2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Preston Shumpert Efes Pilsen'de

Efes Pilsen, geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Preston Shumpert'ı kadrosuna kattı. Sağlık kontolünden geçen ABD'li forvetle 2 yıllık sözleşme imzalanacak.

Bu sene yabancı ve yerli oyuncu transferleri ve eski oyuncular arasında ki uyum bizim kaderimizi belirleyecek yalnız asıl konu taraftar desteği şimdi sevgili Mert(UYGUÇ) bu işin organizasyonu sana düşüyor taraftarımızın bir çoğu genç arkadaşlardan kurulu onların salona ulaşımı kendi çabalarıyla bir yere kadar eğer kulüp bu konuda gerekli bir adım atarsa belirli ulaşım noktalarından otobüs ve minübüs gibi o zaman bu takımın arkasında sağlam bir destek oluşması zor olmaz eğer kulüp bu konuda sıkıntı yaşarsa sana tavsiyem Abdülrahaim ALBAYRAK tan yardım istemen kendisi yönetim dışında olsa bile Galatasaray için hiç bir fedakarlıktan kaçmaz birde bu takımı kuran sevgili Murat hoca takım bu sene iyi durumda istediğin adamlarda alındı biz her ne kadar muhalif olsakta taraftar sana destek veriyor şimdi seninde artık elini taşın altına koyup en az bir yarı final ve kupada final oynatmanı bekliyorum eğer bu senede süpürülürsek önümüzdeki yıl şubeyi çok sıkıntılı günler bekliyor şimdiden başta sen ekibin ve takıma sonsuz başarılar diliyorum ama bu demek değil ki yanlışı savunacağım hatayı ve yanlışı her zaman eleştiririm ama asla kimsenin hakkını yemem bu takımdan bu sene gerçekten çok ümitliyim

M DURAN

shumpert efesle anlasmıs barıs allahmı ne söletti bana nedir :)

Mithat abi senı cok bekledik hafta sonu gelmedin :) tanısmak istıyordum senle cok ama saglık olsun !!!

Cenk süre alamayınca mutsuz olan bi basketbolcu efes bırakmaz istemez ama gerekli süreyi alamayınca ayrılmak isteyecektir. Umarım alabiliriz işte ozaman şampiyonluk çokda uzak olmaz.

Efes'in zaten bir dış oyuncu fazlası vardı şimdi iki oldu gelen oyuncunun da forvet olduğunu düşünürsek Cenk'in özellikle Avrupa liginde kadro dışı kalma olasılığı arttı.Cenk takımdan ayrılırca BJK'de almak isteyecektir. Umarım Preston'un bonservis pazarlıklarında Efes BJK ile öncelik hakkı için herhangi bir angajmana girmemiştir. Kadrosundaki oyuncular konusunda.

Cenk gelirse bütün boşluklar dolmuş olur...
Hem 2 numara gibi atabiliyor penetre edebiliyor hemde 3 numara gibi savunma yapabiliyor güçlü ve ayakları hızlıı. İnşallah olur ya...

Bütün arkadaşlardan çok özür dilerim ama kusura bakmasınlar yeni dizi DERDEST 5 eylül de starda yayına giriyor onun çekimlerini yetiştirmek için her gün sabahlıyoruz ama ufak çaplı bir özür toplantısıyla hepinizle tanışmak isterim gerçekten çok özür dilerim inanın o gün yeğenimin düğününe bile gidemedim ama en kısa zamanda cafede ufak çaplı bir organizasyonla kendimi affettimek amacındayım daha çok beraber olacağımız gün gelecek

Aslında Mithat ağabey bunun yeri burası değil ama siz büyüklerimiz Murat Hocadan rica etse bir antremana gidlse toplantı baklava falan şahane olur... : )

Serdar Aslan' Alıntı:
Aslında Mithat ağabey bunun yeri burası değil ama siz büyüklerimiz Murat Hocadan rica etse bir antremana gidlse toplantı baklava falan şahane olur... : )

Sanırım böle 1 seyi eyüp abi teklif etti murat hocaya ayhan sahenktekı bir idmana forum olarak gelebilirmiyiz diye murat hoca kabul etti :)

Mithat Duran' Alıntı:
Bütün arkadaşlardan çok özür dilerim ama kusura bakmasınlar yeni dizi DERDEST 5 eylül de starda yayına giriyor onun çekimlerini yetiştirmek için her gün sabahlıyoruz ama ufak çaplı bir özür toplantısıyla hepinizle tanışmak isterim gerçekten çok özür dilerim inanın o gün yeğenimin düğününe bile gidemedim ama en kısa zamanda cafede ufak çaplı bir organizasyonla kendimi affettimek amacındayım daha çok beraber olacağımız gün gelecek

Mithat Abi yeni diziniz öncelikle hayırlı olsun...Derbest'in hikayesini üç aşağı beş yukarı tahmin ediyorum gibi.O konudan uzun soluklu bir dizi nasıl çıkacak merak ediyorum.

Oh ohh oh!!
Bu haberin üzerine ilerleyen günlerde Cenk'de gelirse uyuyamam ben geceleri :)

Derbest iyi bir fragman hazırlanmış iddialı bir yapım gibi gözükor ama hikayeyi tadında bırakmak lazım nacizane...

Beno gün sordum murat hocaya antremana gelmek isteriz hocam diye, Eyüp abide toplu gelelim hocam şahenkte bi antreman ayarlasak dedi murat hoca olur tabi ama haberli olsun ben bazı antremanda biraz değişik davranıyorum çocukları kırmak istemem sizin yanınızda dedi, bazı antremnalar sessiz geçiyo öyle bi antremana gelirsiniz dedi. Tekrar söylemek istiyorum mükemmel bi insan hiç ricamızı geri çevirmedi murat hoca

Efes transfer işini biraz abartmamış mı? :) smith gibi shumpert'le aynı tip oyuncuyu almışken biraz gereksiz bir transfer gibi geldi ama bundan yararlanıp cenk'i alabiirsek rotasyonu tamamlarız çok iyi bir transfer olur.

Can Akan' Alıntı:
[quote="Serdar Aslan":17blphub]Oyunculara sert mi davranıyor muş anlamadım ???
ben de şaşırırım buna ama işin aslını öğrenelim ilk önce[/quote:17blphub]

Sert değilde ne bileyim biraz değişik geçiyo galiba, tabiki oyuncuları dövmüyodur hoca, ama "çocukların sizin yanınızda rencide olmasını istemem" dedi. Ne var şaşıracak istediği şeyler olmayınca biraz gürültülü anlatıyodur yani illa sert davranıyor demek her antremanda oyuncuları aşşalıyo demek değil ama bize dediği bu. Ne yalan söyleyeyim bizde sormadık ne yani hocam oyuncularımı azarlıyosunuz diye, hocanın kendince bi antreman tarzı var demekki

Tabi ki de, benim hocamdan sert olamaz orası ayrıda. Şaşırdım ben bilmiyordum bunu...
Fatih Terim'de sert, bağırarak ve söverek idmanlar yaptığını duymuştum...

Serdar Aslan' Alıntı:
Tabi ki de, benim hocamdan sert olamaz orası ayrıda. Şaşırdım ben bilmiyordum bunu...
Fatih Terim'de sert, bağırarak ve söverek idmanlar yaptığını duymuştum...
mizaç olarak murat özyer öyle gürültülü antrenman yapacak bir coach değil levent topsakal öyle idman yapsa anlarım.ama güzel oldu yeni bir şey öğrenmiş olduk.her coach un bir antrenman yapma stili vardır mesela ergin ataman kaybedilen maçlardan sonra ceza antrenmanı yaptırır

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":25vy6cxl]Bütün arkadaşlardan çok özür dilerim ama kusura bakmasınlar yeni dizi DERDEST 5 eylül de starda yayına giriyor onun çekimlerini yetiştirmek için her gün sabahlıyoruz ama ufak çaplı bir özür toplantısıyla hepinizle tanışmak isterim gerçekten çok özür dilerim inanın o gün yeğenimin düğününe bile gidemedim ama en kısa zamanda cafede ufak çaplı bir organizasyonla kendimi affettimek amacındayım daha çok beraber olacağımız gün gelecek

Mithat Abi yeni diziniz öncelikle hayırlı olsun...Derbest'in hikayesini üç aşağı beş yukarı tahmin ediyorum gibi.O konudan uzun soluklu bir dizi nasıl çıkacak merak ediyorum.[/quote:25vy6cxl]

Sağır oda ve haziran gecesi hatta asmalı konak içinde bize bu dizi çok sürmez demişlerdi sevgili Burak ama inşallah kısmeti açık olur çünkü yaklaşık 90 kişi evine burdan ekmek götürüyor ama tabiki kısmet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...