2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mateen Cleaves'İn gelmesi cinayet olur;daha önce de söyledim.
Bu herif ile ilgili bu yıl iş icabı çok önemli araştırmalar yaptım ve bitmiş bir halde...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Mateen Cleaves'İn gelmesi cinayet olur;daha önce de söyledim.
Bu herif ile ilgili bu yıl iş icabı çok önemli araştırmalar yaptım ve bitmiş bir halde...

Cleaves hiçbir zaman zaten üst düzey bir oyuncu olmadı.. NBA'da benchten doğru dürüst çıktığını dahi hatırlamıyorum sadece maç koptuğunda sokarlardı sanırım.. oynadığı takımlarada zaten katkıyı tipiyle ve elindeki havlusuyla benchte rakip oyuncuların konsantrasyonunu bozarak sağlamaya çalışırdı .. O açıdan işe yarayabilir tabi : )

Bir de bu işi yapmayı Ural Great ve Panionios'da da sürdürdü;sadece NBA'de öyle olsa neyse, o takımlara birşey vermeden bize gelip ne verebilecek?

Cleaves ben de çok begenmem ama Murat hoca nın D-League de oyunculara yöneldik ve Avrupa tecrübesi olan birilerini arıyoruz deyince aklıma Cleaves geldi ayrıca Cleaves D-League de iyi istatistikler tutturmuştu geçen yıl . Ama benim tercihim kesinlikle Tierre Brown olur şutu çok iyi olmasada penetresi çok kuvvetli bir oyuncu gelse çok faydalı olur bence .

Şu forumda doğru bir transfer haberi veren bir kişiyi görmedim . Ya herkes sallıyor ya da son anda bir pürüz çıkıyor . Ama ben hiç bir habere bitene kadar inanmıyorum :)

Saygılarımla

Efes, Joventut Badalona tarafından da istenen ve Galatasaray?dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Ziziç için Sarı-Kırmızılı kulübe müthiş bir takas önerdi: Hem para verelim, hem Sinan?ı; ver Zizic?i...

Arkadaşlar bu haber doğru olabilir mi acaba

Drobnijak'ı aldılar öyle bir ihtimal de kalmadı . Ben hala Zizic'in gönderilmesi taraftarıyım . Mutsuz ve istemeden oynayan bir oyuncudan ne bekleyebiliriz ki ? Bence Zizic ve Strickland'a teşekkür edip onların yerini doldurmalıyız .

Saygılarımla

bakın bir kaç oyuncu ncaa'yden
north carolina = TY LAWSON, Tyler Hansbrough
Davidson Wildcats= Stephen Curry
Oklahoma Sooners =Blake Griffin

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Efes, Joventut Badalona tarafından da istenen ve Galatasaray?dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Ziziç için Sarı-Kırmızılı kulübe müthiş bir takas önerdi: Hem para verelim, hem Sinan?ı; ver Zizic?i...

Arkadaşlar bu haber doğru olabilir mi acaba
Bu transfer bence çok saçma olur.Efes'in o kadar pota altı oyuncusu varken bunu kabul edeceğini sanmam.

ozkan ozkan' Alıntı:
bakın bir kaç oyuncu ncaa'yden

N'OLUR BİLİP BİLMEDEN YAZMAYIN ŞUNLARI.KOMİK OLUYORSUNUZ.BLAKE GRİFFİN YA DA TY LAWSON HANGİ AKLA HİZMET BURAYA GELSİN.ADAMI DİNDEN İMANDAN ÇIKARIRSINIZ.

Erdal Avcı' Alıntı:
N'OLUR BİLİP BİLMEDEN YAZMAYIN ŞUNLARI.KOMİK OLUYORSUNUZ.BLAKE GRİFFİN YA DA TY LAWSON HANGİ AKLA HİZMET BURAYA GELSİN.ADAMI DİNDEN İMANDAN ÇIKARIRSINIZ.

Sen Howard'a kazma deyince komik olmuyorsun bu kardeşim düşüncelerini paylaşınca komik mi oluyor.
Nasıl bir çelişkidir bu?
İsimleri bilmem tanımam ancak saygıyı hakediyor arkadaşımız...
İki Ncaa maçı izledin oldun başımıza büyük scout.
Gelecekse gelsinler gidecekse gitsinler bu bünye Şahenk'te Fener mağlubiyeti görmek istemiyor !

Erdal Avcı' Alıntı:
[quote="ozkan ozkan":19xdazal]bakın bir kaç oyuncu ncaa'yden

N'OLUR BİLİP BİLMEDEN YAZMAYIN ŞUNLARI.KOMİK OLUYORSUNUZ.BLAKE GRİFFİN YA DA TY LAWSON HANGİ AKLA HİZMET BURAYA GELSİN.ADAMI DİNDEN İMANDAN ÇIKARIRSINIZ.[/quote:19xdazal]

sen kimsin ki ben istediğimi yazarım yazarken de sana mı soracağım. ben onları takımımda görmek isterim olur veya olmaz o bana kalmış birşey. sen yaz bakalım kimi yazacaksın ncaa yden birde seni görelim bay scout. Senin gibilere göre ziziç te guroviç te hayaldi ama bak ayhank şahenk parkelerindeler.

hatta bir kaç tane daha yazacağım

Tennessee = Bobby Maze
Maryland = Greivis Vasquez
Kansas Jayhawks = Sherron Collins
Notre Dame = Tory Jackson
Texas Longhorns = Justin Mason

eğer zizic giderse 1 ay sonra cezası bitecek olan basketbola verdii arayı Kick-Boxla geçiren Kambala transferi yapılabiir bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...