2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":ruxcmq04]
Şu kesin ama Gaines ve Adeleke ile igileniyoruz, bir oyuncuyuda Koray hoca istiyormuş, bakalım hangisi gelecek.

Anlamadım ki diğer ikisini kim istiyor peki.Biri baş antrenörün tercihi olan üç oyuncu ile ilgileniyoruz .Diğer ikisi Mert Uyguç ve Ahmet Dedehayır'ın terchileri falan mı ?[/quote:ruxcmq04]Şıklar var, bu şıklardan birini seçecek Koray hoca, yani bir sıralama var gibi geldi bana....

1. Tercih xxxxxx
2. Tercih Gaines
3.Tercih Adeleke

Kimin şartları daha uygun olursa, kim teknik ekibin kafasına daha çok yatarsa o gelecek bence.

Mithat nerdesin kardeşim :)

2.15 isitoysanız Fatih Solak verelim :) :)
bakalım kim gelicek iyice meraklandım :p

GAİNES in her hareketi bizim ruhumuzla bir bence.. Savaşcı ya adam daha ne istiyoruz.. gurovic maçta sinirlenip teknik alıd diye sevinenler oldu :p Gaines bunun mislisini yapar.. kadroya bakıyorumda biz şampiyon olmak istiyorsak var gücümüzle saldırmamız sertleşmemiz gerekigiin görüyorum.. Gaines i alırsak bu iş tamamdır...

GAİNES olur inş... küpesi bile karizma ya... Adamım benim.. :p

Üzerime gelmeyin arkadaşlar :)

Gaines ve Adeleke dışında isim bilmiyorum, biraz sabredelim diyorum ben, yoksa Nirvana'ya ulaşacağız düşünmekten :)

Benimde tercihim Adeleke olur ama Gaines'e de hayır niye alındı demem...
Takımın bence mücadeleci ve pota altından sayı üretecek bir isme ihtiyacı var. 4 veya 5 olması çok önemli değil...
İlginç bir uzun rotasyonumuz var çünkü...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Anlamadım ki diğer ikisini kim istiyor peki.Biri baş antrenörün tercihi olan üç oyuncu ile ilgileniyoruz .Diğer ikisi Mert Uyguç ve Ahmet Dedehayır'ın terchileri falan mı ?
Şıklar var, bu şıklardan birini seçecek Koray hoca, yani bir sıralama var gibi geldi bana....

1. Tercih xxxxxx
2. Tercih Gaines
3.Tercih Adeleke

Kimin şartları daha uygun olursa, kim teknik ekibin kafasına daha çok yatarsa o gelecek bence.

Mithat nerdesin kardeşim :)[/quote]

oh oh gaines adelekeyide geçmiş gerçi adeleke geçen türkiye kupasında döktürmüştü ve çok sempatik gelmişti...

Bu arada forumda verildi mi bu haber bilmiyorum..
Atkins'in mide ağrıları artmış ve ABD'e kendi doktoruna görünmeye gitmiş.Ne zaman döneceği belirsizmiş...(ntvspor.net)
Bence Kerem'in transferine de ağırlık verilme zamanı...

Yahu geçen hafta Owens gelsin diyordu herkes ki kendisi harbi harbi 4'tür. Gaines'e ise herkes undersized diyor. Ki kendisi 5 de oynar. Adeleke'yi ben daha çok tercih ederim ama Adeleke 4 oynuyor mu tam bilmiyorum. Bildiğim 5 numaradır ama bana göre yeri geldiğinde 4 yeri geldiğinde 5 oynayabilecek bir adama ihtiyaç vardır. Adeleke bunu karşılar mı bilmiyorum.

Emrah Bakın' Alıntı:
Atkins'in mide ağrıları artmış ve ABD'e kendi doktoruna görünmeye gitmiş.Ne zaman döneceği belirsizmiş...(ntvspor.net)

Evet kötü oldu bu, aynı rahatsızlığının ciddi olabileceğini yazmıştım daha öncede. Artık sadece pivot değil bir tanede oyun kurucu lazım Galatasaray'a anlaşılan..

kerem 3ü arasından en yarar sağlayacak adelekedir çünkü dediğin gibi yeri geldiği zaman 4 yeri geldiği zaman 5 oynayabiliyor ağırlığı pivot fakat 4 numarayı da rahatlıkla oynayabiliyor katkı sağlamakla birlikte gaines ve owens 4 numara gaines'in 5 numara oynama özelliği var fakat 2.03 boyunda adeleke 2.07 pivot ve 4 numara oynayabiliyor ağırlığımızın pivot olduğunu düşünerek isteğimi adeleke olarak belirtiyorum

Emrah Bakın' Alıntı:
Yemin ederim hayatımda bu kadar şanssız bir takım görmedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...