2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaya gelseydi zizic ya da dejandan biri olmazdı şimdi kadromuzda.. lig için daha iddialı olurduk yabancı kontejanı sorunumuz azalırdı, ilk 5 oynayabilecek bir türk oyuncumuz daha olurdu..

pota altı sertliği demiş biri.. cemal nalga her maç böyle oynasın, bizim sertlikten yana bi problemimiz olmaz =)

Arkadaşlar belki haberiniz vardır Efes'te kaptanlık Mustafa'dan alınıp Ender'e verilmiş.

Bu da Mustafa'nın Efes'te gözden çıkarıldığının bir göstergesi olsa gerek..Mustafa'nın oyununu beğenmem aslında ama bu Türk oyuncu kıtlığında yoklamamız gerektiğini düşünüyorum.

Fatih Hısım' Alıntı:
Allah askina Kaya Peker icin Dejan veya Zizic den birisini feda mi ederdiniz yani?? valla bisey demiyorum :roll:

Polat'ın yerine Kaya'yı tercih ederdim, ayrıca yerli rotasyonumuz dar olduğu için Milojevic'in yerine de tercih edebilirdim, böylece yabancı bi dış oyuncu alma hakkımız olurdu.Tabii,bütçe de işin içinde burada herhangi bir eleştiri yapamayız niye Kaya'yı almadınız diye.

Zaten ben mesajımda Zizic ve Milojevic'le ilgili bir karşılaştırma yapmadım.

Açıkcası Kaya'yı Polat'a pek tercih eder miydim bilmiyorum.Nedeni ise Kaya en ufak bir para sorununda Bjk'de olduğu gibi sorun yaratabilirdi.Onun bağlılığı formaya değil paraya olduğunu geçen sene bizler ve tüm Bjk taraftarları gördü.Bizim ise başarılı olmamız için takım olmamız şart.Yani tüm takımın 1 olması şart.O yüzden de takımın ateşini iyi görüyorum ben kopuk ayrı 12 adam gibi değil 12 kardeş gibi görüyorum.

Bu arada geçenlerde adı yazılan Tepic Real'e karşı iyi bir performans sergiledi. 16 sayı 5 asist 2 ribaund 2 top çalma ile oynadı...
Bu arada Kaya konusuna gelirsek Kaya bizim rotasyonumuzu genişletirdi. Ama oyunculuk olarak Kaya ne bir Zizic ne de bir Milojevic...

Bizim bu Guard işi Stricklandla olacak gibi değil Onun yerine acaba Sconnie penn alınabilirmi ben geçen sene Efesteyken beğenmiyordum ama maalesef Strickland'ı gördükten sonra fikrim değişti.

Şu sıra MS yerine ( 6.yabancı olup MS sadece Eurocup'da da oynayabilir tabi) bir yabancı guard transferinin gündem de olup olmadığı konusunda net bir bilgisi olan var mı ? Paylaşırsa memnun olurum .

Strickland tam bir felaket, boyle oyuncu Türkiye´de ikinci ligte bulabilirsin, daha iyisi transfer edilmeli.

Robert Hite, Suns tarafından serbest bırakılmış diye duydum.Doğruluk derecesini bilmiyorum ama böyle birşey var olup ms nin yerine hite alınırsa süper olur.Graves ile güzel ikili olurlar diye düşünüyorum

Strickland dediğiniz gibi kötü bir oyuncu ise geçen sene ve bir önceki sene alpella da oynarken neden sayı istatiği yüksekti acaba. M.özyer ondan ne istiyor ona bakmalı bence her maç 20 sayı istemiyor. birde aldığı süreye ve üzerindeki baskıya göre normaldır. bu sitedeki ender insanlardan biriyim Strickland e destek veren ama göreceksiniz patlamayı çok kötü yapacak siz bile inanamayacaksınız.

strickland yerine avrupa tecrübesi olan bi yabancı guard tercihi daha mantıklı olabilirdi.. neyse zaman var daha, önümüze iyi bi seçenek geldiğinde murat hoca değerlendirecektir bunu ben eminim ..

OZKAN AKTAŞ' Alıntı:
Strickland dediğiniz gibi kötü bir oyuncu ise geçen sene ve bir önceki sene alpella da oynarken neden sayı istatiği yüksekti acaba. M.özyer ondan ne istiyor ona bakmalı bence her maç 20 sayı istemiyor. birde aldığı süreye ve üzerindeki baskıya göre normaldır. bu sitedeki ender insanlardan biriyim Strickland e destek veren ama göreceksiniz patlamayı çok kötü yapacak siz bile inanamayacaksınız.

Biraz hayal kuruyorsun gibime geldi.

ms şu ana kadar hiçbişey yapmadı kabl ama nedense ona hala bi güvencim var bi maç çıkıp patlıcak ve öyle devam edicek gibi içimde öle bişey var :)

Alpaslan Eraslan' Alıntı:
o ancak elimizde patlar ;) ;) ;)
Sezon başında Cemal Nalga için de denmedik laf bırakılmamıştı tıpkı A. Graves´te olduğu gibi.

M. Strickland beklenen patlamayı yapamayabilir ama formamızı giyen oyuncular hakkında alay eder gibi yorum yapmak hoş değil.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Alpaslan Eraslan":1feid7go]o ancak elimizde patlar ;) ;) ;)
Sezon başında Cemal Nalga için de denmedik laf bırakılmamıştı tıpkı A. Graves´te olduğu gibi.

M. Strickland beklenen patlamayı yapamayabilir ama formamızı giyen oyuncular hakkında alay eder gibi yorum yapmak hoş değil.[/quote:1feid7go]

Her hastalığın ilacı sabırdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...