2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim bu sitede hiç bir yetkim yok herhangi birinin yazmamasını isteme gibi bir lüksümde yok şahsi olarak senin yamanı isterim ben karşıt fikirlerden her zaman doğrular çıkar. Fazla uzatmaya gerek yok tetikte bekliyosun diyosun ama ben aynısını sizin için düşünüyorum neyse.
Yalnız Mitat abi sana bir özür borçluyum sen beni çok yanılttın abi zaten o maç gününden sonra senin her dediğin benim için çok önemli senin eleştirilerini takip etmek bana zevk veriyor abi.

Burak Barut' Alıntı:
Paramız bulunmaktadır ancak kur darkı olduğundan dolayı Ülker paramızı yatırmamış.Paramız bulunmakta Ülker'den alınan paralar oraya aktarılacaktır.Ülker dolar sabitlensin ondan sonra verelim diyormuş.Sorun yok korkmaya gerek yok.

Futboldaki sorun tamamen Şampiyonlar Ligi'ne gidemediğimiz için nakit akışında sorun bulunmaktadır korkacak birşey yok.

Aynen öyle basket takımının bu derdini sebebini şimdi öğrenmekle beraber GS futbol takımındaki sorunda dediğin gibi sezon başı planlamasının aksine 10-15 milyon dolarlık nakit girişinin iptal olmuş olmasıdır.
Polat'ın UEFA'da bu kadar ısrarlı olması sebebide bu UEFA'da en az çeyrek final yaparsanız reklamıyla sponsor ekstraları,tribün geliri ve UEFA'dan gelecek para ile bu 10-15 milyonluk gelire ancak sahip oluyoruz bunu büyük ihtimal yaparız ama ozamana kadar nakit akışında aksamalar yaşanacaktır.
Fakat yönetim bunu beklemez büyük ihtimal.

Volkan erken mesai yapmışın : )

Kadrodaki yerli rotasyonu nedeniyle dolaylı yoldan Özyer´i eleştiriyorsun ama bunun sorumlusu Özyer mi yoksa yönetim ya da hocayı değiştirme çabasında olanlar mı?

Banvit´e yenilmek önemsiz? Yok artık daha neler...

Onur Yavuz' Alıntı:
Volkan erken mesai yapmışın : )

Kadrodaki yerli rotasyonu nedeniyle dolaylı yoldan Özyer´i eleştiriyorsun ama bunun sorumlusu Özyer mi yoksa yönetim ya da hocayı değiştirme çabasında olanlar mı?

Banvit´e yenilmek önemsiz? Yok artık daha neler...

Özyer gecen bir cümle bulurmusun ??? Gereken kısıler dedım bir tek murat özyer mı var koca subede neyse yazmıyodum yazmayım ınsanlar kendılerı önyargılı oldukları ıcın karsındakınıde öle görüyo

Hite Fener'e rakip oldu!
F.Bahçe Ülker'in Euroleague C Grubu'ndaki rakibi TAU Ceramica geçen sezon G.Saray Cafe Crown'da oynayan ismi transfer etti.

F.Bahçe Ülker'in rakibi TAU Ceramica, Pete Mickael'in sakatlanmasının ardından kadrosuna Robert Hite'ı kattı. Geçen sezon Galatasaray Cafe Crown'da başarılı bir grafik çizen Hite Avrupa piyasasında önemli bir isme sahip olmasına karşın NBA'de Pheonix Suns ile hazırlık dönemi geçirmişti. Burada tutunamayan Hite Avrupa'dan gelen teklifler arasından TAU Ceramica'nınkini kabul etti ve ABD'li forvet bu sabah Bask bölgesine gelerek sağlık testinden geçti. Hite'ın 3 aylık bir kontrat imzaladığı ve oyuncunun performansına göre sezonun kalan bölümü için masaya oturulacağı ifade edildi.
Kaynak : basketdergisi.com

Hite TAU'ya gitti diye şimdi yine hocaya neler yazılır neler :) Gönderilmesinin teknik nedenlerden olmadığını belirtip gelebilecek tepkilere karşı cevabımı vermiş olayım. Hala tepki veren olursa da sallamaktan başka birşey yapmıyordur :)

MS'ın gönderilememesi ve Sabah'ın haberini ben de kura bağlıyorum. Aylık ödeme yapan hemen hemen bütün anlaşmalarda bu tip sorunlar medyaya yansımıştı zaten. Global krizin sona ermesi dileğiyle. Belki o zaman daha iyi bir guardımız olur ;)

Ya benim bir transfer önerim var!
Hüseyin Beşok..
Bencte oturuyor belki görmüşsünüzdür..Söyle uzunca derli toplu beyfendi bi arkadaş..

Birazcık oynadı.Şut atabilen bi uzun blokları felan cabası,yürekli ayrıca..
Belki yönetimden biri duyar,ben yazmış olayım..;)

Hakan Oksuz' Alıntı:
Ya benim bir transfer önerim var!
Hüseyin Beşok..
Bencte oturuyor belki görmüşsünüzdür..Söyle uzunca derli toplu beyfendi bi arkadaş..

Birazcık oynadı.Şut atabilen bi uzun blokları felan cabası,yürekli ayrıca..
Belki yönetimden biri duyar,ben yazmış olayım..;)
Yani Hüseyin beşok un bu takımda rolü bu mudur ben de en çok buna kızıyorum.Ben olsam rotasyonda ilk onu yazarım arkasından diğer oyuncuları

Hüseyin'in fiziksel olarak kötü olduğunu biliyor musunuz? Bunu hep yazıyoruz da bu eleştirinin anlamı nedir? Eleştirinin de bir sınırı var. Herşey de eleştirilmez ki.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Hüseyin'in fiziksel olarak kötü olduğunu biliyor musunuz? Bunu hep yazıyoruz da bu eleştirinin anlamı nedir? Eleştirinin de bir sınırı var. Herşey de eleştirilmez ki.

Peki kötü olduğunu biliyorsunuz da Hüseyin'in sene başında Tufan ile birlikte özel hoca tutup özel idmanlar yaptıklarını da biliyor musunuz Kerem Bey?
Özel hocayla sene öncesi hazırlık yapan bir oyuncunun fiziksel yetersizliğinin olma sebebi nedir?
Biliyorsanız söyleyin eleştirmeyelim.

Burak ben oyuncunun sağlık raporlarını bilemem. Ama yaz başından beri fiziksel olarak iyi durumda olmadığını yazıyorum. Sanki ben sağlam demişim gibi hesap soruyorsun!

Estagfurullah abi hesap sormuyorum sadece benim mantığım almadığı bir olayı bu konularda bilgili olduğun için sana soruyorum.
Murat Hocanın açıklamalarında vardı Hüseyin'in idmanlar yaptığı.

İşe yaramamış ki hoca sadece önem verdiği maçlarda oynatıyor Burak. Diğer maçlarda risk etmiyor. Olay budur. Hüseyin de gücünü en verimli şekilde kullanarak bize katkıda bulunuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...