2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emir Kalyoncu' Alıntı:
ESTEBAN BATISTA..... Su an bosta..Tutun kolundan getirin Istanbula.

Ayrica Pamesa Valencia forması giyen bence pekde basarili olamayan ERMAL KUQO'yu renklerimize katmalıyız...

ERMAL KUQO veya ESTEBAN BATISTA...

Olmadi... Rawle Marshall+Ermal Kuqo
Esteban Batista çok iyi olur ama sanırım boşta değil 1 2 gün önce bir takımla anlaştı yanlış hatırlamıyosam

Ermal kuqo gerçekten çok faydalı olur

Estaban Batistayı Keremin takımı Triumph Lybersty transfer etti. 1 hafta durmadı memleketine döndü diye haber çıktı geçenlerde. Nedeni çok soğukmuş oralar

gaines_250.jpg

Charles Gains gelsin dertler bitsin :p

Can Akogul' Alıntı:
Estaban Batistayı Keremin takımı Triumph Lybersty transfer etti. 1 hafta durmadı memleketine döndü diye haber çıktı geçenlerde. Nedeni çok soğukmuş oralar

Lyubertsy'nin yeri kotu..Fabrika bacalarinin orasi.Orada kisin manzara felaket.birde Moskovanin hapisanelerinin bulundugu yere 20 dakika..Orada Kerem nasil kaliyor anlamak guc...

Neyse sonucta bosta su an.Batista'yi getirmek iyi olur.

Öncelikle iyi akşamlar diliyorum,
yönetim burayı okur mu bilmiyorum ama umarım takip eden vardır ve bu önerimi dikkate alır.Kimsenin farkında olmadığı fakat yaşı çok genç ve kapasitesini çok yukarı çekebilecek bir uzun öneriyorum.KK Zagreb'den Ante Tomic.Eminim akıllarından yoktur bile ama inş. kazara burayı okurlar ve bu oyuncuyu takip ederler.

beyaz oyuncu istemiyoruz!!!!atletik zenci savaşçı uzun almalıyız tarif ettim oyuncuyu gaines

gaines ten çok daha iyisi nba de kardeşim.gaines ten iyisi howard ya da yao ming alabilrsen al ya da amare :p

Umut' Alıntı:
Öncelikle iyi akşamlar diliyorum,
yönetim burayı okur mu bilmiyorum ama umarım takip eden vardır ve bu önerimi dikkate alır.Kimsenin farkında olmadığı fakat yaşı çok genç ve kapasitesini çok yukarı çekebilecek bir uzun öneriyorum.KK Zagreb'den Ante Tomic.Eminim akıllarından yoktur bile ama inş. kazara burayı okurlar ve bu oyuncuyu takip ederler.

Umut Bey, umarım sizi dikkate alırlar. Benim de kaç zamandır aklımda olan bir oyuncu... F.bahçe Ülker, Vidmar gibi vasat potansiyelli bir oyuncuya yatırım yapıyorsa, yönetimimiz de şu sıra bir oyuncu alacaksa ve bu uzunsa Ante Tomic hem günü kurtarmak için, hem de geleceğe dönük çok iyi bir hamle olur. Ante Tomic'i alsınlar, 4-5 yıllık sözleşme yapsınlar, uzun vadede pota altında müthiş bir hücum gücü olur.

adeleke gelmedi kesinlikle.milo,hüseyin hücüm olarak iyi ama savunma olarak kötü.adeleke hem hucumda her mac en az 10 sayı atıyo savunmaya sertlik kazandırıyor hemde ribandlarda süper.gainesi bende seviyordum ancak gaines küück kalıyor özellikle kalıplı uzunlara karsı cok blok yiyordu.inşallah adeleke gelir de üstüne tufan murat kaya geldimi bu takım şampiyon olmıcak ta kim olacak:)

LOREN WOODS serbest beyler... Rus medyasinda free agent oldugunu bugun okudum.Bu is tamamdir.LOREN WOODS sanıldıgı gibi takimini satan bir oyuncu degil Drew Nicholas gibi..O yuzden LOREN WOODS ile hem pota altinda hem savunmada canavar gibi oluruz..

Not:Loren Woods'a Zalgris yonetimi kac aydir para odemedi,cikti maclara ve sonunda canına yetti.Hakli bir yere kadar da...

yakın kaynaklardan aldığım sağlam bilgilere göre mc james laubry ile anlaştık.imzalar atılır yakında!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...