2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış anlaşılmasın murat hoca öyle despot bi hoca değil sadece kafasındaki oyunu oyunculara kabul ettirene kadar biraz sorun oluyodur sert geçiyodur bazı antremanlar çok doğal.

Beyler eyüp abi vede murat hocanın hemen yanında idim murat hoca baska sey anlatmak istedi buraya yazılan gibi degil ama bunu burada söleyemem zaten bu yazdıklarınız yetkılı abımlerım görürse silerler murat hoca bambaska 1 sey anlatmak istedi

Mithat Abi elbette kısa sürmesini istemeyiz.İnşallah uzun soluklu bir dizi olur ve herkes ekmeğini götürür.

Dizi işlerinde sen benden çok daha iyi bilirsin ki cast çok önemlidir.
Haziran Gecesi-Asmalı Konak'ın kadrosu mükemmel ötesiydi...

Sağır Oda'ya gelince benim için tamamen hayal kırıklığıydı diyebilirim malesef.

Şami Abi belki Mithat Abi Murat Hoca'yı bir dizisinde oynatır :)

Bu arada Mithat Abi sen orada tam olarak ne iş yapıyorsun yönetmen misin yoksa :)

Burak Barut' Alıntı:
Mithat Abi elbette kısa sürmesini istemeyiz.İnşallah uzun soluklu bir dizi olur ve herkes ekmeğini götürür.

Bu arada Mithat Abi sen orada tam olarak ne iş yapıyorsun yönetmen misin yoksa :)

Burak dizi isleri cast konu hikaye dınlemıyo kısmet işi bugun 1 bölüm yayınlanıp kaldıralan okadar iyi projeler varkı nasip işi vede kanalın o gunku izlenme oranı bir dizi vezir de ediyo rezilde emin ol !!!
(NOT nerden bılıyosun dersen benim işim dizi sinema ses teknisyeniyim ;) )

Volkan Ozger' Alıntı:
Beyler eyüp abi vede murat hocanın hemen yanında idim murat hoca baska sey anlatmak istedi buraya yazılan gibi degil ama bunu burada söleyemem zaten bu yazdıklarınız yetkılı abımlerım görürse silerler murat hoca bambaska 1 sey anlatmak istedi

Volkan soruyu ben sordum hocaya hoca direk bana verdi cevabi, ne dediğini olduğu gibi söyledim, abiler niye silecekmiş ki mesajı ne demek istemiş murat hoca bizim anlamadığımız biz hocadan bi ricada bulunduk hocada böyle böyle dedi 10 saniyelik bi konuşma oldu senin anladığın neyi anlamadık ki biz abicim

Burak Barut' Alıntı:

Burak abicim oynatırmı dizide bilmem ama mitat abi murat hocayla karşılaşmak için gelmedi falan diye bi rivayet dolanıyodu kafe klan da cumartesi günü :):)

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":39aibs4b]Beyler eyüp abi vede murat hocanın hemen yanında idim murat hoca baska sey anlatmak istedi buraya yazılan gibi degil ama bunu burada söleyemem zaten bu yazdıklarınız yetkılı abımlerım görürse silerler murat hoca bambaska 1 sey anlatmak istedi

Volkan soruyu ben sordum hocaya hoca direk bana verdi cevabi, ne dediğini olduğu gibi söyledim, abiler niye silecekmiş ki mesajı ne demek istemiş murat hoca bizim anlamadığımız biz hocadan bi ricada bulunduk hocada böyle böyle dedi 10 saniyelik bi konuşma oldu senin anladığın neyi anlamadık ki biz abicim[/quote:39aibs4b]

Abicim ozaman sen baska zamandan ben baska zamandan bahsediyorum murat hoca cok güzel bir acıklama ile neden bunu özel bir günde yaparız dedıgını anlamamısın demektir eyüp abi, gelince murat hoca nededi nedemedi sölerse sölesin murat hoca benım ıcın önemlı olan bir durum var oyuzden her ıdman olmaz anlastıgımız bir gun mert hoca ile konusursunuz gelırsınız dedı ..

Acaba klupler 6 yabancıya izin çıkacak diye bir şey mi duydular ki?
Efes bir yabancı ile daha anlaştı kesin alacağız dedikleri pivot gelirse 6 yabancı olacak aynı şekilde bizde bu adamı alırsak 6 yabancı olacak ki italyan basınının bunu bile bile yalan haber yazacağını sanmam çok bişi anlamadım ben bu işlerden :roll:

İtalya 2. lig takımlarından Sardegna Sassari'de 26.3 sayı, 3.8 ribaunt ve 3.6 asist istatistiğiyle oynamış.. Sonrasında Zaragoza'da 13.2 sayı, 2.1 asist ortalamlarını tuturmuş. Benetton'da ise 15.5 sayı 2.1 asist ortalaması var. Kısa bir Tau macerasıda gerçirmiş aynı zamanda.

Okuduğum yazılarda bir çok övügler ver özellikle ULEB sitesinde. Bilmiyorum tam net bende tanımıyorum ama iyi bir oyuncu gibi gözüküyor..

Alen Hekimbas' Alıntı:
İtalya 2. lig takımlarından Sardegna Sassari'de 26.3 sayı, 3.8 ribaunt ve 3.6 asist istatistiğiyle oynamış.. Sonrasında Zaragoza'da 13.2 sayı, 2.1 asist ortalamlarını tuturmuş. Benetton'da ise 15.5 sayı 2.1 asist ortalaması var. Kısa bir Tau macerasıda gerçirmiş aynı zamanda.

Okuduğum yazılarda bir çok övügler ver özellikle ULEB sitesinde. Bilmiyorum tam net bende tanımıyorum ama iyi bir oyuncu gibi gözüküyor..
bu transfer gerçekleşirse süper olur.oyun kurucu mevkindede problemimiz kalmamış olur çok iyi bir oyuncudur chalmers böyle bir kadroya çok yakışır

Kenan Inan' Alıntı:
Chalmers skorer olarak mükemmel bir oyuncu ama oyun kurma konusunda zaafları var bencil bir oyuncu ama gelirse de hayır demeyiz :)

Ben de istatistiklerden öyle bir kanıyı vardım ama oyuncuyu izlemediğim için bilmeden ahkam kesmeyim dedim. 15 küsür sayı ortalama iyi de 2.5 asist ve 2.5/2.3 asist/top kaybı oranı düşündürücü biraz.

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Kenan Inan":hzj933e0]Chalmers skorer olarak mükemmel bir oyuncu ama oyun kurma konusunda zaafları var bencil bir oyuncu ama gelirse de hayır demeyiz :)

Ben de istatistiklerden öyle bir kanıyı vardım ama oyuncuyu izlemediğim için bilmeden ahkam kesmeyim dedim. 15 küsür sayı ortalama iyi de 2.5 asist ve 2.5/2.3 asist/top kaybı oranı düşündürücü biraz.[/quote:hzj933e0]

Geçen yıl Uleb de 2 maçını izledim biridinde 25 civarı sayı attı şutu ve penetresi gayet iyidi ama hücumda pas verirken görmemiştim .

Savunması nasıl acaba ?

Özellikle gruptaki sayı ortalaması iyi ama görece kolay bir gruptu sanki . Bir üst turda Kızılyıldıza karşı dökülmüş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...