2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cem Erzen' Alıntı:
Rawle marshall Cibona tarafından serbest bırakılmıs. Bence Gurovice cok iyi bir alternatif olur 3 numarada. Sutu ve penetresi ust seviyede bir oyuncu. Bosta olması su anda bir fırsat olabilir.
Keşke hemen alsak, müthiş bir oyuncu, ama Gurovic'in yerine değil....

Arkadaşlar nedim yüceli bence kaptırmamalıyız 4 numara zaman zaman 3 numara oynayabilen bir oyuncu ve bence takıma bench olarak büyük katkı yapaçağını düşünüyorum. Kesinlikle takıma katılması gerektiğini düşünüyorum.

Can Akan' Alıntı:
[quote="Cem Erzen":mqqezvmk]Rawle marshall Cibona tarafından serbest bırakılmıs. Bence Gurovice cok iyi bir alternatif olur 3 numarada. Sutu ve penetresi ust seviyede bir oyuncu. Bosta olması su anda bir fırsat olabilir.
Gurovice alternatif aramak yerine Gurovici kazanmaya çalışmak çok daha önemli bence[/quote:mqqezvmk]
Gurovicin kariyeri veya yeteneği tartısılmaz. Ama her zaman uyum olacak diye bir durumda olmayacağını dusunuyorum. Ne yazııki gurovic burdaki buducnost macı dısında ne hucumda nede savunmada takıma bir katkı sağalayamadı.

Erdem inde hucum yetersizliği nedeniyle su anda ciddi olarak 3 numarada sorun yasıyoruz.

Hatta son iki mactır Koray abi graves i 3 e kaydirip bu acığı kapamaya calısıyor. Benim sahsi gorusum eger butce yeterli ise marshall gibi oyuncu gurovic kazanılacak diye kacırılmamalı hatta bence gelecek sene icinde cok yararlı bir transfer olabilir. Marshall tek eksiği cok rebound cu olmayısı ve biraz disiplinsiz olması.

Onun dısında bu sezon slug nancy de oynayan Lamayne Wilsonda seneye 3 numara olarak dusunulebilecek kaliteli komple bir oyuncu.

Bence şu şartlarda yabancı transferi gereksiz olur Galatasaray için. Hangisi tribüne gidecek mevcut yabancıların? Bunlar kısa vadede çözüm gibi görünse de uzun vadede sorun olacak şeyler. Takım ahenki yakalanmış durumdayken kadroyu şişirmenin pek faydası olmaz bana göre..

Arkadaşlar ; ufak bir not ileteyim; Rawle Marshall için bütçemiz kesinlikle yeterli ; eğer kulüpten böyle bir talep gelirse %75 ihtimalle 3 gün içinde uçağa binip antremana çıkar :)

Rawle Marshall'ın Cibona'dan ayrılmasının sebebi, Split ile oynadıkları maçta kavgaya karışıp rakip oyuncuya yumruk atması idi. Bu hareketinden ötürü 3 ay ceza aldı.

Kadromuzda 4 yabancı olsaydı Rawle Marshall transferini mantıklı bulabilirdim ama, hali hazırda 5 yabancı var ve hiçbirini kenarı koyamazsınız. Rawle Marshall için Gurovic'i feda etmek büyük hata olur. Zira Gurovic, şu an kötü oynuyor olsa dahi, bizi şampiyon yapacak potansiyele sahip birkaç oyuncudan biridir... Sezon başında belirtmiştik, Gurovic transferi büyük bir risktir diye; eğer bu riske girmişsek sezon sonuna kadar beklemek zorundayız. Gurovic kendine gelirse play-off'ta maç alır, tur alır!..

Ahmed Salih' Alıntı:
Rawle Marshall'ın Cibona'dan ayrılmasının sebebi, Split ile oynadıkları maçta kavgaya karışıp rakip oyuncuya yumruk atması idi. Bu hareketinden ötürü 3 ay ceza aldı.

Kadromuzda 4 yabancı olsaydı Rawle Marshall transferini mantıklı bulabilirdim ama, hali hazırda 5 yabancı var ve hiçbirini kenarı koyamazsınız. Rawle Marshall için Gurovic'i feda etmek büyük hata olur. Zira Gurovic, şu an kötü oynuyor olsa dahi, bizi şampiyon yapacak potansiyele sahip birkaç oyuncudan biridir... Sezon başında belirtmiştik, Gurovic transferi büyük bir risktir diye; eğer bu riske girmişsek sezon sonuna kadar beklemek zorundayız. Gurovic kendine gelirse play-off'ta maç alır, tur alır!..
Ben sahsen su asamada gurovicin takımı sahiplendiğini dusunmuyorum. Son maclarda izlediğim kadarı ile takımda yavas yavas gurovicten uzaklasıyo. Gurovic cok buyuk oyuncu kimse bunu inkar edemez. Fakat su asamada bir kan uyusmazlıgı oldugu asikar. Bunun da dovmeyle falan alakası yok. Adam da bir isteksizlik var ve bu sahada cok belli ediyo kendini. Buna ek olarak 3 numarada elimizde baska alternatif yok su anda. Erdem zaten kapasitesi sınırlı bir oyuncu.
O yuzden marshall mantıklı bir alternatif olabilir.

bence su dönemde amerikali bir oyuncu daha almak hata olur. Gurovic ne kadar kötü oynasada basketbolu bilen bir oyuncu ve bundan dolayi takimin ahengini bozmuyor. sut sokamayinca pota altina indiriyor veya penetre edip pas cikariyor. bence atkins ve graves gibi iki tane amerikali yeter. takimin geri kalani beyaz oyunculardan olussun bence.

Oyunun 2 yönünü oynayabilecek bir 5 numara yada Gains düşünülmeli.
Ayrıca NBA'da kadrolar temizlenmeler tekrar başladı oradanda oyuncular ciddi şekilde takip edilmeli.

ESTEBAN BATISTA..... Su an bosta..Tutun kolundan getirin Istanbula.

Ayrica Pamesa Valencia forması giyen bence pekde basarili olamayan ERMAL KUQO'yu renklerimize katmalıyız...

ERMAL KUQO veya ESTEBAN BATISTA...

Olmadi... Rawle Marshall+Ermal Kuqo

Gaines veya Davidson yürekten oynayan basketbolcu istiyoruz Zizic e gelirsek fülker maçında 3 kişi arasından çektii ribanunttan sonra dedim tamam hayrola niye azmış yine ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...