2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar nba.com da luke walton la ilgili bi haber var türkiye günü planları diye bi yazı var ingilizcem çok ii olmadığı için fazla bişey diyemiyeceğim ama siz bakarsanız sevinirim bize gelme ihtimali olablirmi

guard avrupadan balkan tarafalrından gelecek abd vatandaşı olacak yaşıda ilerlemiş olacak tecrübeli olacak.

Misafir' Alıntı:
arkadaşlar nba.com da luke walton la ilgili bi haber var türkiye günü planları diye bi yazı var ingilizcem çok ii olmadığı için fazla bişey diyemiyeceğim ama siz bakarsanız sevinirim bize gelme ihtimali olablirmi
Turkey ingilizce hindi demek. Şükran günü planı o arkadaşım.

Kolpa spor gazetelerinde Zizic=Sinan Güler+para deniliyor.
Bu takasta bizim çehremizi değiştirebilir.Ama ben Sinan+Engin'i isterim :)

Sezon başında büyük umutlarla transfer ettiği Mario Kasun?un sakatlığı nedeniyle pota altında büyük sıkını çeken ve Euroleague?de 5 maçın 3?ünü kaybeden Efes Pilsen, Galatasaray?da forma giyen Andrija Ziziç?i transfer etmek için harekete geçti. Efes, Joventut Badalona tarafından da istenen ve Galatasaray?dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Ziziç için Sarı-Kırmızılı kulübe müthiş bir takas önerdi: Hem para verelim, hem Sinan?ı; ver Zizic?i...

Fanatik

NTVSpor'un haberine göre Efes Pilsen eski oyuncusu Predrag Drobnjak ile anlaşmaya vardı. Geçen sezon Beşiktaş Cola Turka'da forma giyen ve Ergin Ataman'ın yakından tanıdığı bir isim olan Karadağlı oyuncunun bugün İstanbul'a gelip yeni sözleşmeye imza atacağı belirtildi.

Turkbasket.com
Kasundönüncede türk statüsünde oynatacaklarmış Zizicle ilgilenmiyorlardır bencede.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Zorro:)' Alıntı:
Guard ile bugün sözleşme imzalanacak, sözleşmesi faxlanacaktı, M.S gitti diyebiliriz bir aksilik olmazsa.

Zorro'ya güvenin:)

Güvendik pc başında bekledik gün bitti ne gelen var ne giden .
Haber kesinkez doğru, ama ne zaman açıklanır bilmiyorum, şuan Ncaa ve NBDL den iki kişi ile görüşülüyor, hangisi olur bilmiyorum ama 1. tercih Nbdl'deki oyuncu.

Dalmau her ne kadar iyi oyuncu olsa da 1 numara degil geçen yıl Beşiktaş ın 1 numara da çektigi sıkıntı ortadayken Dalmau yu alacagımızı sanmam .
Atkins ise tecrübeli bir oyuncu gelirse takımı yönetme açısından katkı verebilir .

yeni p.guardımız Base Oostende de oynayan Rashid Atkins hayırlı olsun!

yeni p.guardımız Base Oostende de oynayan Rashid Atkins hayırlı olsun!

Muyo arkadaş doğru söylüyor.Forumdan değerli bir abi doğruladı bunu.Rashid Atkins takımımıza hayırlı ve uğurlu olsun.

murat hocanın basket dergisindeki açıklaması
Bir oyun kurucu arayışımız var. Ama iddia edilenin aksine Rashid Atkins ile anlaşmadık. Bu oyuncuyla görüştük ancak Oostende'nin antrenörünün Maccabi Tel Aviv'de Pini Gershon'un yardımcısı olması ve Belçika takımının yeni coachunun da Atkins'i tutmak istemesi yolumuzu kapattı. Arayışımız sürüyor. NBDL'de bazı isimler var ama Avrupa deneyimi olan birilerini istiyoruz. Açıkcası zor bir dönemeçteyiz"

Atkins iyi bir alternatif olabilir ama şu an için zor görünüyor. Dalmau transferi hiç doğru olmaz çünkü oyun kurucu için yetersiz bir oyuncu, geçen seneden çok iyi biliyoruz onu. Kerem Tunçeri Galatasaray adına en olumlu transfer olur ama şimdilik bir gelişme yok o konuda galiba.

Efes'in Drobnjak transferi gerçekten çok akılcı oldu. Geçtiğimiz sezon play-off'larda ayakta kalan tek oyuncuydu Beşiktaş'ta. Halen iyi işler yapar yani ligde. Beşiktaş'ın onunla sözleşme yenilemeyip; Stanojevic, Butler, Mims gibi isimlerle anlaşması ise tam bir harakiri oldu açıkçası..

Marshall Strickland ne yazık ki bekleneni veremedi. Menajeriyle konuştuk. Bir kulüp bulursa gidecek.
Acaba Marshallı alacak kulüp varmıdır çok merak ediyorum

D-League den Avrupa kariyeri olan 3 oyuncu aklıma geliyor , Will Conroy ve Tierre Brown Euroleague kariyeri olan oyuncular , Mateen Cleaves ise Uleb Cup tecrübesi var istedigimiz oyuncu bu 3 oyuncudan biri bana öle geliyor .

bildiğim kadarıyla Will Conroy V.Bolognada Tierre Brown Pallacanestro Vareseda oynuyor.Mateen Cleavesin ise Euorleague tecrübesini hatırlamıyorum ancak bu 3 oyuncu arasında en kapasitelisi olduğu kesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...