2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alieren uzarı' Alıntı:
gırona uleb cuptun cekılınce bızım elemelerı gectıgımız takdırde gruplara kaldıgımızdakı rakıp kım bıde rakıplerımızın yaptıgı transferlerı takıp edebılecegımız bır sıte varmı

gruptaki rakiplerimiz nymburk,hemofarm ve girona'nın yerine gelen bilbao basket.

bugün hürriyet ve vatan gazetesinde(kaan kural) guroviç hakkında yazılar yazmış.adam daha türkiyeye gelmeden adın ao kadar yazı yazıldı ki ne kadar büyük olduğunu anladık.bırakın çetnikmiş,milliyetçiymiş bıarakalım bunları büyük transferimiz guroviçin tadını keyfini çıkaralım..bizim bildiklerimizi yönetimde biliyodur ve ona göre kontrat yapılmıştır..uzun zamandan beri süper kadro kuruldu bırakalım bu işleri...tadını çıkartalım bu kadronun..
guroviçi hem biz niye düşünüyoruz ki rakipler düşünsün ve eminimki çoğu coach guroviç ve süper galatasarayı düşünüyor ;) :p :p

arkadaşlar bugün radyosporda asist var.guroviç ve diğer transferlerimiz hakkında konuşacaklardır.bide onlara soralım transferlerimiz.saat 13.00-15.00 arası

Dogan Ucar' Alıntı:
Bu aksam Tvnet'te bolca bizim transferleri konusurlar, gerci Milli Takim'dan sira gelmez ama Ismet Badem bu aksam Murat Ozyer'i ne yapar eder canli yayina baglatir gibime geliyor.
Programda bizim hakkımızda birşeyler konuşuldu mu? Özetlerseniz sevinirim...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Dogan Ucar":1ei6e39k]Bu aksam Tvnet'te bolca bizim transferleri konusurlar, gerci Milli Takim'dan sira gelmez ama Ismet Badem bu aksam Murat Ozyer'i ne yapar eder canli yayina baglatir gibime geliyor.
Programda bizim hakkımızda birşeyler konuşuldu mu? Özetlerseniz sevinirim...[/quote:1ei6e39k]

İsmet Badem çok olumlu yaklaştı siyasi konuların sorun olmayacağını hem zizicin hem gurovicin profesyonel oyuncu olduğunu söyledi.Murat Murathanoğlu da hocamız Murat özyerle konuşmuş.Gurovic Murat Özyere sorunlarından kurtulduğunu söylemiş.Eskiye göre daha sakin olacağını söylemiş.

Eğer Gurovic'i fenerbahce alsaydı Kaan Kural böyle bir yazı yazarmıydı ? Hiç sanmıyorum.

Çok sert ve çok gereksiz bir yazı yazmış.Gurovic'in siyasi görüşü bizi ilgilendirmez nasılki futbol takımında 15 senedir belli bir siyasi görüş hakimse ve bu daha yeni yeni temizlendiyse basketboldada böyle bir kişinin varlıgının pek sorun olmayacagını düşünüyorum.

Ama daha lig başlamadan Gurovic hakkında fenerli medya tandanslı yazılar heleki bunu Kaan Kural gibi birinin yapması beni çok düşündürdü.
Bu konuda üzerimize düşen cok şey var.Saha içinden çok dışarısı ile ugrasacagız gibi geliyor..

Adamın basketbolu ve yeteneklerine tek kelime ayırılmıyorsa biz Millet olarak çok çekeriz herşeyden.. Kaan Kuralda son 1-2 yılda ki düşüş fazla hızlı olmaya başladı.

Medya'dan gelen bu elestiriler benim hosuma gidiyor, bunun ornekleride mevcut Solomon, Hakan Sukur, Galatasaray, Milli Takim, Mirsad, Hasan Sas ve bunun gibi bircok sahis ve kurum elestriye maaruz kaliyor, sonuc ise surekli basarili oluyorlar ve cevaplari herkeze kapak oluyor.

Dee Brown super bir kisilikte ne oluyor? Ben daha oncede yazdim bize bir Yunan veya Ispanyol oyuncu lazim diye, nedeni suydu sahada hakemlere buyuklugunu gosterecek ve onlara saygi duymasini saglayacak birilerinin olmasi gerekiyordu, Gurovic kesinlikle tam aradigimiz ozellikte bir oyuncu ben onun bize sadece performans yonunden degil bircok Takim ve Hakem tarafindan da saygi gormemizi ve buyuk bir Klup oldugumuzun gostergesini saglayacaktir. Unutmayalim ki Hagi'de sudan cikma ak kasik degildi, Hakem'i sagda tekmeledi ama Galatasaray tarihinide yazan bas yapitlardan biriydi, Hagi yere dustugunde foulu calmayan hakem sahada titreyerek geziyordu korkusundan !

Bugün Asist programında İsmet Badem Murat Hoca nın İbrahim Kutluay ile ilgili bir söylemini söyledi.İsmet Badem in söylediğine göre Murat Hoca iyi bir yerli 3 numara istediğini kendiside İbrahim Kutluayı önerdiğini söyledi.Karşılığında Murat hoca şu güzel cevabı verir.
-Ne İbrahim bunu ister ne de büyük GALATASARAY taraftarı İbrahim i ister.

Suat Aydın' Alıntı:
Bugün Asist programında İsmet Badem Murat Hoca nın İbrahim Kutluay ile ilgili bir söylemini söyledi.İsmet Badem in söylediğine göre Murat Hoca iyi bir yerli 3 numara istediğini kendiside İbrahim Kutluayı önerdiğini söyledi.Karşılığında Murat hoca şu güzel cevabı verir.
-Ne İbrahim bunu ister ne de büyük GALATASARAY taraftarı İbrahim i ister.
Murat Hoca'ya teşekkürler. Biz yıllarca antipati ile baktığımız, demdiğimiz laf bırakmadığımız oyuncuyu şimdi içimize alamazdık. Murat Hoca en iyisini yapmıştır...

kadromuza katmak ıcın ısmı gecen oyunculardan aubrey reese aliaga ya transfer olmus bence turk yapııp transfer edılse rotasyona derınlık getırırdı telekomdan mutlu akpınarı transfer edebılırız telekomda fazla forma sansı bulmuyor telekomda sponsorumuz sorun cıkarmaz almamız adına bır numara ıcınde avusturalyalı mılls muthıs olurdu bence gercek one man fast break etlılşı penetrelerı var sutunuda gelıstırırse avrupanın etkılı takımlarında basarılı olur fark edılmesı gereken bır oyuncuydu

alieren uzarı' Alıntı:
kadromuza katmak ıcın ısmı gecen oyunculardan aubrey reese aliaga ya transfer olmus bence turk yapııp transfer edılse rotasyona derınlık getırırdı telekomdan mutlu akpınarı transfer edebılırız telekomda fazla forma sansı bulmuyor telekomda sponsorumuz sorun cıkarmaz almamız adına bır numara ıcınde avusturalyalı mılls muthıs olurdu bence gercek one man fast break etlılşı penetrelerı var sutunuda gelıstırırse avrupanın etkılı takımlarında basarılı olur fark edılmesı gereken bır oyuncuydu

Evet Mills bugün kü maçta çok iyi oynadı.özellikle son periyotta çok fazla top çalıp kolay turnikeler buldu..ama henüz 20 yaşında ve halen üniversitede oynamakta..sanırım daha 2-3 senesi vardır mezun olmasına.

Mills kolej kariyerine devam ediyor. Mutlaka NBA düşünecektir. Bize gelmez okulunu yarıda kesip. Gördüğüm kadarıyla da kendine çok güvenen bir isim. Yarıda bırakmaz işini.

Artık yabancı transferleri konuşmayın lütfen..Yabancı hakkımızı 5 tane mükemmel transferle doldurduk..Strickland'ı beğenmeyenlere şunu söyleyeyim..En azından Mitchell ve Dee'ye göre daha istikrarlı,daha delici,daha skorer,daha istikrarlı,daha disiplinli birini aldık..Bu ligide biliyor..Çok iyi bir transfer oldu..Diğer 4 yabancıyı tartışmaya zaten gerek yok..

Ayrıca Kaan Kural'a yazdığı yazıyı yakıştıramadım..Kendisi koyu bir G.Saray taraftarı olmasına rağmen bunu yazdı..Sadece gündeme gelmek ve raiting yapmak açısından yazılan bir yazı olduğunu düşünüyorum..Ayrıca Zizic-Milojevic-Gurovic 3lüsü bu ülkenin basketbol tarihinde ilk defa oluştu..Gerçekten yönetimi kutluyorum..

Bir başka konu ise maçların NTV'den yayınlanmayacağı söylentileri..İnanılmaz sevindim..En azından taraflı spikerlerden kurtuluruz..İhsan Bayülken gibi bir ismin bu kanalda yorumculuk yaptığını ve sahibinin f5 holiganı olduğunu düşünürsek inanılmaz sevindim..İnşallah SKYTÜRK alır maçları..Olmazsa Lig Tv'ye de razıyım..Ama yeter ki D-Smart'a gitmesin..Bizleri basketboldan uzaklaştırmasınlar..

Son olarak bir yerli transfer bekliyorum..SAYGILAR..

Ligtv ile Skytürk aynı grubun sanırım, bi umut skytürk verir diyoruz =)

en azından daha eli düzü yüzgün program yaparlar, sunucuları da fena değil.. tarafsızlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...