2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
http://www.nbadraft.net/players/stephen-curry
İşte aradığımız özelliklere sahip bir point guard.Asisitçi,savunmacı ve muhteşem derecede skorer bir guard.Strickland gider gitmez getirirsek muhteşem bir iş yapmış oluruz.Zizic de gitttikten sonra birde savunma yapan bir pivot getirirsek ilerde Tufan da iyileşeceği için şampiyonluk hiçte kaçınılmaz olamaz.Ben önerdiğim Curry e kefilim.Alınsın yeter.

Erdal Avcı' Alıntı:
Sizlere tek cevabım bunlar.
http://www.nbadraft.net/mocks/2009_nba_mock_draft.html
http://www.draftexpress.com/
http://insider.espn.go.com/nbadraft/dra ... ear%3d2009
[hadi ben büyük scout'um ben birşey bilmiyorum.Bunlarda mı birşey bilmiyor?]

BENDE BİLİYORUM BU ADAMLARIN DRAFT TE SEÇİLDİKLERİNİ VE KABUL ETMEDİKLERİNİ GELİŞİMLERİNİ TAMAMLAMAK İÇİN BİRAZ DAHA KOLEJ E DÖNDÜLER AMA GELİŞİMLERİNİ BİZDE DAHA ÇOK KOLAY TAMAMLAYABİLİRLER

BİR KAÇ TANEDE AVRUPADAN OLSUN DEĞİL Mİ

*DONELD COPELAND = TUROW
ARTHUR LEE = NYMBURK
MALON GARNETT= ZADAR
KEYDREN CLARK = ARİS
*DREW NEITZEL = ARTLAND

hayatınızda izlemediğiniz oyuncuların isimlerini buraya yazınca ne geçiyo elinize..

nba'den waive edilen oyunculardan iyi olanları zaten klup buldu, bu saatten sonra iyi bir oyuncu bulabilmemiz pek olası değil bence.. iç piyasaya yönelmeliyiz, mümkünse yerli bi oyuncu takviyesi..

ALİ SUAT(SUAT AYDIN)' Alıntı:
http://www.nbadraft.net/players/stephen-curry
İşte aradığımız özelliklere sahip bir point guard.Asisitçi,savunmacı ve muhteşem derecede skorer bir guard.Strickland gider gitmez getirirsek muhteşem bir iş yapmış oluruz.Zizic de gitttikten sonra birde savunma yapan bir pivot getirirsek ilerde Tufan da iyileşeceği için şampiyonluk hiçte kaçınılmaz olamaz.Ben önerdiğim Curry e kefilim.Alınsın yeter.
Güzel diyorsunda bu adam bize nasıl gelsin?Şu an aklındaki tek şey draffta ilk 10'daki yerini sağlama alıp sakatlanmadan NBA'e gitmekdir.

OZKAN AKTAS' Alıntı:
BİR KAÇ TANEDE AVRUPADAN OLSUN DEĞİL Mİ

*DONELD COPELAND = TUROW
ARTHUR LEE = NYMBURK
MALON GARNETT= ZADAR
KEYDREN CLARK = ARİS
*DREW NEITZEL = ARTLAND

Tamam görüşlerini belirt kardeş ama lütfen biraz mantıklı ol...
Yazdığın oyuncuların yüzde 70 i işe yaramaz yüzde 29 unun da bize şu an için gelmesi imkansız.
Nymburk'un,Artland'ın oyun kurucuları değil bizde Türkiye'de bile zor oynar;mesele o değil ama oyuncular gerçekten çok üst düzey değil..

Takımda skorer bir guard değilde takımı oynatan asist yeteneği daha ön planda olan bir oyuncu görmek istiyorsak,yerli isim olarak ve alınabilirliği düşünüldüğünde Hakan Köseoğlu ismi fena bir alternatif değil gibi duruyor...

Takımda skorer bir guard değilde takımı oynatan asist yeteneği daha ön planda olan bir oyuncu görmek istiyorsak,yerli isim olarak ve alınabilirliği düşünüldüğünde Hakan Köseoğlu ismi fena bir alternatif değil gibi duruyor...

aynen sana katılıyorum arkadaşım hakan köseoğlu en mantıklı olan kişi şu anda

Galatasaray adında bu sezon için artık sadece Türkiye Liginde başarı hedeflendiğine göre Hakan Köseoğlu gibi bir isim fena olmaz tabiki. Bence Kerem Tunçeri'nin ardından ikinci alternatif olarak düşünülmesi gerekli. Karşıyaka muhtemel maddi sorunlar nedeniyle bu oyuncuyu satmayı uygun bulacaktır şu an için de..

Berk Tuna' Alıntı:
Hakan Köseoğlu mu ? G.Saray gibi büyük hedefleri olan bir kulüpte Hakan Köseoğlu'nun ne işi var ?

Saygılarımla

Bence Avrupa'da bir hedefimiz kalmadığı için Türkiye ligi için düşünülebilir ve akılcı bir transfer olur Hakan köseoğlu kaldı ki zaten asist kralı

En fazla küçük takımların büyük oyuncusu olur bu arkadaş...Şampiyon olacak bir takımın oyun kurucusu Hakan olamaz,Hakan'ın oyun kurucusu olduğu takım şampiyon olamaz...Böle bir kısır döngüdür bu olay...Tabi bunlar benim düşüncelerim...

Hakan Köseoğlu bu ligin en istikrarlı oyuncularından birisidir. Her yıl asist istatistiklerinde muazzam işler yapmaktadır. Tamam şutu eleştirilir ama 1 numara oyun kurma ve pasörlük görevini lâıkıyla yerine getirir.

Asıl böyle yerli rotasyonunda oyuncuları göremeyip, sırf ABD vatandaşı diye çakma ABD'li guardları bu kulübe sokanlar utansın!

kim ne derse desin hakan köseoğlu mevcut oyuncuların performanslarını bir iki seviye yukarı taşıyacak pasörlüğe,oyun zekasına sahip ama alınabilirmi o ayrı mesele..

Berk Tuna' Alıntı:
Hakan Köseoğlu mu ? G.Saray gibi büyük hedefleri olan bir kulüpte Hakan Köseoğlu'nun ne işi var ?

Saygılarımla

Hakan Köseoğlu şu anda kadroda mevcut olan Cüneyt Erden'den daha istikrarlı, Strickland'dan daha yeteneklidir. Çok iyi bir şutör değildir orası kesin ama takımda Graves ve Gurovic varken şutör olmasına da gerek yok bence. Ayrıca yerli bir oyun kurucu maç içerisinde kadrodaki diğer yabancı oyuncuların daha çok süre almasını kolaylaştıracaktır. Tabiki konu yerli bir oyun kurucu olursa Kerem Tunçeri ve Hakan Köseoğlu ideal isimler. Ama kaliteli bir yabancı bulunursada alınması yanlış olmaz elbette..

H.Köseoğlu'nun adı geçmişken 1-2 cümle söylemek isterim.Bize her maç 25-30 sayı atacak guard gerek değil.Zaten bunları Gurovic ve Graves fazlasıyla yapıyor ve yapmaya devam edeceklerdir.Maç başına asist ortalamalarımıza bakarsanız durumu anlarsınız.Bize bu oyunculara o setleri hazırlayacak adam lazım.Buducnost faciasındaki en belirleyici unsur bu değilmiydi zaten ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...