu aksam Murat Ozyer'i ne yapar eder canli yayina baglatir gibime geliyor.

program kaçta ?? ya da yayınlandı da kaçırdım mı ? :shock:[/quote:v8w616l1]

Saatini tam bilmiyorum ama haberlerden sonra 20:00 gibi baslar.

gırona uleb cuptun cekılınce bızım elemelerı gectıgımız takdırde gruplara kaldıgımızdakı rakıp kım bıde rakıplerımızın yaptıgı transferlerı takıp edebılecegımız bır sıte varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...