2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Owens'ı herkes sever ama o gelirse çok kötü olur aradığımız adam değil ki bence onu istemiyoruzdur.Gaines konusunda ise Emin gibi düşünüyorum bizim 2. bir Milo'ya ihtiyacımız yok.İçlerinden en mantıklısı Adeleke olarak duruyor ama 3. bilinmeyen şahış bizi heyecanlandırıyor :) Acaba Eurolig'de elenen bir takımın uzun oyuncusu mu? Belkide öledir...

Lamayne Wilson'da gönlümden geçen diğer bir isim . O da Owens'ın 5 numara versiyonu

Samet Kandemir' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":m72cat7i]

Anlamadım ki diğer ikisini kim istiyor peki.Biri baş antrenörün tercihi olan üç oyuncu ile ilgileniyoruz .Diğer ikisi Mert Uyguç ve Ahmet Dedehayır'ın terchileri falan mı ?
[/quote:m72cat7i]
Bence 3. aday C.Sims :)
O kadar çok lafı edildiki geçenlerde ben de rüyamda gördüm....

ultrAslan.com'da yer alan bir haber ;

Uzun süredir pivot arayan kulübümüz, geçtiğimiz sezon Banvit?ten hatırlayacağımız Kenny Adeleke ile anlaştı.Adeleke sezona Lukoil Academic takımında başladı fakat aradığı ortamı bulamayınca sözleşmesini feshetti.Geçen sezon da Banvit?te 14.1 sayı, 11.4 ribaund ortalaması vardı. Çok büyük beklenti içinde olmayalım ama en azından Hüseyin?i dinlendirecek bir isim. Hayırlı uğurlu olsun.

Burak Barut' Alıntı:
ultrAslan.com'da yer alan bir haber ;

Uzun süredir pivot arayan kulübümüz, geçtiğimiz sezon Banvit?ten hatırlayacağımız Kenny Adeleke ile anlaştı.Adeleke sezona Lukoil Academic takımında başladı fakat aradığı ortamı bulamayınca sözleşmesini feshetti.Geçen sezon da Banvit?te 14.1 sayı, 11.4 ribaund ortalaması vardı. Çok büyük beklenti içinde olmayalım ama en azından Hüseyin?i dinlendirecek bir isim. Hayırlı uğurlu olsun.
:roll: :roll:

Geçen sene ligimizde oynayan her oyuncu için sezonu başka bir ülkede tamamlamadan gelirse (Banvit'e) bonservis ödenir diye biliyorum. Adeleke geçen sene 500bine yakın alıyormuş sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...