2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaslar bahsettiğimiz adam;
su anda Bucks ta oynayan 23 dk 8 sayı ortalaması tutturmus bell mi?? Yahu bu adam bildiğimiz NBA oyuncusu .Hani bildiğ,imiz demekten kastım maçın yarısından fazla sure alan, çift haneli rakamlara yakın sayı ortalaması yakalamıs bir adam..
Son 3 macı
Clevland--12sayı 19 dk
Miami --15sayı 25 dk
Boston--16 sayı 27 dk

yani haberin balon olması oldukça olası...

Hakan Oksuz' Alıntı:
su anda Bucks ta oynayan 23 dk 8 sayı ortalaması tutturmus bell mi?? Yahu bu adam bildiğimiz NBA oyuncusu .Hani bildiğ,imiz demekten kastım maçın yarısından fazla sure alan, çift haneli rakamlara yakın sayı ortalaması yakalamıs bir adam..
Son 3 macı
Clevland--12sayı 19 dk
Miami --15sayı 25 dk
Boston--16 sayı 27 dk

Bu sezonu birde kötü geçirdi. Geçen sezon ortalam 30 dakikanın üstünde süre alıp 17 civarı bir ortalama tutturdu sanırım . Oynadığı tüm NBA maçlardaki ortalaması da 10 civarı

Hakan Oksuz' Alıntı:
Son 3 macı
Clevland--12sayı 19 dk
Miami --15sayı 25 dk
Boston--16 sayı 27 dk

Hiç bir transfer haberi olmadığından UMUT MESELESİNE döndü bu olay :)

abi eger bell gelirse,
hani burada avrupa ve amerika basketbolunu ,basketbol piyasasını benden cok daha iyi bilen abılerım ,arkadaşlarım vardır, ama gelirse yapılmıs en buyuk transferlerden biri olur...

Ya zaten C.Bell in bize gelmesi tamamen balon...Ortaya biri bişey attı herkez oltaya geldi ne bi haber nede başka bişey var intenette,efes de istiyo alırlar belki...Hala hoca bekliyoruz, diyecek sözüm kalmadı artık bi hoca belirlemek bu kadar zor olmasa gerek hala murat hoca mı yoksa başkası mı muhabetti dönüyo pardon ama yeter kimsede hoca gelmeden transfer beklemesin bence.

Temenni ederim geçen sezon ki hikaye yenilenmez. Geç gelen transferler sezo başında takım olamamak gibi sorunlarımız olmaz. Bir de geçen sezon koç sorunuda yok idi .

Bu arada ULEB konuusnda bir bilgisi olan var mı ? Katılacak mıyız veya durum ne zaman netleşecek

Kutay Çamcı' Alıntı:
Temenni ederim geçen sezon ki hikaye yenilenmez. Geç gelen transferler sezo başında takım olamamak gibi sorunlarımız olmaz. Bir de geçen sezon koç sorunuda yok idi .

Bu arada ULEB konuusnda bir bilgisi olan var mı ? Katılacak mıyız veya durum ne zaman netleşecek

oraya cagriyorlar ligteki durumuna gore degil anlaycan bizi kesin cagirirlar

Ligdeki duruma bağlı olmadığını biliyorum ama bu sene için kesin (yani resmi ) bir açıklama var mı ?

ya efes'in bile alması hayal denilecek bir adamı bizim almamız mantığın dışı olur...ama gelsin hepimiz mantıksız olalım razıyım :) :) :) razı olmayanınız var mı :p

Bu sezon maçlar ne zaman başlıyor ? Bilen varsa sölesinde başlamadan 3-5 gün önce transferler olduğu için boşa heyecanlanmıyalım :)

dee,cüneyt,cemal,murat kalırsa bu senenin üstünede çıkamayız.senelerdir murat didin ve erman kunter dönemleri dışında hep başarısız olduk.yeter artık yönetim hep basketbolua üvey evlat muamelesi yaptı.yenilmez armadalardan bu duruma nasıl geldik.galatasaray formasını haketmeyen giymemeli beceremeyen yünetici olmamalı.bu forma bu kadar ucuz değil

mustafakaya' Alıntı:
Bu sezon maçlar ne zaman başlıyor ? Bilen varsa sölesinde başlamadan 3-5 gün önce transferler olduğu için boşa heyecanlanmıyalım :)
ekimin ortalaronda baslar

Sedat Unal' Alıntı:
oyun kurucu icin Abrey Reese yada Kevin Braswell bence dee'den daha iyi iş yapar öyle değilmi?

Sedat okadar da değil pardon ama Dee nba de draft edilmiş NCAA lerde de final oynamış bi guar pardon ama hernekadar bu sezon istediğimiz performansı veremesede o kadar da değil...

Aklıma takıldı bilen bir kişi lütfen acıklık getirirse simdi

2 Senede harcadıgımız para 12m$ 5 senelik sözlesmemiz var 35m$lık 35 den 12 cıktımı 23m dolar gibi para kalıyo sözlemede bu para varsa ülker hangi cüretle para su hoca gelirse fazla bu hoca gelirse az diye konusuyolar herhalde bu kadar acizcede bir sözlesme imzalamamıstır diye ümid ediyorum özhan canaydın (canımızı alan) bey ???

süper haber valla çok sevindim..demekki seneye de şampiyonluk düşünmüyoruz en azından heyecanla sezonu beklemeyiz çok sevindim vallaha..

artık kimse birsey beklemesin ozaman zaten acıklama geldi düsük bütce ile devam edicez =) öle forumda sölenen isimler alamıcaz demisti murat hoca hade hayırlı olsun kalırsa nasıl sampiyonluk için oynıcaz merak ettim
bide murat hocanın domercant 1.8m senelık alıyor demesi :kop neyse gerek zaten domercant lavrenovice kerem gönlüme felan

DEE ile britton ile bizi sampiyon yapar murat hoca :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...