2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adeleke Bulgaristan'da çok iyi bir sezon geçiyor. 13 reb ortalaması var Avrupa'da. Düşünülebilir belki.

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Berk Tuna":19q465tc]Courtney Sims geliyor heralde.

Kesin bilgi mi ? Duyum mu? Temenni mi ?[/quote:19q465tc]

Yanlış anlaşılmasın hiçbir bilgim yok.

Sadece Eyüp Abi'nin ismi boş yere yazmayacağını tahmin ediyorum.

Ayrıca tabi ki temennim de bu yönde.

İyi akşamlar.

Sanırım ismi ilk zikreden Eyüp değildi ? Osman (bey) idi .

Bu arada görüşülen oyuncu (lar) var mıymış ? Bilgisi olan var mı ?

Pardon.Evet,Eyüp Abi değilmiş.

Kusura bakmayın.

Bu arada Sims'i bende çok isterim.

Ayrıca bir duyumu ve Zizic'in durumu ile ilgili bir bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Sanırım ismi ilk zikreden Eyüp değildi ? Osman (bey) idi .

Bu arada görüşülen oyuncu (lar) var mıymış ? Bilgisi olan var mı ?

Kutay Abi bence yok.Çünkü Badalona bonservis vermek istemiyor ve onlarla ilişkimiz kesildi gibi büyük olasılıkla oyuncunun beynini yıkıyorlar.Huzursuzluk çıkar bize gel diyorlar ve Zizic bunu sürdürüyor bakalım ne kadar devam edecek ?
Zizic şu anda sözleşmeli bir oyuncumuz ancak problemli sözleşmeli bir oyuncumuz olarak kadromuzda devam ediyor.

Arkadaşlar Courtney sadece bir temenni, ayrıca sarı-kırmızı medya bölümünde murat hocanın açıklamaları var izlemekte fayda var.

Zizic kadro dışı.

Yeni uzun arayışları başlamış.

Gaines tipinde biri yerine Adeleke tarzı biri lazım bize. Kalitesi baska konu, kalite biraz butceye biraz da bu zamanda bulabildigin oyuncuya gore degisir.

Not: Badalona'nın yaptıgı etik degil, sikayet edilemez mi? Futbolda ornekleri var...

Timur Saglam' Alıntı:
Not: Badalona'nın yaptıgı etik degil, sikayet edilemez mi? Futbolda ornekleri var...

Bu benim de aklıma geldi ama bilgi sahibi olmadığım bir konu olduğu için yazmamıştım geçen sezon D.Moskova Kaya'nın aklını karıştırdığında ödeme sorunları yaşadığı iddaa edilen Beşiktaş bile FİBA'ya şikayet etmekle tehdit etmişti diye hatırlıyorum.

Yılın en buyuk gtransferi: Murat Ozyrin satılması Orhun Ene'nin sezon sonuna kadar takımın basina getirilmesi.! Bundan daha iyi bir transfer dunya uzerinde gorulmemistir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...