2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ya maç seyrediyordum dedim gsbaskette polemik kokusu alıyorum bi girdim baktım ki forum kafkaslara dönmüş:D yürüye dur be!
murat sen çoktandır dikkatimi çekiyorsun zaten o avatarla!

Ismail Arslan' Alıntı:
Son yazılanlar ile sitenin seviyesini de gorduk. sadakat, sevgi bi yana da hayatta saygı herşey den önce gelmeli.

Demek ki ilk mesajı atan Kerem arkadaş sitede ki arkadaşlarını bildikleri için dogru soylemiş sadece ismi gecenler msj yazsın diye olay son yazanlar için egoları tatmin etmek ise egolarınızı her turlu tatmin edebilirsiniz ama saygısızlıgı alışkanlık haline getirirseniz bu hayatta belirli noktalarda hayatınıza yeni bir tugla atamazsınız. Cunku saygı gostermeyen saygı bulamaz ..

Beyfendi burada kimse mesela ''Walla komik adamsın '' gibi bir ifade kullanmadı.Bu ifadeyi kulanan birinin birilerine saygı ile ilgiki nazihatte bulunması manidar doğrusu . Herkes sizin sildiğiniz mesajlardaki üslup ve hitap tarzınızı gördü.Zaten üslubu beyan ayniyle insan demiştim.

Ego tatmini noktasına gelince aslında olayın özü bu!!

BENDEN esinlenmek gibi bir ifade zaten bu konuda önemli bir ipucu veriyor. Birikimlerinize saygılıyım ego kelimesinin tam karşılığını biliyorsunuzdur.

Ismail Arslan' Alıntı:
=>

? Asıl onemli olan konu ise oluşumlar çerçevesinde ortada bir birikim var ise nedensizce o birikimden illa pay cıkarmak zorunda degilsiniz Eyup Bey, .

Bu da bahsettiğiniz de sizin birikimleriniz değil mi yani sizin için ??benim birimlerim?? oluyor.Sildiğiniz bir mesajda da birikimlerinize saygısızlık gibi bir ifade vardı,başka bir mesajda birimlerinizi hiçe saymak yani sizin için ??Benim birikimlerime saygısızlık,Benim birikimlerimlerimi hiçe saymak oluyor ?? oluyor bu durum.

Birisi ego tatmini ve saygısızlık mı demişti ?

Şu foruma girdiğimde beni en çok üzen şey silinen mesajları görememek ve ya ceza alanların neden ceza aldığını görememek:) İnsanoğlu meraklı varlık ben daha da meraklı varlık:)
Sanırım bu konuda bana katılacak bir iki arkadaş daha vardır.Girince ''Haddiiii bee kaçırdık bak mesajlarıı ve ya acaba ne dedi de silindi ve ya ceza aldı'' diye içgeçirenimiz kesin vardır:))Murat veya Kerem abiden bu eksikliğimizi gidermesini talep ediyorum:))

Saygılar...

Eren Aydın' Alıntı:
Şu foruma girdiğimde beni en çok üzen şey silinen mesajları görememek ve ya ceza alanların neden ceza aldığını görememek:) İnsanoğlu meraklı varlık ben daha da meraklı varlık:)
Sanırım bu konuda bana katılacak bir iki arkadaş daha vardır.Girince ''Haddiiii bee kaçırdık bak mesajlarıı ve ya acaba ne dedi de silindi ve ya ceza aldı'' diye içgeçirenimiz kesin vardır:))Murat veya Kerem abiden bu eksikliğimizi gidermesini talep ediyorum:))

Saygılar...

Biraz önce aynı şeyi bende düşünmüştüm :ehue

Semih'in Murat Kaya'yla ilgili benzetmesini çok merak ediyorum şuan :)

Eren Aydın' Alıntı:

Saygılar...

Bu bölümdeki son mesajlardaki silme işlemini kullanıcı kendisi yaptı sanırım. Yöneticiler değil ( bir mesajın bir kısmını sildiler sadece sonra birçok mesajın tamamı silindi ama değişiklik kullanıcı tarafından yapıldı gözüküyor)

Can Akan' Alıntı:
Kutay Çamcı":3kcyu04o]Caner TT'de değil Mersin'e transfer oldu.[/quote] canerin mersine transferi olmadı.caner hala tt un oyuncusu[/quote:3kcyu04o] Haklıymışsınız [url="http://www.basketdergisi.com/haber_detay.asp?id=4415&tur=38' Alıntı:
http://www.basketdergisi.com/haber_deta ... 415&tur=38[/url]

Caner Mersin'de diyen basketdergisi de Caner'i TT kadrosunda saymış

Bu durumda kadroları gayet şişkin Mutlu'yu bize verseler.Dudley Türk statüsünde oynarsa bir yabncı daha alabilecekler üstelik.

21 gündür yokum forumu her gün okudum hep kavga valla beni aratmadınız tebriklerbu arada İsmail bey kim bayağı kızıştırmış formu

Bu arada geri döndümmmmmmmmmmm

Burak Barut' Alıntı:
Mithat Abi hoş geldin de vallahi biraz önce senin Pinhani grubunu Fb Tv'de gördüm bu nedir açıklama bekliyoruz : )

Valla oldukça az kavga etmeye çalıştık son gün sağolsun İsmail Bey bizi kırmadı reyting artırdı ee Murat Abinin dikkat çekmek için yoğun çabalarını atlayamalım : )

Burak Barut' Alıntı:
Mithat Abi hoş geldin de vallahi biraz önce senin Pinhani grubunu Fb Tv'de gördüm bu nedir açıklama bekliyoruz : )

Gs tv.utansın benim ne suçum var kim çağırırsa oraya çıkarlar reklamın iyisi kötüsü olmaz bu arada İsmail bey kim forumu karıştırmış bu işi benle Kerem yapıyor sanıyordum

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Burak Barut":hpbzeosk]Mithat Abi hoş geldin de vallahi biraz önce senin Pinhani grubunu Fb Tv'de gördüm bu nedir açıklama bekliyoruz : )

Gs tv.utansın benim ne suçum var kim çağırırsa oraya çıkarlar reklamın iyisi kötüsü olmaz bu arada İsmail bey kim forumu karıştırmış bu işi benle Kerem yapıyor sanıyordum[/quote:hpbzeosk]

İsmail Bey kartalbasket'ten bir kişi.Dün Mutlu Galatasaray Yolunda diye bir haber yapmış.Eyüp Abiyle hafif polemikleri oldu.Sonra da işler karıştı : )

Ne kadar demokratik bu forumuz beşiktaşlı bile bize üye olup yazı yazabiliyor çok sevindim güzel bu arada yerli transfer yapmamız şart ilk üç için

Mithat Duran' Alıntı:
Ne kadar demokratik bu forumuz beşiktaşlı bile bize üye olup yazı yazabiliyor çok sevindim güzel bu arada yerli transfer yapmamız şart ilk üç için

Guroviç ve Milojevic hakkında düşünceleriniz : )
Javkotas ve Domercantla kıyaslarsanız :)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":apidzc90]Ne kadar demokratik bu forumuz beşiktaşlı bile bize üye olup yazı yazabiliyor çok sevindim güzel bu arada yerli transfer yapmamız şart ilk üç için

Guroviç ve Milojevic hakkında düşünceleriniz : )
Javkotas ve Domercantla kıyaslarsanız :)[/quote:apidzc90]

Çok iyi oyuncular kariyerleri tartışılmaz yalnız bu tip oyuncuları idare etmek çok zordur eğer iyi idare edilip uyum sorunu yaşamazlarsa bu sene bize çok katkı yaparlar yalnız dediğim gibi bu tip yıldız oyuncuları dizginlemek çok zordur iş burda teknik heyette bitiyor kıyaslayamam çünkü ikisi 2ve5 diğer ikisi 3ve4 oynuyor diye politik bir cevap vereyim

mithat hoşgeldin bayadır yoktun forumda
bence fatih terim tarzı bir otorite daha faydalı olur ama murat özyer o tarz bir insan değil ama bekleyelim görelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...