2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şamil Turançiftçi' Alıntı:
mitat abi idare etmek derken lucescu nun noumayı idae etmesi gibi mi yoksa fatih terim tarzı bi otoritemi özellikle guroviç i galatasaraya daha faydalı hale getirir

luce babacan bir tavır sergilerdi buda basında otritesiz olarak yorumlanır ama bütün oyuncular kendisine saygı duyardı fatih hoca daha dominant bir karaktere sahip olduğu için işlerini daha sert metodlarla yapardı bağırmak küfür etmek veya oyuncuyu gaza getirmek gibi ama sonuçta istediğini alırdı yalnız oyuncular fatih hocaya saygı duydukları gibi aynı zamanda da korkardı guroviç olayı daha farklı aslında kendisini tebrik etmek lazım müslüman bir ülkeye gelmeyi kabul ettiği için yalnız bu bizim ilk çetnik transferimiz değil daha önce zoran simoviç ve sasa iliçte çetnikti ve bizde hiç sorun yaşamadılar dünya yavaş yavaş globalleşiyor ve sporun dinide milliyetide olmaz şimdi burda sorun asıl nerde sorun rakiplerin kadrosunda bulunan boşnak asıllı oyuncuların maç içersinde guroviçe yapacakları hareketlerde biz şimdiden bunun önüne geçmek için nasıl bir önlem almalıyız onu düşünmemiz lazım çünkü bu adamı maç içersinde rahat bırakmayacaklarböyle bir transfer bizim için çok iyi olmasına karşın beraberinde getireceği sıkıntılarıda baştan düşünmek çözümü üretmek gerekir

yeri değil ama ismi geçmişken söyleyeyim benim fikrim sasa iliç türk futbol tarihinin en efendi en karakterli yabancı transferlerinden biriydi ben kendisini inanılmaz çok severdim zaten bosna doğumluydu :)

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
yeri değil ama ismi geçmişken söyleyeyim benim fikrim sasa iliç türk futbol tarihinin en efendi en karakterli yabancı transferlerinden biriydi ben kendisini inanılmaz çok severdim zaten bosna doğumluydu :)
katılıyorum.şamil gördüğümüz kadarıyla gurovicle de pek problem yaşamıyacağız o da konuşulanların askine çok sakin çok beyefendi mantıklı bir oyuncuya benziyor.gerald fitch gibi değil yani.gerald fitch kimseyi sallamıyordu.bence gurovic öyle değil murat özyer e saygı duyacaktır gurovic

Sayın İsmail Arslan!

Öncelikle hem kartalbaskette, hemde blogunuz'daki yazılarınızı takip ediyorum, açıkçası saygı duyulacak şeyler yapıyorsunuz.

Bunu söylemektende gocunmam, fakat buraya üye olup beni iğdiş etmeye çalışmanıza anlam veremedim, dikkat çekmeye çalışmak gibi bir misyonumda hiç olmadı, bu sitenin yöneticilerinin yaptığı tek şey, yada iddaa ettiğimiz tek şey GS basketbol haberlerini 1. ağızdan en sağlıklı duyurmak gibi bir özelliğimizin olduğu.

Burada ülker'in sponsorluğu ile ilgili bir topic açıldığında bazı seviyeli üyelerinizin kartalbasket forumunda ''şunların Eyüp abisine mendil gönderelim'' gibi alaycı yazıları oldu kartalbaskete üye olupta had bildirmeyi düşünmedim hiç!

Açıkçası sizin kendinize haksızlık edildiğini düşünürek yaptığınız girişim bence şık olmamış.

Sizin ayrıca fb, bjk, ve diğer takımlarla ilgili, araştırmalar yaptığınızı, duyurular yaptığınızı biliyorum, bjk li olmanıza rağmen daha geniş bir yelpazeden olayları irdeliyorsunuz, ama bırakında GS konusunda bu forum kendi hakkını versin:)

Sonuç olarak size haksızlık ettiğimi düşünmüyorum, bjk ile ilgili bir çok haberi önceden nasıl sizden vede sizin sitenizden öğrendiğimi söyleyebiliyorsam, sizde bunu bu konuda bizim için diyebilirsiniz, çünkü bizim bilgilerimiz ne bir ''ARKADAŞIMIZ'DAN'' geliyor, nede yurtdışı menşeli sitelerden geliyor!

Açıkça ifade ediyorum, biz bunları klübümüzün en yetkili insanlarından öğreniyoruz.

Saygılarımla.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Sayın İsmail Arslan!

Öncelikle hem kartalbaskette, hemde blogunuz'daki yazılarınızı takip ediyorum, açıkçası saygı duyulacak şeyler yapıyorsunuz.

Bunu söylemektende gocunmam, fakat buraya üye olup beni iğdiş etmeye çalışmanıza anlam veremedim, dikkat çekmeye çalışmak gibi bir misyonumda hiç olmadı, bu sitenin yöneticilerinin yaptığı tek şey, yada iddaa ettiğimiz tek şey GS basketbol haberlerini 1. ağızdan en sağlıklı duyurmak gibi bir özelliğimizin olduğu.

Burada ülker'in sponsorluğu ile ilgili bir topic açıldığında bazı seviyeli üyelerinizin kartalbasket forumunda ''şunların Eyüp abisine mendil gönderelim'' gibi alaycı yazıları oldu kartalbaskete üye olupta had bildirmeyi düşünmedim hiç!

Açıkçası sizin kendinize haksızlık edildiğini düşünürek yaptığınız girişim bence şık olmamış.

Sizin ayrıca fb, bjk, ve diğer takımlarla ilgili, araştırmalar yaptığınızı, duyurular yaptığınızı biliyorum, bjk li olmanıza rağmen daha geniş bir yelpazeden olayları irdeliyorsunuz, ama bırakında GS konusunda bu forum kendi hakkını versin:)

Sonuç olarak size haksızlık ettiğimi düşünmüyorum, bjk ile ilgili bir çok haberi önceden nasıl sizden vede sizin sitenizden öğrendiğimi söyleyebiliyorsam, sizde bunu bu konuda bizim için diyebilirsiniz, çünkü bizim bilgilerimiz ne bir ''ARKADAŞIMIZ'DAN'' geliyor, nede yurtdışı menşeli sitelerden geliyor!

Açıkça ifade ediyorum, biz bunları klübümüzün en yetkili insanlarından öğreniyoruz.

Saygılarımla.

Boşver bunları Eyüp Abim...Sene içinde biz mendil yollarız o tarafa ;)

Mithat Abi Tufan Ersöz gibi maşallah 1 gün var 3 hafta yok : )

bu foruma herhangi bi eleştiride bulunmak isteyen insanların ilk önce kendileriyle yüzleşmeleri gerekir..mithat abininde dedigi gibi cok demokratik bi forumumuz war..

Foruma girip sayfa sayısının arttığını görünce transfer fısıltısı geldi zannettim. Ama değilmiş. Neyse olayı fazla uzatmamak lazım. Mithat Abi geri gelmiş daha ne olsun... :)

Demirden korksaydık silah taşımaz cezadan korksaydık foruma üye olmazdık sevgili eyüp

Onur bey dakika bir gol bir iletiyi silmişsiniz.Sebebi ne olursa olsun sözlüğe baksaydınız veya bana sorsaydınız size Türkçe mealini söylerdim yine her zaman olduğu gibi işin kolayına kaçmışsınız.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Burak!
Mithat=Hasan Şaş:)

Sen Hasanın Galatasaraylılığını tartışa bilirmisin hayır ama sahada ki kavgacılığını bana benzetmen hoşuma gitti demek ki biz kulübe olan aşkımızı bu yolla gösteriyoruz onun için savaşarak

Malesef Hasan Şaş savaşmak uğruna aldığı kartlarla ve tepkilerle takımına yarardan çok zarar veriyor ve taraftardan gittikçe uzaklaşıyor.Zaman zaman yuhlandığını da unutmayalım :)

Hasan bu klübe bir çok şey vermiştir ancak bir çok şeyde almıştır ve takımına kötülük etmiştir ;)

Yorumsuzum artık :)

Burak Barut' Alıntı:
Malesef Hasan Şaş savaşmak uğruna aldığı kartlarla ve tepkilerle takımına yarardan çok zarar veriyor ve taraftardan gittikçe uzaklaşıyor.Zaman zaman yuhlandığını da unutmayalım :)

Hasan bu klübe bir çok şey vermiştir ancak bir çok şeyde almıştır ve takımına kötülük etmiştir ;)

Yorumsuzum artık :)

Bende öyleyim sevgili kardeşim bizim içimizde bir dışımızda yani yüze dost kalbe hain değiliz.Boş ver takma sen

Hasan ŞAŞ Galatasaray'a olan sevgisini yırtınarak, kızarak, hakeme bir bakış cakarak gösterir.

Mithat DURAN Galatasaray'a olan sevgisinide kavga ederek herkesi ayaklandırarak bir şeyler yapmaya calışarak gösterir...

Ama ikisininde bir ortak noktası var;
Hasan hakemden uyarı alır, Mithat Duran Onur Yavuz'dan ;)

Yunus Gökyıldız' Alıntı:
Hasan ŞAŞ Galatasaray'a olan sevgisini yırtınarak, kızarak, hakeme bir bakış cakarak gösterir.

Mithat DURAN Galatasaray'a olan sevgisinide kavga ederek herkesi ayaklandırarak bir şeyler yapmaya calışarak gösterir...

:) :) :)

Yunus Gökyıldız' Alıntı:

:) :) budur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...