2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Adeleke haberi doğru çıktı, ayrıca 10 a yakın oyuncu varmış listemizde, sanırım bunlar tercih sırasına göre dizilmiş durumda.

İlk tercihlerimiz NBA de süre alamayan oyunculardan diye tüyo vereyim, NBA uzmanları görev başına!

An itibariyle NBA de süre alamayan, free agent olan veya olmak üzere olan oyuncular kimler?

Hangileri bize gelebilir?

Hangileri bize katkı yapar?

Güzel doyurucu açıklamalar göreceğimize inanıyorum!

Yeni transferi BJK maçına yetiştirmeye çalışıyormuşuz, ama FB maçından önce kesinlikle bu transfer bitecekmiş.

Bunları öğrenebildim şimdilik :)
Jermareo Davidson,Joey Dorsey,Trent Plaisted,Othello Hunter,Darnell Jackson,Andre Brown,Marcus Campbell,Chris Richard,Melvin Ely,Richard Hendrix,Steven Hunter,Didier Ilunga Mbenga,Nathan Jawai,Randolph Morris
,Shavlik Randolph,Cedric Simmons,Jason Smith...Bunlar bi çırpıda aklıma gelenler.İstediğin ismi söyle, özelliklerini,istatistiklerini,kariyerini vs. Hepsini açıklarım.

Recep Sarımeşe' Alıntı:
[quote="Emre Satır":k52eplal]ben bi isim sunacam.tam bir 5 numara adamda her şey yerinde nba patentli ve muhteşem bir fiziği var.çarptığı adamı yıkıyor kesinlikle zizic satılıp onun yerine kepez belediyesinden robert traylor alınmalı.alınırsa pota altında kimse onu durduramaz ve cemalede büyük yardımcı olur

Römork'u da yanında mı :) :) Bu espiriyi Tugay abi yapmıştı galiba.Kendisini saygı ve sevgiyle anıyorum :) :)

Ayrıca Traylor çok çabuk faul problemine girebiliyor.Ve Halil Üner geldikten sonra hedefi Playoff !! olan Kepez'in bize vereceğini sanmıyorum.Ki böyle bir girişimimizde olmaz sanırım.[/quote:k52eplal]
Valla bugün Karşıyaka karşısında izlediğim traktör bizde rahat oynar iş yapar

Erdal Avcı' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2bsbetnq]Adeleke haberi doğru çıktı, ayrıca 10 a yakın oyuncu varmış listemizde, sanırım bunlar tercih sırasına göre dizilmiş durumda.

İlk tercihlerimiz NBA de süre alamayan oyunculardan diye tüyo vereyim, NBA uzmanları görev başına!

An itibariyle NBA de süre alamayan, free agent olan veya olmak üzere olan oyuncular kimler?

Hangileri bize gelebilir?

Hangileri bize katkı yapar?

Güzel doyurucu açıklamalar göreceğimize inanıyorum!

Yeni transferi BJK maçına yetiştirmeye çalışıyormuşuz, ama FB maçından önce kesinlikle bu transfer bitecekmiş.

Bunları öğrenebildim şimdilik :)
Jermareo Davidson,Joey Dorsey,Trent Plaisted,Othello Hunter,Darnell Jackson,Andre Brown,Marcus Campbell,Chris Richard,Melvin Ely,Richard Hendrix,Steven Hunter,Didier Ilunga Mbenga,Nathan Jawai,Randolph Morris
,Shavlik Randolph,Cedric Simmons,Jason Smith...Bunlar bi çırpıda aklıma gelenler.İstediğin ismi söyle, özelliklerini,istatistiklerini,kariyerini vs. Hepsini açıklarım.[/quote:2bsbetnq]

Erdal bu oyuncuları araştırıp oyuncu veritabanına yazabilirsin.Herkes faydalanır orada.

Bu arada Mutlu Akü - Beşiktaş maçında yaşananlar bize transfer için biraz daha zaman kazandırabilir.

Sonuçta derbi maç ve Akatlarda ama Beşiktaşın elinde 6 kişilik bir rotasyon kaldı Hakan Demir'in nerede ise hiç şans vermediği Ömer'i de sayarsak 7.

,Shavlik Randolph,Cedric Simmons,Jason Smith...Bunlar bi çırpıda aklıma gelenler.İstediğin ismi söyle, özelliklerini,istatistiklerini,kariyerini vs. Hepsini açıklarım.[/quote]

Erdal bu oyuncuları araştırıp oyuncu veritabanına yazabilirsin.Herkes faydalanır orada.[/quote]
zaten bu isimlerin 4'ü veritabanında mevcut[Jermareo Davidson,Joey Dorsey,Darnell Jackson,Othello Hunter].kalanları için zamanım yok.Ama kalanlardan 1'ine transfer teklifi yapıldığı anda veritabanına ismini yazarım.

deeowensgaineshitegy6.jpg

Özledik...

Gökçe son noktayı koymuş... Topic kilitlenebilir...

Bir takımı "takım" yapan şey istikrar ve onun getirdiği sevgidir... Nerede bu 4 adam?

Her sene "mevsimlik işçi" gibi kadro değiştirmekle şampiyon olunsaydı keşke...

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
Gökçe son noktayı koymuş... Topic kilitlenebilir...

Bir takımı "takım" yapan şey istikrar ve onun getirdiği sevgidir... Nerede bu 4 adam?

Her sene "mevsimlik işçi" gibi kadro değiştirmekle şampiyon olunsaydı keşke...

Al bendende okadar.Güya yapılanma deniliyor buna.Her sene verdiğin kararın yanlış olduğunu düşünmekten başka bir şey değil bu.
Planların hepsi 1 yıl sonrası için yapılıyorken nasıl uzun vadede başarı hedeflenir?Hatırlanırsa Murat Hoca'nın böyle bir açıklaması vardı ilk geldiğinde.Bu yıl lig sonra avruada iyi bir derece sonra her kulvarda başarı istiyoruz gibilerinden.
Peki her yıl geride bırakılan yılın tecrübesini kazanmı oyuncuları bırakip yenilerini alınca bu yapılanma ve planlama neye göre yapılıyor?Murat Hoca kedini mi olgunlaştırıyor her yıl kıstas kendisi mi?
Benim yazılarımı en başından beri okuyanlar bilir ben 1 yıllık sözleşmelerden rahatsızlık duyuyorum.İstikrar olmadan başarınında gökten ineceğini düşünmüyorum.
Futbolda bu yapılanmayı doğru yapan yönetimin bu uygulamayı basketbol içinde hayata geçirmesini dilerim.

Hem de çok özledik Gökçe...

Şu 4 adam kalsaydı da geçen sene yarım kalmış bir ULEB hesabını bu yıl kapatsalardı.

O kadar eminim ki önümüzdeki yıllarda birbirlerine bu kadar uyumlu,hırslı,başarılı 4 yabancıyı kadromuzda aynı anda göremeyiz...

Bu yabancılar nasıl gönderilir inanılmaz gerçekten , arıyoruz , özlüyoruz ve inanılmaz ihtiyaç duyuyoruz. Hite'in beni heyecanlandırmasını özledim :(

josh powell ya da adeleke mi gelecekler arkdaşlar ?? josh powell hakkında beni biraz bilgilendirriseniz sevinirim. . .

OKAN DEMIRBAS' Alıntı:
josh powell ya da adeleke mi gelecekler arkdaşlar ?? josh powell hakkında beni biraz bilgilendirriseniz sevinirim. . .

Belli değil henüz . Kalabalık bir liste var ve bu iki oyuncu bu listede yer alıyor ama henüz net birşey yok.

Bu arada Joventut Moiso ile mi anlaşmış. Umarım Ziziç'in kalması gibi bir durum olmaz .Olursa bile çok ağır bir para cezası verilmeli .

Galatasaray Cafe Crown'lu Zizic'i isteyen DKV Joventut, Khimki'deki eski oyuncusu Jerome Moiso'yu geri aldı.

Kaynak: Basketdergisi

Doğan Aksu' Alıntı:
bu arada kambala ilk maçında Planinic'i sakatlamış :) ama 15 sayı 8 ribaund ile oynamış güzel istatistikler
Helal olsun kambalaya uzun bir aradan sonra oynadığı maç cska maçı ve 28 dakika da iyi istatistiklere imza atmış devamı gelecektir

Euroleague C Grubu'nda 5 galibiyetle üçüncü sırada bulunan Maccabi Tel Aviv, Uruguaylı pivotu pivotu Esteban Batista (1983- 2.08 m)'nın sözleşmesini fesh ederek, kendisini serbest bıraktı. Batista'nın NBA'in Oklahoma City Thunder takımı ile anlaşan Nenad Krstic'in yerine Rusya'nın Triumph Lyubertsy ekibiyle anlaştığı ileri sürüldü.Batista, bu sezon Euroleague'de forma giydiği 5 karşılaşmada 8.5 dakikaya 3.6 sayı, 2.6 ribaund, 0.2 asist, 0.2 blok ve 1.6 top kaybını sığdırdı.

Kaynak : türkbasket

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...