2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer Zizic giderse ondan boşalan bütçenin tamamı ile bir uzun alacaklarını zannetmiyorum. O bütçeden bir kısmını guard pozisyonuna kaydıracaklarını ve daha dengeli bir iş yapacaklarını düşünüyorum. Kerem Tunçeri ve atletik uzun bizim için çok büyük bir kayıp olmaz. Ama Zizic gibi bir uzunu kaybetmek...

Zizic yerine Gurovic'i 3 kez kaybetmeyi tercih ederdim.Zizic'in gitmesi ve muhtemel atletik uzunu ve kaliteli guardı düşünürsek sene başında planlanan basket sistemi tamamen değişecektir.Bu doğrultuda eline geleni potaya yollayan ve isabet bulamayan içeri dahi drive etmeyen Guroviç'te yollanabilir.Bu ciddi bir bütçe boşaltır bize kesinlikle rahat hareket imkanı sağlar.

Zizic giderse yerine transfer yapılacak, ama Zizic'in gitmesi kesin değil.

Guard ise çok kısa bir süre içinde takıma katılabilir, ama önce M.S sorunu çözülmeye çalışılıyor.

Zorro'dan alın haberi:)

Türk bi guard alabiliriz belki, mert uyguç'un açıklamalarından bunu anladım.. Efes'te ya da Türk Telekom'da süre alamayan guardları kiralamak yoluna gidebiliriz belki.. Engin Atsür olur, Barış Ermiş olur, ikisi de bizim takımda çok iş yapar bence..

Neyse artık eurocup'ta falan da oynamadığımıza göre, telafisi olmayan maçımız yok şimdilik.. Fenerbahçe maçına kadar ne yapılacaksa yapılsın, ya da uzun vadeye - playofflara - bırakılsın transfer. Geçen seneki gibi sırf oyuncu almak için oyuncu almayalım (bkz.Britton Johnsen)

arkadaşlar dün akşam triumph oynadığı maçta kerem tunçeri hiç süre almamış ayrıca kadroda da yokmuş bu bence keremin bize gelmesi için umut ışığı olabilir.

Mustafa Kaya' Alıntı:
[quote="Fatih Hısım":winndyfz]bu arada Dee Brown dün Golden State'e karsi ilk 5'de basladigi mücadeliyi 100% sut isabetiyle 10 sayi, 3 assist ile tamamladi. 8)
Ahh Dee bu sene kalsaydı süper olurdu. Bu takım tam onun istediği gibi bir takım.[/quote:winndyfz]

Eski defterleri karıştıracaksak Malik Dixon'a kadar gidebiliriz. Değil mi ?

Kerem ile ilgili bir gelişme var mı Efes Kerem transferini yalanlamış denilmişti bir yerlerde kaldı ki guard kadroları epey şişik.TT'nin de ihtiyacı yok. BJK'nin parası yok. Türkiye'ye geri dönerse bir bize gelebilir bir de yok yok o takıma gitmez değil mi ?

Mustafa Kaya' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":eek:m9xognm]

Eski defterleri karıştıracaksak Malik Dixon'a kadar gidebiliriz. Değil mi ?
İstediğin yere kadar gidebilirsin xD[/quote:eek:m9xognm]

Uğraşamam dünümle dünümdekilerle; ben bugünüme bakarım yanımdakilerle(kadromdakilerle)...

Dün kulislerde forum için bilgi topladım, bazı bilgilere ulaştım, hemen paylaşayım.

Zizic için bonservis ücreti bekleniyor, bonservis yatarsa Zizic gitti, bu hafta sonuna kadar bu konu netleşecek.

Casa maçında oynarsa takımda kaldı demektir.

Guard ile bugün sözleşme imzalanacak, sözleşmesi faxlanacaktı, M.S gitti diyebiliriz bir aksilik olmazsa.

Yeni guardımız çok isimli biri değil sanırsam, Nbdl den gelecek, bu oyuncuda prüz çıkarsa yine abd den sanırım ncaa den biri alınacak.

Zorro'ya güvenin:)

Zizic'in dün süre almamasından sonra bazı şeylerin netleşmeye başladığını söyleyebiliriz. Zizic'i izlemekten keyif alıyordum fakat, maalesef kısa sürdü... Zor ama, dilerim yerine en az onun kadar katkı yapabilecek bir oyuncu getirebilirler.

Oyun kurucu konusunda geldi-gelecek derken hâlâ bir somut gelişme göremedik. Doğru oyuncuyu bir an evvel bulmak zorundayız...

yeni guardımız JR. Ernest Bremermış T.Lyubertsyden doğru mu acaba?

Zorro:)' Alıntı:
Dün kulislerde forum için bilgi topladım, bazı bilgilere ulaştım, hemen paylaşayım.

Zizic için bonservis ücreti bekleniyor, bonservis yatarsa Zizic gitti, bu hafta sonuna kadar bu konu netleşecek.

Guard ile bugün sözleşme imzalanacak, sözleşmesi faxlanacaktı, M.S gitti diyebiliriz bir aksilik olmazsa.

Yeni guardımız çok isimli biri değil sanırsam, Nbdl den gelecek, bu oyuncuda prüz çıkarsa yine abd den sanırım ncaa den biri alınacak.

Sevgili Zorro!

Bu bilgiler gerçekleşmezse seni buluruz bunu bil!

Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Zorro:)":4pwxz6b6]Dün kulislerde forum için bilgi topladım, bazı bilgilere ulaştım, hemen paylaşayım.

Sevgili Zorro!

Bu bilgiler gerçekleşmezse seni buluruz bunu bil![/quote:4pwxz6b6]

Cevdet abi zorro çok uzağınızda olmasa gerek :) .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...