2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
[quote="Umut erdem":3h6itskh]Charlie Bell Galatasayarda...Efesin anlaştığı sanılan ABD li guard Galatasaray CC ile anlaştı.Bir partide Ahmet Dedehayırın açıkladıgı oyuncu geçen sene Milwaukee Bucks formasını terletti.Charlie Bell kendi İnternet sitesindende bu haberi duyurdu.
KAYNAK:www.basketbolhaber.com

ben öle birşey göremedim[/quote:3h6itskh]
basketbol haber sitesinde böle bi haber yok.

Birisi fena halde sallamış,Efes anlaştı büyük ihtimalle çok iyi bi oyuncu bucks da takip ettiğim,efes önemli bi iş yapmış keşke haber doğru olsaydı...

Murat Şimşek' Alıntı:
Birisi fena halde sallamış,Efes anlaştı büyük ihtimalle çok iyi bi oyuncu bucks da takip ettiğim,efes önemli bi iş yapmış keşke haber doğru olsaydı...

Efes bile anlaşamadı büyük ihtimal Engin Özerhun'un ağzından yalanlandığı söyleniyor. Resmi bir açıklama yok tabi hala ne olumlu ne olumsuz yönde

Dee için de geçen sene böyle bir haber çıkmıştı. Hangi takım hatırlamıyorum da Türkiye'den bir takım denmişti herkes Efes alacak süper transfer demişti. Dee bize geldi şaşırdık. İlk yarı sonuna kadar övdük adamı. Ama sene başı konuşanlar sene sonunda farklı konuştu. Bell de gelir aynı taktikle kim bilir belki de doğrudur :) Ama Allah sonunu benzetmesin :)

Arkadaşlar; transfer konusunda fazla umutsuzluğa kapılmayalım, şubenin görüştüğü yerli oyuncular var anlaşılmaya çalışılıyor, kış uykusuna falan dalınmadı yani.
Yabancı oyuncu konusunda ise Koç olayı çözümlendikten sonra girişimler başlayacak.

Hoca sorunsalı transferi olumsuz etkiliyor bunuda belirtmek lazım.

Yıllık en az 2 milyon dolar verbilir miyiz ki ? Açıkcası hayır ki şu an NBA'de yılsa 2 milyonun da üstünde alıyor hatırladığım kadarı ile

Nihayet sonunda ortaya bi iddaa atıldı çatlamıştım bu sessizlikten :) inşaalah haber doğrudur ama bende baktım hiçbiyerde böyle bir haber yok.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar; transfer konusunda fazla umutsuzluğa kapılmayalım, şubenin görüştüğü yerli oyuncular var anlaşılmaya çalışılıyor, kış uykusuna falan dalınmadı yani.
Yabancı oyuncu konusunda ise Koç olayı çözümlendikten sonra girişimler başlayacak.

Hoca sorunsalı transferi olumsuz etkiliyor bunuda belirtmek lazım.
Peki abi sencede bu hoca konusu fazla uzamadı. Bu kadar uzatmanın ne anlamı vardı. Sanırım bu gelenek. Futbolda da bir hoca bulunamadı kaç aydır. Ne diyim? Sabredelim ama umarım en kısa zamanda çözülür...

Uğru; bende çok uzadığını düşünüyorum, biran önce karar vermek lazımdı, ama özellikle yerli oyuncular ile bazı görüşmeler yapılıyor, çok fazla umutsuz olmaya gerek yok.

Charlie Bell gelirse çok iyi olur çünkü shooter guard Dee is PG yani 2 sinden süper organizasyonlar izleyebiliriz ve devamlılığı olan bir skorerimiz olur .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...