2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F.Ülker'e kiralayalım M.S yi, gördüğüm kadarı ile onlarında guard sorunu var!

M.S bu sene orada pişer, seneye bizde faydalı olur :)

Yeni yabancı transferini Zizic ve Strickland'ın gidişine bağlamak bize ancak zaman kaybettirir. Bu oyuncular ayrılmadan da bir oyuncu transfer edebiliriz. Ne de olsa bu oyuncular bir süre içinde ayrılacak. -Efes Pilsen'in şu an sekiz yabancısı var.-

Yeni oyuncuyu aldıktan sonra Zizic'in bonservis ile gönderilme ihtimali artar kanısındayım.

Önümüzde çok kritik maçlar var. Milojevic'in takriben 1 ay oynayamama ihtimalini düşünürsek pota altına acilen bir oyuncu alınmalı. Ayrıca bu süreçte Murat hocanın Cemal'i hücumda daha verimli kullanabilmesi lazım. Ona güven vermeli...

Zizic konusunda izleyeceğimiz yol sadece Zizic için değil bundan sonra gelecek yabancılar içinde olumlu veya olumsuz örnek olur.Eğer geri adım atmazsak gelecek yabancı oyuncular bunu bilir gelir ama geri adım atarsak yine yabancı oyuncular bunu göz önüne alıp gelir.MS'den kurtulmak lazım ama bana kalırsa Zizic'de milim geri adım atmamamız lazım.MS'den kurtulmak için ise 280 değilde 200e tamamlayıp gönderelim.

Cevdet Akay' Alıntı:
İki sene boyunca parayı cebe indirecek ve tribünde mısır yiyecek :)
Adam daha 28'inde.2 yıl oynamasa 30'unda olacak ki basketbol için çokta geç bir yaş değil önünde uzun yılları var işte bu yüzden 2 yıl oturmayı göze alamaz kesinlikle.

Sırf şu tavırlarından ötürü Badalona'ya olan sevgim bitti yemin ediyorum..

Sen Avrupa'nın en pahalı liglerinden birinde oynuyorsun ve yaptıklarına bak..

Ayıptır be..

Oturtacaksın Zizic'i, göndermeyeceksin, antremanada çıkartmayacaksın 2 yılını çöpe atacak.

Barış Çamur' Alıntı:
Sırf şu tavırlarından ötürü Badalona'ya olan sevgim bitti yemin ediyorum..

Sen Avrupa'nın en pahalı liglerinden birinde oynuyorsun ve yaptıklarına bak..

Ayıptır be..

Oturtacaksın Zizic'i, göndermeyeceksin, antremanada çıkartmayacaksın 2 yılını çöpe atacak.

2 yıl oynamayan uzunun kariyeri bitti demektir.

M.S'ı nasıl getırdıysen onuda alıp gıtsen bı takıma Murat Ozyer nasıl olur?Bence super ıkılı seneye trabzon alpellada super olur,olacagıda o zate ulker ona is bulur bosta kalmaz.

Transfer Haberleri:

Cammron Taylor ve Bavcic ayrıldı Kepez'den(yazılmış),Barış Güney muhtemelen Kepez'e gidiyor...

Berkay Sahillioğlu da Aliağa yolunda,Selçuk'dan ayrılıyor.

Serhat Çetin'in de birçok talibi varmış,bakalım.

Alperen Kaplan' Alıntı:
Transfer Haberleri:

Cammron Taylor ve Bavcic ayrıldı Kepez'den(yazılmış),Barış Güney muhtemelen Kepez'e gidiyor...

Berkay Sahillioğlu da Aliağa yolunda,Selçuk'dan ayrılıyor.

Serhat Çetin'in de birçok talibi varmış,bakalım.

Eski bir NBA yıldızıolan Vin BAKER ile Halil Uner Kepeze dusunuyormus.Yakında haberi duyarız 1 haftaya kadar.

Klasik Halil Üner. Her gittiği takıma mutlaka ama mutlaka kendi yabancılarını yerleştirir. Geçen yıl rezil durumdaki Darüşşafaka'yı aldığında hedef play-off demişti. Olmamıştı tabii ama baya maç almışlardı. Şimdi 9 mağlubiyetli CASA'ya geldiğinde de geriye kalan 21 maçın 15 maçını kazanıp play-off yapacağız falan demiş. Hoca tamam hırslısın, azimlisin de; göz var nizam var yani..

Zizic'in yerine oyuncu alacaksak eğer Zagrepteki Tomic'i alsak.Hem 21 yaşında,2.17 boyunda.Pota altınıda iyi kullanıyor.
Maliyetinin de çok fazla olacağını sanmıyorum...

Tomic'i kolay kolay bırakmazlar. Hatta muhtemelen bu seneki performansı ile Draft bile edilir, Semih Erden bile edildi yani. En kötü ihtimalle Cibona kancayı takar ona.

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Emrah Bakın":3i7kwyld]
Maliyetinin de çok fazla olacağını sanmıyorum...

Bu kısmından emin misiniz. Geleceği parlak bir oyuncu gibi iyi bir bonservis isterler.[/quote:3i7kwyld]

Eğer Avrupa'nın büyük kulüpleri peşinde olsaydı şu ana kadar alırdı diye düşünüyorum.Büyük bir para isteyemezler çünkü Draft da ikinci turdan seçilmişti yanlış hatırlamıyorsam,NBA şansını mutlaka deneyecektir ama gitmeden önce bir Avrupa tecrübesi edinmekde isteyecektir.Eğer klübü önünü kapatırsa direk NBA'e gider.Maliyeti Zizic'in yarısı kadar olur anca ayrıca Hırvatistandan oyuncu almak hele Cibona dışındakilerden çok da zor değil...

Euroleague C Grubu'nda Fenerbahçe Ülker'e İstanbul'da 89-63 yenilen Joventut'un antrenörü Sito Alonso, Galatasaray Cafe Crown'da forma giyen Andrija Zizic'i kadrolarına eklemek istediklerini, ancak bu oyuncunun maliyetinin yüksek olduğunu belirtti.

NTVSPOR ve Ajanslar
Güncelleme: 23:54 TSİ 17 Aralık 2008 Çarşamba

Joventut'un antrenörü Sito Alonso, Euroleague C Grubu'nda Fenerbahçe Ülker'e 89-63 mağlup oldukları maçın ardından düzenlediği basın toplantısı'nda NTV Spor'a konuştu.

Daha önce Galatasaray Cafe Crown'dan ayrılmak istediğini belirten Zizic'i kadrolarında görmek istediklerini belirten Sito Alonso, bu oyuncunun maliyetinin yüksek olduğunu söyledi.

Sito Alonso, "Zizic kadromuza katmak istediğimiz bir oyuncu. Ancak yüksek maliyeti bu transferi zorlaştırıyor" dedi.

Hırvat yıldız Zizic, kasım ayında bir İspanyol kulübünden teklif aldığını takımdan ayrılmak istediğini yönetime iletmişti.

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Euroleague C Grubu'nda Fenerbahçe Ülker'e İstanbul'da 89-63 yenilen Joventut'un antrenörü Sito Alonso, Galatasaray Cafe Crown'da forma giyen Andrija Zizic'i kadrolarına eklemek istediklerini, ancak bu oyuncunun maliyetinin yüksek olduğunu belirtti.

NTVSPOR ve Ajanslar
Güncelleme: 23:54 TSİ 17 Aralık 2008 Çarşamba

Joventut'un antrenörü Sito Alonso, Euroleague C Grubu'nda Fenerbahçe Ülker'e 89-63 mağlup oldukları maçın ardından düzenlediği basın toplantısı'nda NTV Spor'a konuştu.

Daha önce Galatasaray Cafe Crown'dan ayrılmak istediğini belirten Zizic'i kadrolarında görmek istediklerini belirten Sito Alonso, bu oyuncunun maliyetinin yüksek olduğunu söyledi.

Sito Alonso, "Zizic kadromuza katmak istediğimiz bir oyuncu. Ancak yüksek maliyeti bu transferi zorlaştırıyor" dedi.

Hırvat yıldız Zizic, kasım ayında bir İspanyol kulübünden teklif aldığını takımdan ayrılmak istediğini yönetime iletmişti.
Bedava almak istiyoruz diyememiş, böyle ters manyal yapmış!

Zizic'i istiyorsan maliyeti belli, ver parayı al, adamı mundar ettiniz resmen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...