2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence biz onu seneye Türk statüsünde oynatmak için aldık.Seneye Beko Basketbol Ligi'nde 3.senesi olacak ve bence Türk statüsünde oynatılacak.alıntı

bir arkadaşımız (ismini unutuum kusura bakmasın)strickland icin bu cümleyi kullanmıştı.şimdi düşünüyorum acaba gercekleşebilirmi gerceklleşirse 6 yabancıyı alabilirmiyiz bilen

Kutay Çamcı' Alıntı:
Savunması nasıl acaba ?

Özellikle gruptaki sayı ortalaması iyi ama görece kolay bir gruptu sanki . Bir üst turda Kızılyıldıza karşı dökülmüş.
3 4 kere izleme imkanı bulduğum bir oyuncu öncelikle savunmada isteklidir.guard a baskıyı iyi yapar
ama onu ön plana çıkaran hücum yetenekleridir
çok delicidir.penetreleri kuvvetlidir.iyi bir dış atıcıdır kariyeri boyunca % 35 civarı 3 lük atmıştır.
pg özellikleri de strickland tan üst düzeydedir.bence çok önemli bir transfer olur gerçekleşirse.kadromuzu çok iyi 1 pg ile süslemiş oluruz

Eğer bu transfer gerçekleşirse takım garanti Final oynar. Bizimde nihayet istediğimiz doğrular olmuş olur. Müthiş bir takım oluruz gerçekten 'Dream Team' diyebilirim, hiç abartmıyorum, Lionel Chalmers gelirse ortalığı süpürürüz.

Benetton bu oyuncuyu tutmadı mı tutamadı mı elinde . Anladığım kadarı ile bu sezon aynı pozisyon için Dashaun Wood ile anlaşmışlar. Geçen sezon Cantu'da oynamış .17.9 sayı,3.4 asist,%45.3 ile üçlük atmış.Takımı ligi Benetton'un 3 sıra yukarısında tamamlamış.Sanki tutmamıştır gibime geldi de

Kutay Çamcı' Alıntı:
Benetton bu oyuncuyu tutmadı mı tutamadı mı elinde . Anladığım kadarı ile bu sezon aynı pozisyon için Dashaun Wood ile anlaşmışlar. Geçen sezon Cantu'da oynamış .17.9 sayı,3.4 asist,%45.3 ile üçlük atmış.Takımı ligi Benetton'un 3 sıra yukarısında tamamlamış.Sanki tutmamıştır gibime geldi de
yenilememiş ama sebeplerini bilmiyoruz. belki mahmutinin sistemine uymamıştır.aldıkları dashaun wood da gerçekten çok kaliteli bir oyuncu. bu forumda önerdim bir kaç kere.

sonuç olarak chalmerss transferi olursa bizi fazlasıyla memnun eder. gs tarihinin son 10 yıldaki rüya takımını oluşturmuş oluruz.

Bu haberin ortaya atılmasıyla site yöneticilerimiz eminim yetkili kişileri yoklar . Bu transfer netlik kazanırsa Strickland ya Türk yapılır yada baska bir klübe 1 yıllığına kiralanabilir . Bu transferin bir zorluğu ise nasıl ideal 5 kuracaz ?

C Hüseyin
PF Gürovic
SF Erdem
SG Graves
PG Chalmers

Böylemi

C Hüseyin
PF Milojevic
SF Gürovic
SG Graves
PG Cüneyt

Böylemi

C Hüseyin
PF Zizic
SF Gürovic
SG Murat
PG Chalmers

Yoksa böylemi

Allah Murat Hoca'nın yardımcısı olsun

Bütçe varsa yerli oyuncu transferinde bonservis için kullanmak daha akıllıca.Çünkü lig için en azından 1 tane daha kaliteli yerliye ihtiyacımız var.

Az önce NTV'de Murat hocanın reportajı vardı

Pek transfer yapılacakmış gibi konuşmadı mevcut oyuncularla tüm açıklarımızı kapatacağız dedi. Buarada antremandanda bazı görüntüler vardı Guroviç-Ziziç uyumu muhteşemdi :)

Ayrıca Antreman formalarımız tek kelimeyle harika olmuş satışa çıkarırlar umarım.

Alen Hekimbas' Alıntı:
Az önce NTV'de Murat hocanın reportajı vardı

Pek transfer yapılacakmış gibi konuşmadı mevcut oyuncularla tüm açıklarımızı kapatacağız dedi. Buarada antremandanda bazı görüntüler vardı Guroviç-Ziziç uyumu muhteşemdi :)

Ayrıca Antreman formalarımız tek kelimeyle harika olmuş satışa çıkarırlar umarım.
evet gurovic pasları zizic e indiriyordu

Can Akan' Alıntı:
[quote="Alen Hekimbas":1r7osh8u]Az önce NTV'de Murat hocanın reportajı vardı
Buarada antremandanda bazı görüntüler vardı Guroviç-Ziziç uyumu muhteşemdi :)
evet gurovic pasları zizic e indiriyordu[/quote:1r7osh8u]

Buda felaket tellallarına kapak olsun ozaman ;)

murat hocanın dün ntv de yayınlanan röportajını izlemeyenler için aklımda kalanları yazıyorum

tufan ın yokluğunu varolan oyuncularla kapatacaz.yerli sıkıntımız var ligler başlayana kadar transfer yapamayacaz sonra kulüplerinde süre alamayan yerli oyuncuları kadromuza katmaya çalışacaz.

maçlarımız A.şahenkte maçlarda bu sene en az 2000 kemik taraftar istiyorum.gs taraftarının bu kadroya böyle bir reaksiyon vereceğini düşünüyorum.
eğer play off larda a.şahenk e sığmazsak abdi ipekçi ye gideriz

Can Akan' Alıntı:
murat hocanın dün ntv de yayınlanan röportajını izlemeyenler için aklımda kalanları yazıyorum

tufan ın yokluğunu varolan oyuncularla kapatacaz.yerli sıkıntımız var ligler başlayana kadar transfer yapamayacaz sonra kulüplerinde süre alamayan yerli oyuncuları kadromuza katmaya çalışacaz.

maçlarımız A.şahenkte maçlarda bu sene en az 2000 kemik taraftar istiyorum.gs taraftarının bu kadroya böyle bir reaksiyon vereceğini düşünüyorum.
son cümle harika harikaaa 8) 8)

Can Akan' Alıntı:

son cümlesi imkansız ötesi ah ah keşke olsa ama hiç umduum yok bu yabancı oyuncu ilede sanırım yalan haber ama bakalım

röportajı izleyen biri olarak murat hocayı bu sene sözlerinden çok iddalı olduğunu gördüm.ayrıca diğer takımlara göre eksik bir donanmamız var ama gs formasının getireceği ruh ve savaşçılık ile bu eksiği kapatacağımızı söyledi.ayrıca bu sene çok daha savaşçı ve istekli bir takım olduğumuz söyledi..tufanın 5.5-6 ay shalardan uzak kalacağını söyledi.tufanın eksikliğini takımdaki oyuncular ile kapatabileceklerini kasım veya aralık gibi yerli transfer yapacağımız söyledi.

6 yabancı hakkı olsa alınmaz herhalde hocaya da yazık. Hangisini oynatıcam derken maç biter zaten =)

6 ay dendiyse Tufan hiç dönemez bu sene büyük ihtimal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...