2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem SEÇER' Alıntı:
Mustafa Abi ve Soner'i takıma uygun buluyorum. Hele Mustafa'nın ayrılacağı kesin. Mutlaka adım atılmalı. Bize savunma yapan bir dış oyuncu lazım.
Mustafa Abi yerine Cenk Akyol bu takıma yararlı olur . Belki Cenk'i mac secerek oynadığı icin beğenmeyebilirsiniz ama bu sene bize gelirsede aynı seyleri yapacağının garantisinide veremessiniz . Mustafa oyunun tek yönünü oynayabilen ve dısarıdan sut sokan bir oyuncu . Cenk'e de savunma görevi verirsen yapabiliyor (Örn; Robert Conley) . Sahsen Cenk i Mustafa ya tercih ederim

Cenk'i ben de tercih ederim ama Efes'te kalır bence o ;)

Bu arada herkes Strickland gönderilirse diyor ama şu anda o konuda alınmış bir karar yok. Ben bekleneni veremediği ve aldığı sürelerin az olmasından dolayı gönderilebilir diyorum sadece. Ki gönderilmesi de gerekir.

En azından tüm taraftarların marshall'ın gitmesi konusunda hemfikir olması güzel bir gelişme.Keşke daha çok konuda hemfikir olabilsek ve daima birlik olabilsek.

sanırım şu anda bonservis ödeyecek paramız yok onun için KALİTELİ transfer çok çok çok zor olur.marshallın yerine bu saatten sonra kaliteli bi guard bulmak bi mucize olur herhalde :?

Cüneyt e çok iş düşecek bu sene.Kaldırabilecek mi bakalım Murat Özyer'in yanlış oyuncu seçimini...

MS konsunda ben önyargılı değildim. Fakat oynanılan maçlar ve MS'in aldığı süreler göz önüne konulunca sanırım daha fazla durması bir anlam ifade etmez. Bir tek Cüneyt ve arada Murat'ı guarda çekerek bu iş yürümez...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
MS konsunda ben önyargılı değildim. Fakat oynanılan maçlar ve MS'in aldığı süreler göz önüne konulunca sanırım daha fazla durması bir anlam ifade etmez. Bir tek Cüneyt ve arada Murat'ı guarda çekerek bu iş yürümez...

bjk maçında 5 dakikamı ne aldı. o kdar önemli maçımızda bu kadar süre aldı düşünün yani. biz gerideyken hiç murat hocanın aklına gelmedi.çünkü oynadıgı sürede hiçbirşey yapamadı. bence artık murat hocada MS yetersiz oldugu kanısına geçte olsa vardı. bence MS en yakında gönderilecek. nba den düşen bi guard alırsak çok iyi olur. çünkü bnm izledgim bjk maçını guardsız oynadık.chatman guardın önemini çok güzel gösterdi

her takım guardı kadar konuşur ;) bizim kide 5 dak sustu

Görülen o ki 3 transfer yapacaz .

Murat ve Tufan'ın dönüşü uzun olcak . Strickland'da ayrıldı .

Kimler gelebilir ; Cenk Akyol mutlaka gelmeli , Evren Büker cok yetenekli bir oyuncu . Guard pozisyonuna Willie Deane veya Frank Williams düşünülebilir . Aksi taktirde NBA den Serbest kalan oyuncular veya NCAA den NBDL den yetenekli oyuncular düşünülebilir . İnsallah Strickland'ın gidişi hayırlı olur

Mert Han' Alıntı:
Strickland kesin gitti mi?
Kaan Kural , Strickland ile yolların ayrıldığını söyledi . Söyleyenin Kaan Kural olması , doğruluk payını müthiş arttırıyor . Eyup abi ve Kerem abi ilerleyen dakikalarda yardımcı olurlar bize

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Mert Han":3ed06u1n]Strickland kesin gitti mi?
Kaan Kural , Strickland ile yolların ayrıldığını söyledi . Söyleyenin Kaan Kural olması , doğruluk payını müthiş arttırıyor . Eyup abi ve Kerem abi ilerleyen dakikalarda yardımcı olurlar bize[/quote:3ed06u1n]
nerde söyledi kaan kural

Erdal Avcı' Alıntı:
Sean Singlertary gelebilir ve çokda iyi olur.[Oyuncu veritabanında bilgileri var]
Sean Singletary gerçekten iyi olur son senelerde kolejde kendini çok iyi geliştirdi
Son sezon istatistiklerinde ise artık hem atan hem attıran bir guard olduğunu gösterdi
Singletary nin son sezon istatistikleride gerçekten etkileyici
19.8 sayı 6.1 asist 3.8 ribaund 1.8 top çalma 1985 doğumlu olan singletary şu an suns kadrosunda ki bence alınabilir şu an sunsta şans bulabileceğini düşünmüyorum

Diğer önerim ise şu an denver nuggets kadrosunda olan herkesin yakından tanıdığı 1977 doğumlu mateen cleaves o da en son geçen sene nbdl de oynadı ve nbdl de ki etkileyici performansıyla kendisine nba kapılarını yeniden açtı
nbdl deki son sezonunda 40 dakika ortalamayla 19 sayı 10.3 asist 5.3 ribaund

son önerimin sadece ismini yazayım kendisini almamız şu an çok zor sene başından beri takip ettiğim oyunculardan biri olan Andre Barrett zaten kendisi barcelonayla sözleşme yaptı boşa çıkarsa mutlaka düşünülmelidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...