2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında onun süre alması 3-4 dakika olur en fazla ki Radmanovic dönünce hiç süre alamayacaktır.

Beşiktaş maçından önce yeni uzun gelse iyi olacak.

Bu arada diskalifiye edilen oyuncu mütakip maçta da cezalı oluyor mu ?

Chatman diskalifiye edildi de

Ekleme : Yerine giren Mims de diskalifiye edildi . :roll:

Ekleme 2 : Sanırım Hakan Demir de diskalifiye edildi

Kutay Çamcı' Alıntı:
Beşiktaş maçından önce yeni uzun gelse iyi olacak.

ayrıca ceza verilmediği sürece olmuyor diye biliyorum ama daha iyi bilen arkadaşımız varsa aydınlatırsa sevinirim

Chatman ve İlker kavga ettiği için atıldılar galiba, net bir bilgi gelmedi henüz ama. Mims neden atıldı onu öğrenemedik, Chatman'ın yerine girdi ve o da atıldı. Hakan hoca diskalifiye, Adem Ören teknik faul aldı. Chatman büyük ihtimalle ceza alabilir ama Mims ve Hakan Demir hakkında net bir bilgi yok henüz..

Mert bey çok iyi niyetli ve herzaman taraftarın isteklerine cevap vermeye çalışan biri, ona buradan teşekkür ediyoruz.

Bazı bilgileri konumu gereği açıklayamıyor, yada kesinleştikten sonra söylemeyi daha doğru buluyorda diyebiliriz.

Barış lütfen öğrendiğin şeyleri her zaman bizlerle paylaş, ama isim belirtmeden yaz, senin şubeyle diyaloğun olduğunu biliyoruz hepimiz, ama isim belirttinmi karşı tarafı zor durumda bırakabilirsin.

Bu senden abi olarak bir ricam olsun, Adeleke ve J.Powel konusunda ise neler olacak göreceğiz:)

Zizic olayından sonra ilk günden beri aklımdan adeleke geçiyordu.İnşallah anlaşma sağlanırda geçen sene izlediğimiz inatçı,savaşan,KALBİYLE OYNAYAN bi oyuncu transfer etmiş oluruz..

adelekeyi tarif edicek olursak gaines in kalını diyebiliriz hemen hemen gaines le aynı özelliklere sahipler

Josh Powell

340x.jpg

Kenny Adeleke

act_kenny_adeleke.jpg

Abi sayfa sayısını artığını görünce birden işte mutlu son dedim ama daha bir şey yokmuş bence josh powell gerçekten yararlı olur kenny adeleke ise hırsı ile takımı ateşleyebilir

ben bi isim sunacam.tam bir 5 numara adamda her şey yerinde nba patentli ve muhteşem bir fiziği var.çarptığı adamı yıkıyor kesinlikle zizic satılıp onun yerine kepez belediyesinden robert traylor alınmalı.alınırsa pota altında kimse onu durduramaz ve cemalede büyük yardımcı olur

Emre Satır' Alıntı:
ben bi isim sunacam.tam bir 5 numara adamda her şey yerinde nba patentli ve muhteşem bir fiziği var.çarptığı adamı yıkıyor kesinlikle zizic satılıp onun yerine kepez belediyesinden robert traylor alınmalı.alınırsa pota altında kimse onu durduramaz ve cemalede büyük yardımcı olur

Römork'u da yanında mı :) :) Bu espiriyi Tugay abi yapmıştı galiba.Kendisini saygı ve sevgiyle anıyorum :) :)

Ayrıca Traylor çok çabuk faul problemine girebiliyor.Ve Halil Üner geldikten sonra hedefi Playoff !! olan Kepez'in bize vereceğini sanmıyorum.Ki böyle bir girişimimizde olmaz sanırım.

Can Akan' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":1migjjch]Beşiktaş maçından önce yeni uzun gelse iyi olacak.

ayrıca ceza verilmediği sürece olmuyor diye biliyorum ama daha iyi bilen arkadaşımız varsa aydınlatırsa sevinirim[/quote:1migjjch]

Sanırım oynayamayacaklar en azından bizim maçta ayrıca bir ceza almasalar bile ayrıca Hakan Demir'de takımın başında olamayacak . Şöyle bir madde varmış çünkü

TBF disiplin yönetmeliği madde 39.2

Resmi bir müsabaka esnasında hakem tarafından oyundan çıkarılan sporcular ile, antrenör ve/veya yedek sırasında oturan diğer sporcu ve görevlilere çalınan teknik faul sebebi ile veya doğrudan ihraç edilen antrenörler bir dahaki müsabakaya katılamazlar.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Sanırım oynayamayacaklar en azından bizim maçta ayrıca bir ceza almasalar bile ayrıca Hakan Demir'de takımın başında olamayacak . Şöyle bir madde varmış çünkü

TBF disiplin yönetmeliği madde 39.2

Resmi bir müsabaka esnasında hakem tarafından oyundan çıkarılan sporcular ile, antrenör ve/veya yedek sırasında oturan diğer sporcu ve görevlilere çalınan teknik faul sebebi ile veya doğrudan ihraç edilen antrenörler bir dahaki müsabakaya katılamazlar.

Başlık dışında bir konu olacak bu yüzden kusura bakmayın ama, diskalifiye konusunda bir açıklama yapmakta fayda var. Çoğu haber ajansında diskalifiye edilen isimler; Mire Chatman, Dennis Mims, İlker Türel ve Gökhan Güney olarak geçiyor. Hakan Demir'in diskalifiyesi hakkında hiçbir açıklama yok. Gökhan Güney'in diskalifiyesini Hakan Demir olarak yazmış olabilirler canlı anlatım sırasında..

Powell çok kaliteli ligimiz için ama Dwayne Jones gibi adaptasyon sorunu yaşayabilme ihtimalide var her zaman. Bana kalsa Adeleke çok daha yerinde olur transferde ama tabi maliyetler, oyuncuların hedefleri falanda önemli bu tür konularda..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...