2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar transferler ilgili son öğrendiğim son gelişmeleri aktarayım size.

1-Sezon başlayana kadar hiçbir oyuncu transferi yapmayacağız, ilerleyen haftalarda takımında süre alamayan, ayrılmak isteyen oyuncular arasından bize faydalı olabilecek birileri varsa transfer etmeye çalışacağız.

2-Kambala olayı tamamen uydurma, çünkü bizim boks takımımız yok.

Kısaca transfer sezonu kapanmıştır dağılalım.

Biz buradayız Mithat Abi ;)

Reytingleri siz tek başınıza da yükseltirsiniz size güveniyoruz ;)

Baktınız reytingler düşük Pinhaniyle roportaj imkanı sağlarsınız reklamın iyisi kötüsü olmaz ;) :)

Transfer işine gelince keşke şimdiden bir adım atsaydık...

Yerli transfer şart yoksa sıkıntı yaşarız zaten üç yabancı ilk beşte olucak ikisi dışarda o iki kim olucak bunlar sıkıntı yerli oyuncu ligler başladıktan sonra almak çok sağlıklı değil her zaman iyi olan lige tam kadro girmektir

Mithat Duran' Alıntı:
Yerli transfer şart yoksa sıkıntı yaşarız zaten üç yabancı ilk beşte olucak ikisi dışarda o iki kim olucak bunlar sıkıntı yerli oyuncu ligler başladıktan sonra almak çok sağlıklı değil her zaman iyi olan lige tam kadro girmektir
3-5 kişiye talip olmuşuz ama kimse vermek istemiyor oyuncusunu, nereden bulacağız yerli oyuncu?

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":13wd83hp]Yerli transfer şart yoksa sıkıntı yaşarız zaten üç yabancı ilk beşte olucak ikisi dışarda o iki kim olucak bunlar sıkıntı yerli oyuncu ligler başladıktan sonra almak çok sağlıklı değil her zaman iyi olan lige tam kadro girmektir
3-5 kişiye talip olmuşuz ama kimse vermek istemiyor oyuncusunu, nereden bulacağız yerli oyuncu?[/quote:13wd83hp]

Burası dingo'nun ahırı değil, eyüp!

Burası Galatasaray, hocan ister senin, idarecin ve sponsorun, bastırır parayı

alır, işte o zaman şampiyonluktan bahsedersin, yoksa yine vuslat başka

bahara der durursun......

yukardaki yazı benim değil mavi düşman kuvvetleri komutanlarından eyüp bey tarafından değiştirilmiştir forumun bilgisine şahsıma yapılan haksızlığı protesto etmek için noktalama işaretleri kullanmıyacağımı daha önce deklare etmiş olup bu tutumumun değişmediğini bildiririm

Kesinlikle Mithat Bey'e katılıyorum. Yapılan (Bence) harika yabancı transferlerinin hiçbir anlamı kalmadı. Bu konuyu ilk sayfasından itibaren takip ediyorum ve bu duruma geleceğimiz o kadar açıktı ki maalesef hızlı davranılıp, önlem alınamadı. Takımın iskeletini oluşturan oyuncuların yaş ortalaması bu kadar fazlayken ve geçen sene sakatlıklardan çok çekmişken, hatalardan ders alınıp yerli transfer halledilmeliydi.

Ancak karamsar olmamak lazım. Ben bu sene Murat'ın patlama yapacağını düşünüyorum. (İnşallah :)) . Güzel ve kaliteli bir lig bizi bekliyor, şampiyon oluruz ve ya olamayız, onu bilmiyorum ama emin olduğum tek şey, bu sene bu takımın bizi çok ama çok heyacanlandıracağıdır.

Oooooo gene başladınız ya.Herşey çok iyi gidiyor takımda herşey yolunda kimse merak etmesin gerekilen hamleler yapılacaktır.

Bu sene ki yabancılar kötü diyecek kişinin basketbol bilgisini kendi kafamda sorgularım ve art niyet ararım.

En az 3 gömlek diyorum...Ama bu yerli işi canımı sıkmadı değil...Efes,telekom ne yapacak o kadar adamı anlamıyorum,futbol takımı gibi 18 kişi çıkacaklar sahaya heralde...

Kağıt üzerinde tabi ki daha iyi.Bi düşünün geçen sezon başını 4 numara beklerken Hite gelmişti takıma herkes burun kıvırmıştı.Dee geldiğinde vayy be amma oyuncu dedik ama o da Hite yarısı olamadı.Owens yine ilk geldiğinde orta mesafeyi bırak içeriden bile zor sayı bulurdu.Gaines ise şutu yok tek ribaunt alıyor diye oldukça eleştirlmişti.
Yine sezon başındayız ve yine hiç bir oyuncunun sahaya yansıtacğı performans belli değil.Bakarsınız çok şeyler beeklediğimiz Guroviç değilde Zizic takımı sırtlar götürür.O yüzden kağıt üstünde daha iyi gibi görünüyo ama sezon bir başlasın ondan sonra bu konuları konuşuruz...

Tamam forumun en azından %51 i yapılan yabancı transferleri geçen senekine göre daha iyi buluyor.
*Peki geçen sene Tufan kaç maç oynadı ? 2 elin parmak sayısını geçmez . *Peki geçen seneye göre kayıplarmız kim ? Fatih Solak yerine dışarıdan şutu olan Polat alındı ( bence kazanç ) . Tek kayıp Cenk Akyol .
*Peki transfer dönemi bitti mi ? Hayır.
*Peki takımımızın 1 yetkilisinden transfer yapılacak doğrultusunda bir bilgi geldimi ? Evet .
*Peki rakiplerimizden Fenerbahçe en önemli oyuncusunu kaybettimi ? Evet.

***Peki bu olumlu gelişme varken olumsuz düşünmeye gerek var mı ? Hayır.
Eskilerin bi sözü vardır ; " İyi düşün iyi olsun ."

Burak Barut' Alıntı:
Oooooo gene başladınız ya.Herşey çok iyi gidiyor takımda herşey yolunda kimse merak etmesin gerekilen hamleler yapılacaktır.

Bu sene ki yabancılar kötü diyecek kişinin basketbol bilgisini kendi kafamda sorgularım ve art niyet ararım.

Ben hem art niyetliyim hemde basketbol cahili eğer sen bu soruyu ciddiye alıp yorum yapıyorsan bende yukarıda yazdığım gibi bir insanım

Sevgili Yunus kardeşim sabah sana bahsettiğim kişiler yukarıda oluyor galiba yine reitinginiz düştü ee hadi o zaman kötü kötü kötü

Burak Barut' Alıntı:

Andersen'den Masallar ! Okumadın galiba Burak Kardeşim Transfer kapanmış Dedi Eyüp abi.Kimse Kusura Bakmasın elimizdeki yerlilerle kimse şampiyonluğa oynamaktan bahsetmesin.

mustafakaya' Alıntı:
Tamam forumun en azından %51 i yapılan yabancı transferleri geçen senekine göre daha iyi buluyor.
*Peki geçen sene Tufan kaç maç oynadı ? 2 elin parmak sayısını geçmez . *Peki geçen seneye göre kayıplarmız kim ? Fatih Solak yerine dışarıdan şutu olan Polat alındı ( bence kazanç ) . Tek kayıp Cenk Akyol .
*Peki transfer dönemi bitti mi ? Hayır.
*Peki takımımızın 1 yetkilisinden transfer yapılacak doğrultusunda bir bilgi geldimi ? Evet .
*Peki rakiplerimizden Fenerbahçe en önemli oyuncusunu kaybettimi ? Evet.

***Peki bu olumlu gelişme varken olumsuz düşünmeye gerek var mı ? Hayır.
Eskilerin bi sözü vardır ; " İyi düşün iyi olsun ."

Efesin Ve Telekomun Geçen seneden kat kat üstün olacağını da biliyorsun di mi ? Fenerbahçe 2 önemli yıldızını kaybetmiş olabilir.Ama En iyi yerliler onlarda.Rotasyonu Geniş takım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...