2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Alperen Küçük":x88ma2vo]kombine fiyatı ne kadar olurki
100 lira olur:)[/quote:x88ma2vo]

o kadar parayı bi anda vermem imkansız :D ama ben geleceğim her maç öncesibiletimi alabilirim sizi orda bulmamın imkanı varmı[/quote]Ben seni bulurum 8)[/quote]

o nasıl olacak beni tanımadan:D:D:D

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Tuncay Genc":331ldrcd]m.murathanoğlu: Erman Kunter Galatasaray'ı avrupada olmama ihtimali nedeniyle imzalamıyor.
abi biz seneye uleb cupdayız[/quote:331ldrcd]

Daha sezon bitmediği için kimin hangi kupaya katılacağı belli değil hatta yarı finalde elenen Beşiktaş eurolig benim hakkım diyip başvuruda bulundu bizim ise wild cardla katılacağımızı düşünüyorum.İşin kötü kısmı Uleb bu sezonki gibi çok takımlı değil 32 takımla oynanıcak yanılmıyosam o yüzden şuan kesin bişey yok.Ama bu sezonun Uleb 4.sünü unutacaklarını sanmıyorum... :)

Murat Şimşek' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":1o219y2g][quote="Tuncay Genc":1o219y2g]m.murathanoğlu: Erman Kunter Galatasaray'ı avrupada olmama ihtimali nedeniyle imzalamıyor.
abi biz seneye uleb cupdayız[/quote:1o219y2g]

Daha sezon bitmediği için kimin hangi kupaya katılacağı belli değil hatta yarı finalde elenen Beşiktaş eurolig benim hakkım diyip başvuruda bulundu bizim ise wild cardla katılacağımızı düşünüyorum.İşin kötü kısmı Uleb bu sezonki gibi çok takımlı değil 32 takımla oynanıcak yanılmıyosam o yüzden şuan kesin bişey yok.Ama bu sezonun Uleb 4.sünü unutacaklarını sanmıyorum... :)[/quote:1o219y2g]
eyup abi seneye kesin uleb cup ta oynayacağımızı yazmıştı

Ortada transferi gündeme gelen oyuncu bile olmadan 40. sayfaya adım atmışız. Böyle devam ederse 400´ü de, 500´ü de bulur sezon sonu bu konu başlığı.

Bu arada aldığım duyuma göre gelecek sezon wild card ile EL´e davet edilme ihtimalimiz varmış, yapacağımız transferler bekleniyormuş davet için.

Onu abi süper bi haber bu bize yakışırda öncemli olan vizyon biz o ayarda transferler yapabilcekmiyiz.Bazı arkadaşlar hala fitch falan diyo.Biraz daha büyük düşünüp ona göre oyanayalım artık.Umarım yönetimde bu çağrılara uyar ve ona göre bi takım kurarda önce bi hoca bulmak lazım tabi ;)...

Onur Yavuz' Alıntı:
Ortada transferi gündeme gelen oyuncu bile olmadan 40. sayfaya adım atmışız. Böyle devam ederse 400´ü de, 500´ü de bulur sezon sonu bu konu başlığı.

Bu arada aldığım duyuma göre gelecek sezon wild card ile EL´e davet edilme ihtimalimiz varmış, yapacağımız transferler bekleniyormuş davet için.

EL= EURO LİG Mİ ??? Yoksa benmi yanlıs anladım lütfen biri beni aydınlatsın.

Eger euro ligse orada oynıcaksak kerem gönlümü ender aslanı domercant charles smiht lavrenovic marcus brown marcus hasliep vs vs gibi oyuncular lazım

Alamazsak bizi alıcaklarını sanmıyorum alırlarsada biz gitmeyelim daha sıradan yabancılarla sıfır ceken bir takım olmak istemem sıfır cekenlerle dalga gecerken :kop

Bize Euroleague yakışır, sınıf atlatırız lige,raitingleri artar :) :)

EL'yi gectim uleb cup'a katılsak bile basarıdır. Normal sezonu 5. bitirdik, play-offta ceyrek finalde elendik. EL'ye biz katılırsak fbulker, efes, telekom nereye katılacak? Bjk'nin EL ısrarı bile daha gercekci temellere dayanıyor: Sezonu lider kapattılar. Play-offta bizden daha basarılı oldular.

EL'ye girmek icin elinizdeki tek arguman transferler -yani butceyse- ise, diger 4 takımın butcesi bizden az olmaz, yani transferleri bizden kotu olmaz.(kagıt uzerinde)

Fiba cup'taki oyuncu kısıtlaması dolayısla ya kadro ona gore sekillenecek (en fazla 2 abdli) ya da fiba cup'ı onemsemeyip istedigimiz gibi takımı kurup oldugu yere kadar diyecegiz.

EL'ye bjk'nin gitmesi bizim icin iyi haberdir. Keske 3 takım katılsa - efes, fbulker, bjk/telekom -. EL'ye 2 takımımız katılırsa uleb icin sansımız iyice azalır.

Elimizde, gectigimiz sezon aldıgımız uleb 4.lugu dısında bir koz yok. Katılmak isteyen diger takımların kim oldugu cok onemli... Umarım lobimiz vs. buna yeter...

Murat Şimşek' Alıntı:
Onu abi süper bi haber bu bize yakışırda öncemli olan vizyon biz o ayarda transferler yapabilcekmiyiz.Bazı arkadaşlar hala fitch falan diyo.Biraz daha büyük düşünüp ona göre oyanayalım artık.Umarım yönetimde bu çağrılara uyar ve ona göre bi takım kurarda önce bi hoca bulmak lazım tabi ;)...
arkadaşlar fitchle ve malik dixon la ilgili önyargılarımızı bir kenara bırakıp objektif davranalım
malik dixonda gerald fitche euroleague oyuncusudur çok rahat el de oynarlar ve takımlarını başarıdan başarıya sürüklerler tabiiki takımdaki rol paylaşımının kesin çizgilerle belirlenmesi şartıyla
onların oynadığı dönemlerde gs takımının hedefleri küçüktü hedefler büyüdü o oyuncular bu takımın oyuncusu olamaz gibi 1 düşünce düşünülemez
ayrıca 1.000.000 usd lik oyuncu 750.000 usd lik oyuncudan kalitelidir diye bir kaide yok oyunculara aldıkları paraya göre değer yüklemek çok çağ dışı bir davranıştır.bu iki oyuncudan daha fazla parayı alan daha şanslı olabilir ya da daha iyi marketing ürünüdür.bu gs bu durumda drew nicholas ı alex acker ı getiremeyeceğine göre gerald fitch malik dixon carl english bu gs için biçilmiş kaftandır
bu arada önerdiğim pg steve burtt jr israilde yılın en değerli oyuncusu seçilmiş keza marc salyers ta fransada aynı ödüle layık görülmüş

galatasaray ın euroleague e alınması çok zor da beşiktaş niye başvurmuş anlamadım.. haber kesin mi bilmiyorum ama seneye beşiktaş küçülecek.. ben bunu 3 ay önce yazdığımda bu forumdaki beşiktaşlılar üzerime çullanmıştı.. ergin ataman gitti.. kaya peker gitti.. onur ve erkan bile transfer oldular sağa sola.. schumpert de efes e gidiyor hocayla beraber.. bu da kesin gibi.beşiktaşta bütçe yok bu sene.. ne euroleague i imiş.. bayan oyuncuları galatasaray serisine antremanlara çıkmadan hazırlandı.. beş kuruş para yok..onlar seneye sıradan bir takım olacaklar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...