2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adeleke haberi doğru çıktı, ayrıca 10 a yakın oyuncu varmış listemizde, sanırım bunlar tercih sırasına göre dizilmiş durumda.

İlk tercihlerimiz NBA de süre alamayan oyunculardan diye tüyo vereyim, NBA uzmanları görev başına!

An itibariyle NBA de süre alamayan, free agent olan veya olmak üzere olan oyuncular kimler?

Hangileri bize gelebilir?

Hangileri bize katkı yapar?

Güzel doyurucu açıklamalar göreceğimize inanıyorum!

Yeni transferi BJK maçına yetiştirmeye çalışıyormuşuz, ama FB maçından önce kesinlikle bu transfer bitecekmiş.

Bunları öğrenebildim şimdilik :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Adeleke haberi doğru çıktı, ayrıca 10 a yakın oyuncu varmış listemizde, sanırım bunlar tercih sırasına göre dizilmiş durumda.

İlk tercihlerimiz NBA de süre alamayan oyunculardan diye tüyo vereyim, NBA uzmanları görev başına!

An itibariyle NBA de süre alamayan, free agent olan veya olmak üzere olan oyuncular kimler?

Yeni transferi BJK maçına yetiştirmeye çalışıyormuşuz, ama FB maçından önce kesinlikle bu transfer bitecekmiş.

Teşekkürler Eyüp !

Bu arada demek oluyor ki Fener maçına kadar Ziziç'in durumu ne olursa olsun bir oyuncu alacağız öyle mi ?

Bu arada Adeleke dışında isim öğrenemedim, bilipte yazmıyor değilim.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

Bu iş ciddi bir araştırma ister 10 oyuncu arasından gidip en kötüsünü getirmeyiz inşallah:)
Nba den gelecek oyuncu yerine van den spiegel gelse süper olur ama maliyeti bir hayli yüksek onun:(

Josh Powell transferi iyi olur...

Emre Eminoğlu' Alıntı:
sabaha karşı Miami-Lakers maçını izlerken Murat Kosava Lakerslı Josh Powell'ın süre almaya başladığı için bize gelmekten son anda vazgeçtiğini söyledi bu oyuncu hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Josh Powell transfer edilme raddesine gelip, süre almaya başladıktan sonra gelmekten vazgeçmişse bizim için iyi olmamış...

Josh Powell Avrupa standartlarına göre iyi seviyede bir oyuncudur. Atletiktir, serttir, orta mesafe şutu vardır ve önemli bir blok tehdidi oluşturur...

Şayet alabilseydik çok önemli bir transfer yapmış olurduk. Transfer olma ihtimali tamamen bitmişse yazık olmuş...

Kenny Adeleke nedense son Eurocup maçında oynamadı. Sakatlığı mı var bilmiyorum fakat, şayet teklif yapmışsak kafası karışmış olabilir. Almak istersek Bulgaristan'dan gelmesi zor olmayacaktır. Tıpkı Zizic'in İspanya'ya kolayca gitmek istemesi gibi...

Adeleke şu an Bulgaristan liginin verimlilik ortalaması en yüksek oyuncusu. Geçen sezon kendisini yakından takip edebilmiştik. Ribauntlarda iştahlı ve etkili, pota altında aldığı topları yüksek yüzdeyle sayı yapabiliyor. En büyük dezavantajı faul sorunu yaşayabilmesi ve boyalı alanın dışında etkinliğinin sıfıra yakın olması.

Josh Powell'da Kenny Adeleke'de çok iyi oyuncular.

Umarım uzun açığınıda bu şekilde gideririz.

Murat Hoca'nın bu takımla şampiyonluk yaşaması dileğiyle,iyi günler...

Kambala 2 yıl aradan sonra bugün resmi bir maça çıkıyormuş.Eğer performansı yeterli görülürse Riga onunla sezon sonuna kadar sözleşme imzalayacakmış

Maccabi ile bağlarını koparan Esteban Batiste, Triumph'ta NBA'ye dönmesi beklenen Nenad Krstic'in yerini doldurması bekleniyor.

Rusya Ligi'nde beklentilerin uzağında kalan ve FIBA Eurochallenge'a kalarak istediği hedeflere ulaşamayan Triumph Lyubertsy'de operasyon hazırlığı yaşanıyor. NBA'den geri istenen Nenad Krstic'in Oklahoma City Thunders ile anlaşmak üzere olduğu ortaya çıkarken Triumph'un da Maccabi Tel Aviv'den ayrılan Uruguaylı Esteban Batiste ile görüştüğü öğrenildi.

Kaynak :basketdergisi

Hani Batiste Triumph'a gidebilirse bize de gelebilir belki istediği ücreti karşılayabilirsek. Sonuçta aynı Avrupa kupasındayız. Üstelik bizim ödemler konusunda sicilimiz temiz sanırım.

Adeleke ve J.Powell isimlerinin şu anda herhangi bir ciddiyeti yok.
En azından durumlari ciddi olsa bana haber gelirdi.
Ben şu anda bu isimleri duymadım.

Mert Uyguç

Barış Çamur' Alıntı:
Adeleke ve J.Powell isimlerinin şu anda herhangi bir ciddiyeti yok.
En azından durumlari ciddi olsa bana haber gelirdi.
Ben şu anda bu isimleri duymadım.

Mert Uyguç

Anlamadım ki Takım menajeri olası transferleri belli bir aşamaya gelince mi öğreniyor :roll:

RESİM İÇİN TIKLA

Barış Merhaba,

1- Adeleke ve J.Powell ile ilgilenip ilgilenmediğimizi bilmiyorum. Aslında "ilgilenmek" i sizin ne anlamda kullandığınızı bilmiyorum. Şu an Zizic in takımdan tamamen ayrılması durumunda yerine almak için Murat Özyer'in bir çok oyuncuyu izlediğini biliyorum. Onların içinde sanırım 10'a yakın oyuncu var, benim bildiklerim de var fakat yukarıdaki 2 isimden haberim yok.

2- Bu sorunun cevabı birinci soruda var sanırım.

3- Yine birinci soruda cevap verdiğim gibi : net bir tek isim yok. Zizic in durumu bekleniyor.

4- Zizic belki takımda kalabilir fakat giderse orası Juventut olmayacak artık çünkü başka birisiyle anlaşmışlar(Dün akşam gelen haber). Derbiler öncesinde bu konu çözülmüş olacaktır diye ümit ediyorum.

Kolay gelsin,

Mert Uyguc

--- On Sat, 12/20/08, Barış Çamur <brscmr_uA@hotmail.com> wrote:

From: Barış Çamur <brscmr_uA@hotmail.com>
Subject: Merhaba..
To: "Mert Uyguç" <muyguc@*****.com>
Date: Saturday, December 20, 2008, 2:00 PM

Mert Abi merhaba ;

Bir kaç sorum olacaktı cevaplarsan sevinirim.

1) Adeleke ve J.Powell isimleriyle ilgilendiğimiz belirtiliyor? Bu konu hakkında bilgi verirmisin..

2) NBA'den bir uzun alacağımız söyleniyor. Süre alamayan veya Free Agent olan bir isim olacakmış.. Doğruluğu nedir?

3) Gündemimizde olan herhangi bir oyuncu varmı ?

4) Andrija Zizic'in son durumu nedir.. DKV Joventut Badalona'yla olan görüşmelerde son durum nedir..

İlgi ve alakan için şimdiden teşekkür ederim..

Mert Abi; siteye haber olarak giricem bu cevapları.. İzin varmı kullanmam için ?

Şamil Bey..

Yukardaki maillerin veya resmin size gereken cevabı verdiğini ümit ediyorum..

Eğer bu mesajlar hala size gereken cevabı vermediyse ben zaten size cevap falanda vermiyorum..
____

Kutay Çamcı @

Sanırım öyle oluyor abi..
Benim anladığım kadarıyla..

Teşekkür ederim.

Bana biraz garip geldi ama bu 10 kişilik listeyi kimler hazırlıyor acaba ?

Bu arada biz gerekirse 2 sene otursun derken Ziziç beyin kalma olasılığı varmış anlaşılan bu da ilginç.

Ben sana ulaşamıyomusun dedim Barış, ben sadece her isteyeninin Mert beyle bukadar kolay irtibat kurabilmesine şaşırdım, enteresan. Bu arada Mert bey'in nasıl haberi olmaz transferden anlamıyorum, yani sana söylememe ihtimali yok öylemi, yada başından savmak için öylesine bi cevap verme ihtimali, iyi düşün derim.

Valla abi bilemem o durumu..
Mert Abinin kendi terbiyesizliğidir o zaman ama benim bildiğim ve inandığım tek bir şey var ki Mert abi böyle bir şeyi yapacak karakterde bir insan değil..

Birde abi o mesajı değiştirirsen memnun kalırım :)
Mert abiye sordum ısrarla o isimleri daha duymadım ama 10 kişilik bir liste var bu doğru diyor.

Barış Çamur' Alıntı:
Bu arada sakın ola yukardaki mesajları Eyüp Abiyi yalanlamak amacıyla yazdığımı falan düşünmeyin..
Ben sadece sordum, öğrenmek istedim doğrumu diye..
Aldığım cevaplarıda buraya yazdım..
Bazı arkadaşlar (kendisini çok iyi biliyor) benim öyle bir hareket edeceğimi belirtiyorlarda..

Yukarda yazılanların Eyüp Abinin attığı mesajları yalanmalakla uzaktan yakından alakası yok, olmamıştır, olmazda..

Onunda kendine göre kaynağı, duyduğu kişiler vardır elbette..
Zaman zaten gösterecektir yakın zamanda ne olup ne biteceğini..

Yok Şamil Abi..
Geçen seneden beri Mert Abiyle kontak halindeyim..
Hani öyle başımdan atayım, savayım gitsin değildi durum..
Hani Özyer'le falan konuşsam veya bir başka birisiyle belki olabilir derim ama Mert abiyle öyle bir durum söz konusu olmaz.. Çünkü kendisiyle uzun zamandır konuşuyoruz. Zaman zaman bazı açıklamalar yapıyor.

Bu arada bende hayretler içindeyim eğer böyle bir durum varsa takımın genel menajeri nasıl bilmez?

Bu arada basında çıkan Şaziye haberleride yalanmış..
Onun kaynağını az çok tahmin edebilirsinizde kendisi adının kullanılmasını istemedi.

Sevgili Barış.Mert abinle olan kontağını gözden geçir ,çünkü seni fena .Evet bir liste olduğu doğru Adaleke ve Powel bu listede olan iki oyuncu ben senin yerinde olsam Mert abinden önce bizlere sorsan daha doğru cevaplar alabilirsin.Mert abinin konumu gereği böyle transfer haberlerini açıklayamaz!!!! ama yinede araştırman için teşekkür ederim.Sen yinede bu iki ismin o transfer listesinde olduğunu bil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...