2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ali Bozgeyik' Alıntı:
Kadın programları gibi olmuş...Ne alaka demeyin birinin hakkında birşey söyleniyor hemen karşıdaki foruma üye olup cevap hakkını kullanıyor,sonra tartışma çıkıyor...Ayşegül Hanım deyip kapatıyorum kendi adıma...

Yok Yok Kamuran hanım diyorum bende :)

Murat Kaya'nin kendisi için sevindim nedeni ise biraz garip.

2 sene önce Fener maçı serisinde basket faulden doğan serbest atışı atamamıştı ve sonrasında maç gitmişti.

Geçen sene olanları unutan yoktur herhalde umarım artık Murat Kaya hırs yapar ve bize bu üzüntüleri yaşatmaz.

Kendisini aşmasını bekliyoruz(m).

O değilde hazır telefonla bağlanmışken bir transfer bilgilendirmesi rica ediyorum İsmail Arslan beyden...Evet hattın öbür ucundaki İsmail bey sizi dinliyorum...

Ismail Arslan' Alıntı:
=> Açıkcası sitenize en son yine benim blog da Gurovic haberinin buraya lanse edildiğinde

Şimdi birisi 7 ağustos tarihli bloğun bir yere lanse edildiğini söylerse. Başka birinin lanse edildiği söylenen şeyin 6 ağustosta yazılmaya başladığını söylemesi konuyu dağıtmak olmaz. Bilakis konunu tam olarak kendisidir.

Ismail Arslan' Alıntı:
=> Açıkcası sitenize en son yine benim blog da Gurovic haberinin buraya lanse edildiğinde

Şeklinde bir ifade kullanan kişi bir süre sonra

Ismail Arslan' Alıntı:
Ama konunun blog daki yazılarda oldugunu dusunmuyorum.
der ise

Bu konuyu dağıtmak olabilir belki.

Hermann ile ilgili yazılanların nedenleri açıklanmışken.Bu nedenleri görmezden gelip bu konuyu mal bulmuş mağribi gibi hiç ilgisi omadığı halde dile getirmek ise düpedüz konuyu dağıtmaktır

Sİzin de dediğiniz gibi:

Ismail Arslan' Alıntı:
Umarım konu boyle dagılmaya devam etmez.

Ben payımı çıkardım gsbasket forumunda İsmail Arslan sayesinde dikkat çektim.
Eyüp Yıldız da aynı şekilde. Başka İsmail Arslandan pardon birikiminden pay çıkarmak isteyen varsa sıraya geçsin.

Biz de seni anladık İsmail merak etme :)

Demek birileri sizden esinleniyor anlıyorum . Forumlarda alıntılardan yararlanan tek kişi sizsiniz demek ki

Birileri sizden esinleniyor .
Birileri sizin birikimlerinizden pay çıkartıyor.
Ne zamandır bu durum böyle. Ben sizin durumunuzu gayet ciddiye alıyorum merak etmeyin.

Ayrıca konunun özü şudur sizin 7 Ağustos tarihli bloğunuzun buraya lanse edildiğini söylediniz . Bu konu burda daha önce konuşulmakta idi. Geriside konuyu dağıtmak oluyor ama siz algılamışsınızdır. Tabi birileri algılama yeteneğinizden pay çıkarmaya çalışmıyorsa .

Üslubu beyan ayniyle insan tabi.

Forumda çok aktif olmayan ve çok tanınmayan biri olarak İsmail Bey'i kaçırdığım için çok üzgünüm. Murat Bey'e teessüflerimi sunarım. Sanki dikkat çekmeye ihtiyacınız var, diğer üyelerin önünü açın lütfen... :D

Edit: İsmail Bey, bütün mesajları başından sonuna kadar okudum. Evet haklısınız saygı görmek için önce göstermek gerekir. Bu yazılanların tek sebebi sizin foruma pek saygılı bir giriş yapmamanız olabilir mi acaba???

İsmail hangi beyhude çabanın içerisinde boğuldun gittin böyle..
Saygıdan bahsediyorsun demin gördük seviyenizi saygınızı. Birikim filanda kurtarmadı sizi. Bak Bey de kalktı şimdi.

Yine ve yeniden sizden bir alıntı.

Saygı göstermeyen saygı bulamaz.

İsmail Bey iyi geceler ;) Kartalbasket'te mutlu günler diliyoruz ;)

Seviyemizi de kalitemizi de Saygımızı da biliyoruz Allah'a şükürler olsun.

Ahmet Bey kusura bakmayın gece gece rahatsız etmek istemedim forum üyelerini. Yetti bana bu kadar dikkat çekmek ya da bilmiyorum fazlasını bünyem kaldırmayabilir.

Bir de sildiğim için göremiyor yeni girenler; Saygıdan bahseden İsmail Bey, Kutay Beyin kendisine yazmış olduğu cevaba karşılık yine uzun alıntılardan sonra saygısızlığın önde gideni bir mesaj atmıştı.

Bir de gelip bizlere saygı dersi vermekte kendisi saygı birikimiyle.

bu hayatta belirli noktalarda hayatınıza yeni bir tugla atamazsınız.

Bu arada İsmail Bey nacizane uyarım siteler,bloglar filan derken yazılarınızda anlam bozuklukları son derece fazla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...