2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Murat İnal' Alıntı:
Hasanda futbolu bırakacağını söyledi Mithat Bey de forumu :)

Hasan tribünlere el kol hareketi yapar durur Mithat bey de adminlere :)

Aşk olsun sevgili Murat kime el kol hareketi yaptım bu güne kadar ben yalnızca yasakçı bir zihniyete karşıyım o yasak bu yasak nereye kadar bak sen bile iletiyi düzeltmişsin o iletide ne varki neyse ya boş verin bu sene zevkle maç seyredelim bana yeter

Mithat Duran' Alıntı:
Demirden korksaydık silah taşımaz cezadan korksaydık foruma üye olmazdık sevgili eyüp

Onur bey dakika bir gol bir iletiyi silmişsiniz.Sebebi ne olursa olsun sözlüğe baksaydınız veya bana sorsaydınız size Türkçe mealini söylerdim yine her zaman olduğu gibi işin kolayına kaçmışsınız.
Mithat Bey, size kriterler daha önce açıklandı. Biz kimseden dört dörtlük noktalama işaretlerini kullanmasını beklemiyoruz ama en azından cümleler anlaşılır hale gelecek ölçüde noktalama işaretlerinin kullanılmasını istiyoruz. Bu vesileyle genç arkadaşlara noktalama işaretlerini kullanmaları konusunda uyarmamı sağladığınız için teşekkürler.

Belki arada geçen zaman sürecinde unutmuşunuzdur. Forumda Galatasaray´da görev alan kişileri (seçilmiş ya da atanmış fark etmez)aşağılamak, küçük düşürücü ifadeler kullanmak yasaktır.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":21xeqvn7]Demirden korksaydık silah taşımaz cezadan korksaydık foruma üye olmazdık sevgili eyüp

Onur bey dakika bir gol bir iletiyi silmişsiniz.Sebebi ne olursa olsun sözlüğe baksaydınız veya bana sorsaydınız size Türkçe mealini söylerdim yine her zaman olduğu gibi işin kolayına kaçmışsınız.
Mithat Bey, size kriterler daha önce açıklandı. Biz kimseden dört dörtlük noktalama işaretlerini kullanmasını beklemiyoruz ama en azından cümleler anlaşılır hale gelecek ölçüde noktalama işaretlerinin kullanılmasını istiyoruz. Bu vesileyle genç arkadaşlara noktalama işaretlerini kullanmaları konusunda uyarmamı sağladığınız için teşekkürler.

Belki arada geçen zaman sürecinde unutmuşunuzdur. Forumda Galatasaray´da görev alan kişileri (seçilmiş ya da atanmış fark etmez)aşağılamak, küçük düşürücü ifadeler kullanmak yasaktır.[/quote:21xeqvn7]

Hemen bir açıklama ihtiyacı hissettim bundan sonra noktalama işaretleri kullanmıyacağımı daha önce belirttim kimi kimi küçük düşürmüşüm bir söylesende bende bilsem ama dur cumartesi toplantıda uzun uzun konuşuruz sevgili Onur

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1v5gzj0u]Demirden korksaydık silah taşımaz cezadan korksaydık foruma üye olmazdık sevgili eyüp

Belki arada geçen zaman sürecinde unutmuşunuzdur. Forumda Galatasaray´da görev alan kişileri (seçilmiş ya da atanmış fark etmez)aşağılamak, küçük düşürücü ifadeler kullanmak yasaktır.[/quote:1v5gzj0u]

Bir not yapılan hiç bir davranışı asla unutmam sevgili Onur asla unutmam iyi veya kötü benden mutlak zamanı gelince karşılığını görür bunu lütfen şahsınla ilgili bir konu olarak algılama ben yalnızca kendi fil hafızamdan bahsediyorum

bende onura abiyle konuşmak istiyorum.televizyon dizilerine tepki olsun diye bi başlık açtık kapattı, yeniden açtım ceza aldım.[o dizilerin yapımcısı olmasından kuşkuluyum. :? ]

Mithat Duran' Alıntı:
Hemen bir açıklama ihtiyacı hissettim bundan sonra noktalama işaretleri kullanmıyacağımı daha önce belirttim kimi kimi küçük düşürmüşüm bir söylesende bende bilsem ama dur cumartesi toplantıda uzun uzun konuşuruz sevgili Onur

Çok iyi bir Galatasaraylı oldugunuzu söylüyorsunuz ama bu tavrınızla burda yazan onlarca yaşça küçük Galatasaraylı kardeşlerimize kötü örnek oluyorsunuz.

Mithat!

Artık bu tarzına son ver, noktalama işaretlerini uygulamanın onur bey ile alakası yok, lütfen bazı kuralların forumun huzuru için olduğunu unutma.

Sen bu forumun rengisin, ama tartışmaları uçlara çekerek hiç bir şey elde edemezsin.

10. Yıl organizasyonunda Onur bey'e haksızlık ettiğinide anlayacaksın, lütfen artık basketbol konuşalım.

Sana değer veren dostun EYÜP.

Erdal Avcı' Alıntı:
bende onura abiyle konuşmak istiyorum.televizyon dizilerine tepki olsun diye bi başlık açtık kapattı, yeniden açtım ceza aldım.[o dizilerin yapımcısı olmasından kuşkuluyum. :? ]
Erdal, Onur abi o cezayı sanırım daha önce yapılan uyarıyı dikkate almadıgın icin verdi.Ayrıca başlık baştan ofsayt.Actıgın başlıkta bizi fazla ilgilendirmez yönetmen, yapımcı düşünsün izleyici kitleleri de belli ayrıca bize ne ;)
O yüzden fazla kasmamak lazım...

Mithat Bey konuyu gereksiz yere işgal etmemek adına cevabımı özel mesaj aracılığı ile verdim.

Burada transferleri konuşmaya devam edelim.

Bu forumda arkadaslik, renktaslik kesinlikle yok! Herkez biribirinin kuyusunu kaziyor, biri bir hata yapsin hemen herkez onun uzerine odaklaniyor, millet yazicaklarini icinden geldigi gibi yazamiyor bile, hergun sebepsiz ve seviyesiz tartismalar, kendini kanitlama pesinde kosan kisiler, Adminlere soyleyecegimde bu kadar disiplinli forum yapmaya calisimaniz sonucunda insanlari biribirinin hatalarini kontrol etmeye tesvik ediyorsunuz(isteyerek yaptiginizi kesinlikle soylemiyorum), sonuc olarak her Galatasaray'linin yazmakta ozgur oldugu bir forum degil bu ! Bu sadece Turkce'yi ve yazim kurallarini iyi kullanan kisilerin yazdigi foruma donusmus ve tabi birde forumda daha tecrubeli olanlarin bazi konularda daha ozgur olmasini saglamis.

Bu forumda yazmayi ve yazilanlari asiri seviyeli oldugu icin birakiyorum, fazla kasmayinda baskalarini kacirmayin, yoksa uc, bes belirli kisi ve bir avuc yalakayla kalicaksiniz. Hep boyle devam edin :claps

biraz da transfer diyelim ne de olsa transfer topiği

Adı Aslan'la anılan İbrahim Kutluay net konuştu: "Galatasaray büyük bir camia, ben de profesyonelim. Ama bu formayı giyecek kadar değil."

?Fener?de doğdum?
Son günlerde adı Galatasaray Cafe Crown ile birlikte anılan İbrahim Kutluay,
Sarı-Kırmızılı formayı asla giymeyeceğini söyledi. Galatasaray?ın büyük bir
camia olduğunu, kulübe ve yönetime de saygı duyduğunu ancak kendisinin de
Fenerbahçe?de doğduğunu vurgulayan yıldız oyuncu, ?Fenerbahçe?de doğdum, orada
büyüdüm, orada yaşadım. Sarı-Lacivertli formayı şerefle taşıdım, kaptanlık
yaptım. Bu saatten sonra Galatasaray formasını nasıl giyebilirim ki? dedi.
?Parayla değişmez?
Bu yıl Fenerbahçe?de olmasa da, kalbinin hep Sarı-Lacivertli takımla atacağını
da söyleyen İbo, ?İleride bu camianın her kademesinde görev almayı düşünüyorum.
Ömrümün sonuna kadar Fenerbahçeli İbo olarak anılmak istiyorum. Bunu
değiştirecek ne para var, ne de başka bir şey. Zaten Galatasaray?a gitsem mutlu
olamam, onları da mutlu edemem. Evet, profesyonel bir oyuncuyum ama
Galatasaray?da oynayacak kadar profesyonel değilim? diye konuştu.

çok gereksiz bir açıklamak yapmış.

Dogan Ucar' Alıntı:
Bu forumda arkadaslik, renktaslik kesinlikle yok! Herkez biribirinin kuyusunu kaziyor, biri bir hata yapsin hemen herkez onun uzerine odaklaniyor, millet yazicaklarini icinden geldigi gibi yazamiyor bile, hergun sebepsiz ve seviyesiz tartismalar, kendini kanitlama pesinde kosan kisiler, Adminlere soyleyecegimde bu kadar disiplinli forum yapmaya calisimaniz sonucunda insanlari biribirinin hatalarini kontrol etmeye tesvik ediyorsunuz(isteyerek yaptiginizi kesinlikle soylemiyorum), sonuc olarak her Galatasaray'linin yazmakta ozgur oldugu bir forum degil bu ! Bu sadece Turkce'yi ve yazim kurallarini iyi kullanan kisilerin yazdigi foruma donusmus ve tabi birde forumda daha tecrubeli olanlarin bazi konularda daha ozgur olmasini saglamis.

Bu forumda yazmayi ve yazilanlari asiri seviyeli oldugu icin birakiyorum, fazla kasmayinda baskalarini kacirmayin, yoksa uc, bes belirli kisi ve bir avuc yalakayla kalicaksiniz. Hep boyle devam edin :claps

Doğan arkadaşlık ve dostluğun ne olduğunu bu forumda öğrenen ben dahil bir çok kişi var!

Kimse kimsenin düşüncelerini yazmasını engellemiyor ama eğer konulmuş olan bazı kurallar varsa onlara uymak gerekiyor. Bu yazdıklarından açıkçası tam olarak bir sonuç çıkarmak mümkün değil tamamen alakasız bir konudan giriş sanki birşey olsada araya girip bunları söylesem mantığıyla yazılmış bir yazı.

Lütfen arkadaşlar eğer bazı konularda sıkıntı varsa forumdaki yetkili arkadaşlara özel mesaj yoluyla bildirelim ve sorunu o şekilde çözmeye çalışalım yoksa işin içinden bu şekilde çıkmak mumkün değil..

Alen Hekimbas' Alıntı:
[quote="Dogan Ucar":z5xju96u]Bu forumda arkadaslik, renktaslik kesinlikle yok! Herkez biribirinin kuyusunu kaziyor, biri bir hata yapsin hemen herkez onun uzerine odaklaniyor, millet yazicaklarini icinden geldigi gibi yazamiyor bile, hergun sebepsiz ve seviyesiz tartismalar, kendini kanitlama pesinde kosan kisiler, Adminlere soyleyecegimde bu kadar disiplinli forum yapmaya calisimaniz sonucunda insanlari biribirinin hatalarini kontrol etmeye tesvik ediyorsunuz(isteyerek yaptiginizi kesinlikle soylemiyorum), sonuc olarak her Galatasaray'linin yazmakta ozgur oldugu bir forum degil bu ! Bu sadece Turkce'yi ve yazim kurallarini iyi kullanan kisilerin yazdigi foruma donusmus ve tabi birde forumda daha tecrubeli olanlarin bazi konularda daha ozgur olmasini saglamis.

Doğan arkadaşlık ve dostluğun ne olduğunu bu forumda öğrenen ben dahil bir çok kişi var!

Kimse kimsenin düşüncelerini yazmasını engellemiyor ama eğer konulmuş olan bazı kurallar varsa onlara uymak gerekiyor. Bu yazdıklarından açıkçası tam olarak bir sonuç çıkarmak mümkün değil tamamen alakasız bir konudan giriş sanki birşey olsada araya girip bunları söylesem mantığıyla yazılmış bir yazı.

Lütfen arkadaşlar eğer bazı konularda sıkıntı varsa forumdaki yetkili arkadaşlara özel mesaj yoluyla bildirelim ve sorunu o şekilde çözmeye çalışalım yoksa işin içinden bu şekilde çıkmak mumkün değil..[/quote:z5xju96u]
bu forumdaki arkadaşlığı hiç bir forumda bulamazsın emin ol

eger konu basit noktalama işaretiyse bence sen zaten kafaya koymuşsun ayrılmayı.şuanda bu yazdıklarımı kimse engellemiyor kendi hür irademle yazıyorum. bu forumdaki arkadaşlıga yalakalık diyorsan bence sorunu başkalarında arıyacagına kendinde aramalısın..

gördügüm ender harika arkadasligin oldugu site belki hepimiz ayri şehirlerdeniz ama sanki ayni yerde oturuyoruz gibi.tşkler bu siteyi acanlara ve sahip cikanlara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...