2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erdal Avcı' Alıntı:
abi madem transfer dönemi bizim için kapandı.bu başlığıda kilitleyelim yerine "takımımımızın son durumu"gibi bi başlık açalım bu başlık da takımın sezon öncesi hazırlıklarını sezon başlayınca da her maçdan önce ki son durumu konuşalım.

Hiç belli olmaz Erdal. Birileri bazı oyuncularını bırakır, yabancımızı beğenmeyiz göndeririz vs. gibi birçok nedenle transfer bitmez :)

eyüp abi ligtv de bi galatasaray programında bi sakallı dejan ve mıran la fotoğraf çektirdi.dikkatimi çekti.kimdi o?[orada olduğun için soruyorum]

Eyüp kimseyi tehtid etme sana yakışmaz birde başkan adayı olursan 550 oy bizden sana garanti sözüm söz yalnız seni pek medyatik gördüm bu aralar hayırdır sevgili dostum ebedi düşmanım mavi düşman kuvvetleri komutanlarından Eyüp YILDIZ yarın karargahını ele geçirmeye geliyoruz

Mithat Duran' Alıntı:
Eyüp kimseyi tehtid etme sana yakışmaz birde başkan adayı olursan 550 oy bizden sana garanti sözüm söz yalnız seni pek medyatik gördüm bu aralar hayırdır sevgili dostum ebedi düşmanım mavi düşman kuvvetleri komutanlarından Eyüp YILDIZ yarın karargahını ele geçirmeye geliyoruz
Yenildikçe güreşe doymayan pehlivan gibisin :)

İletinin içeriği noktalama işaretlerinin "kasten" kullanılmaması nedeniyle silinmiştir.

İletinin tamamını farklı renkle yazmak yasaktır.

Onur Yavuz

Onur Abi,Mithat Abi'nin yazılarından bir tanesini normal halde bıraksana bizde görelim yazı şekli okunmıyacak kadar kötümü? :roll: :roll:

Okan, sorun iletinin şekli ya da içeriğinin okunmayacak kadar kötü olması değil, forum kurallarının "bilinçli" olarak ihlal edilmesi.

Pardon o zaman birşey soracağım eğer bu hareket bilinçli olarak sürekli bir şekilde yapılıyorsa,bunun sonucu olarak sadece iletinin içeriğimi silinir yoksa başka bir ceza uygulaması varmıdır...Sorum sadece kuralları öğrenmek için sorulmuş bir soru değildir,anlayacağınızı düşünüyorum...

Onur Yavuz' Alıntı:
Okan, sorun iletinin şekli ya da içeriğinin okunmayacak kadar kötü olması değil, forum kurallarının "bilinçli" olarak ihlal edilmesi.

Yani bu kadar ileti bir inat uğruna bi hiç oluyor öylemi :roll: neyse bana düşmez....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...