2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alican Güney, Galatasaray Cafe Crown'da

2008 - 2009 sezonu hazırlıklarını sürdüren Galatasaray Cafe Crown,
Alican Güney'i transfer etti. Fenerbahçe Ülker altyapısında yetişen 19
yaşındaki oyuncu, geçen sezon A Takım'a kadar yükselmiş ve 26 Nisan
2008'deki Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi maçında ilk Beko Basketbol Ligi
tecrübesini yaşamıştı.

Avrupa Şampiyonu olan Yıldız Milli Takım'da ve bu sene Avrupa 4.'sü
olan Ümit Milli Takım'da da forma giyen 1.94'lük oyuncu, hem guard hem
de kısa forvet olarak görev yapabiliyor.

Bugün Galatasaray Cafe Crown'ın Ankara kampına katılan Alican Güney,
Türk Telekom'la yaptığımız hazırlık maçında kısa bir süre forma giyme
şansı buldu.

Alican Güney
Doğum Tarihi: 25 Şubat 1989
Boy: 1.94
Pozisyon: Guard / Kısa Forvet

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
Şu ligdeki tek fantezim yakın zamanda DUDLEY'i takımımızda görmek kaldı :p
Ayrıca kendisinin Türk olduğunu ve yerli uzun konusundaki sıkıntıları düşünürsek gerçekten fantezi transfer olurdu. Bu arada bu sene sonunda Wright da Türk olabilir dimi? Geçen sene sakat diye yoksa sayılmıyor mu? Bu sene ile onun da 3. senesi olacak...

Konuyla alakası yok ama ''KADRO'' bölümünü neden düzenlemiyor site yöneticilerimiz . Daha doğrusu neyi bekliyorlar resmi site de acıklanmasını mı ? Zaten yaparsak 1 transfer yapcaz , 1 transfer icin ''KADRO'' bölümü düzenlenmiyor ? Acıkcası cok sasırdım? :shock:

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Doğan SAĞLAM":1ej1kdys]Şu ligdeki tek fantezim yakın zamanda DUDLEY'i takımımızda görmek kaldı :p
Ayrıca kendisinin Türk olduğunu ve yerli uzun konusundaki sıkıntıları düşünürsek gerçekten fantezi transfer olurdu. Bu arada bu sene sonunda Wright da Türk olabilir dimi? Geçen sene sakat diye yoksa sayılmıyor mu? Bu sene ile onun da 3. senesi olacak...[/quote:1ej1kdys]

Uğur işte ben faztezi yaptımmı böyle yaparım gerisini sen düşün :p
Şaka bir yana Dudley,Guroviç'le beraber bence ligin en kaliteli adamı ve alan her takımı en az 2 vites yukarı taşır şahsen ben çok beğeniyorum kendisini.Bu yıl için zaten mümkün değil ama TT ile sözleşmesini her yılın başında yeniliyor benim bildiğim onun için önceden bir bütçe ayarlanırsa belki bir çelme takılabilir TT'ye.
Yada bir başka ihtimal ve bence gerçekleşme ihtimali yüksek önümüzdeki sene TT ve GS'ımızın birleşmesi sonucu böyle bir fantezim gerçekleşebilir.

Bence transfer için biraz bütçe zorlanmalı diye düşünüyorum . Özellkle burada Adnan Polat ın da devreye girmesi gerekiyor bence . Çünkü ortada iyi türk oyuncu kalmadı ve eğer bonservis vermeden almaya çalışırsak sezon sonuna kadarda kalmayacak gibi gözüküyor :(

mustafakaya' Alıntı:
Bence transfer için biraz bütçe zorlanmalı diye düşünüyorum . Özellkle burada Adnan Polat ın da devreye girmesi gerekiyor bence . Çünkü ortada iyi türk oyuncu kalmadı ve eğer bonservis vermeden almaya çalışırsak sezon sonuna kadarda kalmayacak gibi gözüküyor :(
bencede şimdi bize 1.000.000 usd(bonservis+oyuncunun alacağı para) ye malolacak yerli oyuncu bize sınıf atlatabilir bu yüzden bende uzun zamandır bonservis ödenerek ciddi bir yerli oyuncu alınması taraftarıyım
çünkü bu alınacak yerli oyuncu bize sınıf atlatabilir.bu konuda yönetimden biraz daha fedakarlık bekliyoruz

Bence Fenerbahceden Serhat kesinlikle alınmalı çünkü Tanjevic in kadrosunda ona yer yok . Hem ülkerin sponsor olmasını ve Serhat ın eski bir GS li olmasını kullanıp onu takıma geri kazandırmalıyız .

ya arkadaslar ne serhatı o adam galatasaraylı olsaydı o fener formasını gıymezdı profesyonel falan demeyın yanı o formayı gercek galatasaraylı olan bırı olse gıymez !!!! sezon basındada ıbrahım kutluay denılınce basket takımından sogumustum ııkı gelmedı . :) serhatta gelmez ıns ...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Doğan SAĞLAM":mpp0lzy1]Şu ligdeki tek fantezim yakın zamanda DUDLEY'i takımımızda görmek kaldı :p
Ayrıca kendisinin Türk olduğunu ve yerli uzun konusundaki sıkıntıları düşünürsek gerçekten fantezi transfer olurdu. Bu arada bu sene sonunda Wright da Türk olabilir dimi? Geçen sene sakat diye yoksa sayılmıyor mu? Bu sene ile onun da 3. senesi olacak...[/quote:mpp0lzy1]
Wright gönderildi.Resmi site yöneticilerine bilgi verilmedikçe transfer haberlerini yayınlamıyorlar galiba.Transferleri sonradan yazıyorlar.

Mustafa , Michael Wright gönderilmedi zaten sözlesmesi var .

Abilerim ve arkadaşlarım erkek takımı transfer yapmaz artık..Kadro çok iyi oldu..Bu sene lig ve Uleb finali mükemmel olur..Zaten herkes finale inanmış gözüküyorlar..Kağıt üzerinde Efes ile birlikte en iyi kadroya sahibiz..Bu sene inşallah kupayı alırız..Levet Topsakal ve Murat Hoca'da röportajlarında en büyük final adayı olduğumuzu belirttiler..İnşallah baskette tarih yazarız diyorum :)..Ayrıca bayan basketbol yeri değil ama Türkiye'nin ve Avrupa'nın en iddialı takımı oldu..Korel Engin transferinden sonra ligde en zorlu maçta 20 atarız diye düşünüyorum :) .. Erkek-Bayan-Tekerlekli..Hepsinde mükemmel kadrolar..Belkide hepsinde tarihin en iyi kadroları..Helal olsun yönetime..

BU SENE BASKETTE TARİH YAZALIM
KUPALARI ŞİRKETLERE BIRAKMAYALIM
NE EFES NE ÜLKER NE DE TELEKOM
HAYDİ BASTIR CİMBOMBOM SENSİN ŞAMPİYON

Kerem Abi nin anlattığına göre Polat ve Guroviç kaldıkları yerden devam ediyorlar.Savunmamız çok kötü.Ziziç sayı atmakta zorlanıyor.
Casa lılar baya atletik galiba baya blok yedik şu ana kadar.

fundamentali çok yüksek çok skorer bir oyuncudur undersize olmasına rağmen,gösterişsiz oynar ama her şekilde topu o çemberden geçirir.Ligimizin en iyi beş yabancısından biri diyebilirim rahatlıkla ama bana wright ı mı dudley imi istersin takımına derlerse ben Earwin Dudley i isterim.Herkes Michael Wright daha iyi daha faydalı oyuncu desede bence Earwin Dudley daha faydalı daha iyi bir oyuncu bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...