2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serhat cetin diyorum baska bisey demiyorum . KSK'de yaptigi patlamadan sonra iki yildir piyasada yok .
Bu sezon fulker kadrosunda yer alan serhat , ömer onan sakatliktan döndügü zaman çok az hatta hic süre alamayacak .

Serhat Galatasaray icin bicilmis kaftan . Gerekli patlamayi Galatasaray'da yapacagini düsünüyorum .

Keske gelse .

Emre Eminoğlu' Alıntı:
barış ermiş ve engin atsür şu anda alabileceğimiz en iyi oyuncular çünkü ikiside takımlarında istedikleri süreyi alalmıyorlar

engin daha yeni gitti efeseve efes bırakmaz yerli olarak mustafa abi'yi düşünüyorum yabancı guard da bir an önce transfer edilirse çok iyi olur

Sean Singletary gerçekten iyi olur son senelerde kolejde kendini çok iyi geliştirdi
Son sezon istatistiklerinde ise artık hem atan hem attıran bir guard olduğunu gösterdi
Singletary nin son sezon istatistikleride gerçekten etkileyici
19.8 sayı 6.1 asist 3.8 ribaund 1.8 top çalma 1985 doğumlu olan singletary şu an suns kadrosunda ki bence alınabilir şu an sunsta şans bulabileceğini düşünmüyorum

Diğer önerim ise şu an denver nuggets kadrosunda olan herkesin yakından tanıdığı 1977 doğumlu mateen cleaves o da en son geçen sene nbdl de oynadı ve nbdl de ki etkileyici performansıyla kendisine nba kapılarını yeniden açtı
nbdl deki son sezonunda 40 dakika ortalamayla 19 sayı 10.3 asist 5.3 ribaund

son önerimin sadece ismini yazayım kendisini almamız şu an çok zor sene başından beri takip ettiğim oyunculardan biri olan Andre Barrett zaten kendisi barcelonayla sözleşme yaptı boşa çıkarsa mutlaka düşünülmelidir[/quote]
Can Abi senin dediğin Mateen Cleaves keşke gelse ya.Gelsin maç başına bizde 10 sayı 5 asist ve 3 ribaunt yapsa yeterli olur valla.Ama mutlaka strickland gitmeli ve Graves e biraz daha zaman verilmeli.

Ali Suat madem düşüncelerini paylaşıyorsun sürekli, foruma üye olup yazdığın iletinin onaya tabi olmadan görünmesini istemez misin?

Diğer önerim ise şu an denver nuggets kadrosunda olan herkesin yakından tanıdığı 1977 doğumlu mateen cleaves o da en son geçen sene nbdl de oynadı ve nbdl de ki etkileyici performansıyla kendisine nba kapılarını yeniden açtı

[/quote]

Mateen bize gelse hiçbirşey yapamaz.
Bugüne kadar avrupa da ural great de ve panionios da ne yaptı bu herif sorarım size?

Mustafa Abi ya da baska bir oyuncu sonuç itibarıyle boştaki bir yerli oyuncuyu degil, diger takımların kadrosundan birini almamız gerekecek. Bu da biraz o takımların keyfiyetine kalmış durumda. Onumuzde cok zor, telafisi mumkun olmayan Uleb maçları var. Strickland'ı şimdilik elden cıkarmadan 6. yabancı alınabilir. İlerleyen zamanda gerekli duzenlemeler yapılır. (Yerli oyuncu kiralama ve Strickland'ın gonderilip gonderilmemesi konusu) Yapılacaksa rovanşa kadar transferi bitirsek iyi olur.

Mateen Cleaves begendim bir oyuncuydu ama sorunluydu bir aralar. İyi durumdaysa cok faydalı olabilir.

Alperen Kaplan' Alıntı:

Mateen bize gelse hiçbirşey yapamaz.
Bugüne kadar avrupa da ural great de ve panionios da ne yaptı bu herif sorarım size?[/quote]
Benim görüşüm faydalı olacağı yönünde katılırsın katılmazsın
bize gelsin 10 sayı 5 6 asist ortalaması tuttursun ve tecrübesiyle fayda sağlasın yeterli ben onda bu potansiyeli görüyorum

Timur Saglam' Alıntı:
Mustafa Abi ya da baska bir oyuncu sonuç itibarıyle boştaki bir yerli oyuncuyu degil, diger takımların kadrosundan birini almamız gerekecek. Bu da biraz o takımların keyfiyetine kalmış durumda. Onumuzde cok zor, telafisi mumkun olmayan Uleb maçları var. Strickland'ı şimdilik elden cıkarmadan 6. yabancı alınabilir. İlerleyen zamanda gerekli duzenlemeler yapılır. (Yerli oyuncu kiralama ve Strickland'ın gonderilip gonderilmemesi konusu) Yapılacaksa rovanşa kadar transferi bitirsek iyi olur.

Mateen Cleaves begendim bir oyuncuydu ama sorunluydu bir aralar. İyi durumdaysa cok faydalı olabilir.
Timur a katılıyorum iyi durumdaki bir mateen cleaves çok faydalı olur ki 10.3 asist ortalaması çok ciddi bir ortalamadır
bizdede
12 sayı 6 asist gibi ortalamalar tutturur ve tecrübesini takıma aktarırsa çok faydalı olur

Abi biz bu saulali mi her neyse muratsız yenemiyecegizmi anlamadım gitti...Önemsiz bir konu strickland yada graves den herhangi birinin 10 sayı atması halinde takım zaten iyi istedigimiz sonucu alır geliriz

o ortalamayı tuttursa yeter zaten
ama ben o ortalamayı yakalayacağına inanmıyorum.
Panionios ve Ural da çok kötü idi. Özellikle bu iki takımdan birisinde.
Ve de daha acısı bu herifi artık Türkiye deki düşmemeye oynayan takımlar istiyor.

o ortalamayı tuttursa yeter zaten
ama ben o ortalamayı yakalayacağına inanmıyorum.
Panionios ve Ural da çok kötü idi. Özellikle bu iki takımdan birisinde.
Ve de daha acısı bu herifi artık Türkiye deki düşmemeye oynayan takımlar istiyor.

Umut Erdem' Alıntı:
Abi biz bu saulali mi her neyse muratsız yenemiyecegizmi anlamadım gitti...Önemsiz bir konu strickland yada graves den herhangi birinin 10 sayı atması halinde takım zaten iyi istedigimiz sonucu alır geliriz

Murat'ı Avrupa'da arayacağımızı sanmıyorum. Yabancılarımız iyi ve yanyana oynarlarsa çok daha büyük katkı alırız ve ligden çok daha iyi oynarız Avrupa'da.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Umut Erdem":23v0j3ze]Abi biz bu saulali mi her neyse muratsız yenemiyecegizmi anlamadım gitti...Önemsiz bir konu strickland yada graves den herhangi birinin 10 sayı atması halinde takım zaten iyi istedigimiz sonucu alır geliriz

Murat'ı Avrupa'da arayacağımızı sanmıyorum. Yabancılarımız iyi ve yanyana oynarlarsa çok daha büyük katkı alırız ve ligden çok daha iyi oynarız Avrupa'da.[/quote:23v0j3ze]
Kerem salı günkü maçın yayını var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...