2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Takas veya transfer konusunda düşündüğünüz oyuncuların kulüpleri yerine Galatasaray Kulübüne ve ulaşabileceğiniz yöneticilere konuyu iletseniz daha mantıklı olur. Yani koskoca Badalona kulübü bir Türk taraftarın mailine itimat göstermez, her ne kadar iyi niyetle gönderilmiş olsada..

BÜLENT PELİT' Alıntı:
Bu forumda çok haddini aşan arkadaşlar var. Yöneticileri benimsemeyebiliriz ama saygı duymalıyız. Ulema tavırlar komik oluyor. Erkinizi bilgisayar tuşlarında kabadayılık yaparak değil tribünleri doldurup takımınızı destekleyerek yapın. Transferi yada kulübün işleyişini bırakın sorumlular yapsın. Herkes gönlünde bu forma altında görmeyi arzuladığı insanlar vardır. Ama talepleri kişilik haklarına saldırmadan yapalım. Yöneticilerin ve bu işten para kazanan profesyonellere çapak olmyalım. Ha başarısızlık olduğunda tabi ki hesabı onlar verecek. Şunu eleştirebiliriz bizi neden ülker bizim co sponsorumuzda f.bahçenin ana sponsoru.Takımı dağıtırken mirsadı, ömeri, ibrahimi anladıkta oğuz neden f.bahçeye gitti? neden rekabet dengesi aleyhimize bozuldu da bonus diye murat özyer geldi. bunların hesabını o zamanın yöneticilerinden soralım. Bu arada Murat hocanın bize pozitif katkı yaptığını düşünüyorum. Hepimiz 3-0 lık telekom serisine takığız. Ama dönüp bir baktığımızda telekomun 5 yabancısından üçü bu sene devam ediyor, bizim hangi yabancımız kadroda? Bir sonraki sene o takımda kalıp kalmayacağı belli olmayan biri artık sonu gelmiş maçlara ne kadar asılır? Hele birde bütün hakemlerin düşman olduğu bir ortamda.
Afedersiniz Bülent bey kadro istikrarı deyipte aldığı oyuncuları ertesi sene istemeyen kişi Murat hoca değil mi ? benmi yanlış hatırlıyorum acaba !!!! bakın sizin dediğiniz bir olay oldu takımın bütün oyuncuları gelecek sezon için transfer yapıp başka takımlarla antlaştılar.Sonun da playoff finalinde ülkere yenildiler yani maça asılmadılar.O sezonda Murat hoca şampiyon oldu,bizde takıma şampiyon bir hoca transfer ettik.N e komiktir ki!! bizden başka hiç bir talibi yokken ne kadar şanslıyız değil mi!!!!

Bora Yuksel' Alıntı:
Joventut Badalona klubune e-mail gonderdim biraz once..Zizic-Pops Mensah Bonsu takasını onerdim tum 2 taraf icin en hayirli sekilde olacagini belirttim.

administracio@joventutbadalona.com

POPS MENSAH BONSU'yu ne yapıp edip bizim caylak yoneticilerin aklına sokmamız lazım..Basarıların 3 gizli noktası! 1.Graves 2.Pops Mensah Bonsu 3.Kaliteli coach!

Valla arkadaşım en azından kalvye başına oturup ona buna laf söyleyenlerin tersine çaresizcede olsa bir çözüm aramaya çalışmışsın...

Vallaha helal olsun...

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Bora Yuksel":1raroh4l]Eski NBA yıldızı Vin Baker Kepez,Kenny Adeleke GS CafeCrown semalarına inerse sasirmayin.

Şaşırmayalım olur da eğer sır kalması gerekmiyorsa kaynağınız neresidir yada kimdir ?[/quote:1raroh4l]
Kaynağı alırsak bilgi bizim için daha değerli olur .

Halil Uner'i cok yakından tanıyan bir dostum.Ciddi anlamda yakından tanıyan.Vin Bakeri dusunuyormus.Ayrica Adeleke yi ise halil uner gs klubunden birisinden duymus.bu tur bilgiler cabuk yayılır.

Bora Yuksel' Alıntı:
Halil Uner'i cok yakından tanıyan bir dostum.Ciddi anlamda yakından tanıyan.Vin Bakeri dusunuyormus.Ayrica Adeleke yi ise halil uner gs klubunden birisinden duymus.bu tur bilgiler cabuk yayılır.
Sağol ama bu kaynak biraz havada kaldı xD

sabaha karşı Miami-Lakers maçını izlerken Murat Kosava Lakerslı Josh Powell'ın süre almaya başladığı için bize gelmekten son anda vazgeçtiğini söyledi bu oyuncu hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Adeleke haberi doğru şuan için görüşülüyor.Hayırlısı kendisi basketbolda kullandığımız bir terim olan tam bir çöpçü.Halil hoca kepezi uçuracağını söylüyor Bakerı da alırsa bu ligin sert takımlarından biri olur.

Adeleke yukarıda yazdığım gibi tam bir çöpçü savunması iyi hucumda kendi ekmeğini kendi çıkarıyor yalnız orta mesafeli şutu biraz zayıf potaya yakın bir yerde top aldığında sayı yapma yüzdesi yüksek .Sanırım yine bir ekol değişikliğine gidiyoruz.

Bora Yuksel' Alıntı:
Joventut Badalona klubune e-mail gonderdim biraz once..Zizic-Pops Mensah Bonsu takasını onerdim tum 2 taraf icin en hayirli sekilde olacagini belirttim.

administracio@joventutbadalona.com

POPS MENSAH BONSU'yu ne yapıp edip bizim caylak yoneticilerin aklına sokmamız lazım..Basarıların 3 gizli noktası! 1.Graves 2.Pops Mensah Bonsu 3.Kaliteli coach!

Ya bora kardeşim abim anam babam neyimsen artık azıcık mantıklı ol ya...
Herif sakatlanalı 1 ayı geçti bir aydır serbest o adam...
Herifin uzun ihtiyacı varsa bize uzununu niye versin ayrıca,Allah'ım akıl ver bu adama...

Eski Telekomlu ve Beşiktaşlı Khalid El-Amin'in formasını giydiği Azovmash Mariupol, Belçikalı pivot Tomas Van den Spiegel ile yollarını ayırdı.

Takım arkadaşları ve antrenörü ile sorunlar yaşayan ve bu nedenle Ukrayna ekibinden gönderilen 30 yaşındaki tecrübeli oyuncu, bu sezon Eurocup'ta 4 maç sonunda 12.3 sayı ve 6.8 ribaund ortalamalarını yakalamıştı. Daha önce Telindus Oostende (Belçika), Skipper Bologna (İtalya) ve CSKA Moskova (Rusya) gibi önemli ekiplerde görev yapan Spiegel'in, Euroleague'de Efes Pilsen'in grubunda yer alan Real Madrid ile görüştüğü ve İspanyol ekibi ile anlaşabileceği ifade edildi.

TURKBASKET-

Zizic'i gönderebilsek de alabilsek,tabii bir de Real ile anlaşamaması lazım...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Eski Telekomlu ve Beşiktaşlı Khalid El-Amin'in formasını giydiği Azovmash Mariupol, Belçikalı pivot Tomas Van den Spiegel ile yollarını ayırdı.

Takım arkadaşları ve antrenörü ile sorunlar yaşayan ve bu nedenle Ukrayna ekibinden gönderilen 30 yaşındaki tecrübeli oyuncu, bu sezon Eurocup'ta 4 maç sonunda 12.3 sayı ve 6.8 ribaund ortalamalarını yakalamıştı. Daha önce Telindus Oostende (Belçika), Skipper Bologna (İtalya) ve CSKA Moskova (Rusya) gibi önemli ekiplerde görev yapan Spiegel'in, Euroleague'de Efes Pilsen'in grubunda yer alan Real Madrid ile görüştüğü ve İspanyol ekibi ile anlaşabileceği ifade edildi.

TURKBASKET-

Zizic'i gönderebilsek de alabilsek,tabii bir de Real ile anlaşamaması lazım...
Van Den Spiegel Muhteşem bir transfer olur gerçek anlamda pivotumuzu bulmuş oluruz
Ama olacağına ihtimal vermiyorum çünkü maliyeti bir hayli yüksek

adeleke gelsin çok süper olur.raibaunt kralı.beyaz ouyuncu almamlıyız.amerikalılara geri dönelim bence.

BJK Maçına kadar bu sorun çözülmeli, ya Zizic tekrar takıma dönmeli, yada yeni bir uzunu kadromuza katmalıyız!

Avantajımızı kaybedersek, bunda bu sorunun payı büyük olacak!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
BJK Maçına kadar bu sorun çözülmeli, ya Zizic tekrar takıma dönmeli, yada yeni bir uzunu kadromuza katmalıyız!

Avantajımızı kaybedersek, bunda bu sorunun payı büyük olacak!

Uzun oyuncular Beşiktaş'ın yumuşak karnı şu an rotasyon da sadece Cevher Adem ve Yeşilyurt'dan transfer edilen Mims var. Milonun sakatlığı ve Ziziç sorunu ile birlikte olası bir avantajımız oldukça azaldı malesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...