2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence Erdem Türetken kalsin. Oynadigi maclarda maca sertlik ve enerji getiren bir isim oldu. Murat hoca dan yeterince sans verildigini düsünmüyorum. bazi konularda takintilari vardi Murat hoca nin. oyunculari belli sablonlara sokuyor kafasinda ve bazi oyunculara bir türlü güvenemiyordu. umarim yeni gelecek hoca rotasyonu daha iyi kurar ve 12 oyuncudan da verim aliriz.

efes lavrinovicin (sienada oynayan) peşindeymiş. bizden hiç ses çıkmadığı için elalemin haberleriyle vakit geçiriyoruz :?

Cemal Nalga kiralanabilir. Fatih ve Murat'la yollar ayrılsa iyi olur. Erdem'in kalıp kalmaması cok onemli bir karar degil zaten sınırlı bir rol ve sure alıyor. Yerlerine bir uzun bir de kısa yerli oyuncu gelebilir. Sinan Guler'in sozlesmesi bitmisse almalıyız...

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":1gqpi3fk]sabır:)bendebiraz acele ettim ama bir düşünürsek daha sezon bitmedi.
sabır sabır nereye kadar daha hocamızında durumu belli değil bu durum sıkıcı olmaya başladı[/quote:1gqpi3fk]
:).inş sonunda güzel haberler alcaz..Mithat abi yok mu hala bir şey?

Arkadaşlar neyi bekliyorsunuz günlerdir burada ? Bazı kişiler geliyor umut dolu konuşmalar yapıyor sizlerde inanıyorsunuz evet bir hareketlilik olacak ama bunu bilmek için kahin olmaya gerek yok.Tahmini olarak 6-7 oyuncu alınacak.Bunlar sene başlayana kadar alınacak.Güzel Günler yakın kombine alın takım iyi yolda gibi şeyleri geçen seneden oldukça iyi hatırlıyoruz.Ayrıca şimdi bazıları çıkmış Kaya gelecek Keerem gelecek Ergin Ataman gelecek diye beyin yıkayanlar var aramızda bırakalım bu ince hesapları burada basketbol konuşalım herkesi paranoyak yaptınız . !

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
[quote="Saadet Unal":1c3f35kk][quote="Okan Alaşalvaroğlu":1c3f35kk]sabır:)bendebiraz acele ettim ama bir düşünürsek daha sezon bitmedi.
sabır sabır nereye kadar daha hocamızında durumu belli değil bu durum sıkıcı olmaya başladı[/quote:1c3f35kk]
:).inş sonunda güzel haberler alcaz..Mithat abi yok mu hala bir şey?[/quote:1c3f35kk]

Mithat Abinin dediği hangi olay gerçekleşti sorabilir miyim ?

Pivota Ante Tomic düşünülebilir. Yaşı genç kulübüyle sözleşmesi ne dir - ne değildir ? bilemicem. Ama 14.7 sayı 7 civarı da ribaunt istatistiği var. Boyda 2.17

.
Onur Yavuz' Alıntı:
Biliyorum ki diğer takımların yaptığı transferleri buraya yazma amacınız "hani bizim transferlerimiz" mesajını vermek ama siz yine de bu bilgileri aşağıdaki linke yazın.

http://gsbasket.org//forum/viewtopic.ph ... =15#unread

Sevgili Onur kardeşim,

Sana katılıyorum ama şu varki senin dediğin olayın bence, sadece % 10'u

Asıl amaç bence şu; "Bakın ben gündemi ne kadar da sıkı takip ediyorum. Anlık haber veriyorum ama tbl'de transfer topiğine koyarsam kimse okumaz. Benim haberde güme gider" dürtüsüdür.

:kop Çok doğru fatih abi katılıyorum gerçi millet bıktı artık başka takımların haberlerinden anca onlarınkini yazıyolar baksanıza bizimkilerden hala ses yok millet oyuncuları bir bir katıyo kadrosuna bizse hala hoca bulcaz...

Burak Barut' Alıntı:
Arkadaşlar neyi bekliyorsunuz günlerdir burada ? Bazı kişiler geliyor umut dolu konuşmalar yapıyor sizlerde inanıyorsunuz evet bir hareketlilik olacak ama bunu bilmek için kahin olmaya gerek yok.Tahmini olarak 6-7 oyuncu alınacak.Bunlar sene başlayana kadar alınacak.Güzel Günler yakın kombine alın takım iyi yolda gibi şeyleri geçen seneden oldukça iyi hatırlıyoruz.Ayrıca şimdi bazıları çıkmış Kaya gelecek Keerem gelecek Ergin Ataman gelecek diye beyin yıkayanlar var aramızda bırakalım bu ince hesapları burada basketbol konuşalım herkesi paranoyak yaptınız . !

Seneye efes-fbulker final oynar efes'te sampiyon olur bence..Bizim stres yapmamıza gerek yok,nede olsa bir yere kadar cıkacagız,ordan sonra oyuncu kalitemiz vs yetmeyecek..Bence gelecek sezon azami yarı final yaparız en iyisi o da..

daha ortada fol yok yumurta yok ne hocamız ne transferler gerçekleşti bu yazıda neyin nesi görelim bakalım seneye neler yapıcaz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...