2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beko Basketbol Ligi'nde Geçici Transfer Dönemi Yarın Sona Eriyor
19 Ocak 2009 Pazartesi
Beko Basketbol Ligi?nde ?Geçici Transfer? dönemi 20 Ocak 2009 tarihi mesai saati bitiminde sona eriyor.

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi?nde ve Bayanlar Bölgesel Basketbol Ligi?nde geçici transfer sezonu 30 Aralık 2008 tarihinde, TBB2L'de 02 Ocak 2009 tarihinde, TB2L'de 09 Ocak 2009 tarihinde, TBBL'de ise 16 Ocak 2009 sona ermişti.

Bu haber şuana kadar 101 kere görüntülendi.

Türkiye Basketbol Ligleri http://www.tbl.org.tr

Yarın mesai bitiminden sonra Kerem dışında yerli oyuncu almak mümkün olmayacak. Tabi Ersan,Hido ve Memo da var :) .

Ne kadar asparagas haber varsa büyük kısmı megabaskette.Siteye baktığınızda ''CSKA'nın ödü koptu'' 'dan belli olmuyor mu gerçeklik paylar :)
Adeleke geldi mi gelmedi mi bilmiyorum, megada yayınlandığı doğru anlamına gelmez çünkü ona kalsaydık kimler gelmişti sene başında kimler :)) Ben, çok sağlam bir kaynakla birebir görüşme imkanı yakaladım.Transferi sanırım bu döneme yetişmeyecek ama olur da birgün o formayı giydirirsek yer gök yerinden oynayacak bir oyuncu.Hala almaktan vazgeçmediler,problemleri çözmeleri durumunda oyuncu yarın da gelebilir, gelecek sene de..Umarım beklediğimize değer..

Umut' Alıntı:
Ne kadar asparagas haber varsa büyük kısmı megabaskette.Siteye baktığınızda ''CSKA'nın ödü koptu'' 'dan belli olmuyor mu gerçeklik paylar :)
Adeleke geldi mi gelmedi mi bilmiyorum, megada yayınlandığı doğru anlamına gelmez çünkü ona kalsaydık kimler gelmişti sene başında kimler :)) Ben, çok sağlam bir kaynakla birebir görüşme imkanı yakaladım.Transferi sanırım bu döneme yetişmeyecek ama olur da birgün o formayı giydirirsek yer gök yerinden oynayacak bir oyuncu.Hala almaktan vazgeçmediler,problemleri çözmeleri durumunda oyuncu yarın da gelebilir, gelecek sene de..Umarım beklediğimize değer..

Umut bey ben tam anlamadım. Yer gök inletecek oyuncu Adeleke mi yoksa başka bir oyuncu var da listede kast ettiğiniz o mu ?

Umut' Alıntı:

Evet böyle yazıp çekilirseniz biz nasıl yaşarız bu merakla. :)

Kutay Çamcı' Alıntı:
Umut' Alıntı:

Umut bey ben tam anlamadım. Yer gök inletecek oyuncu Adeleke mi yoksa başka bir oyuncu var da listede kast ettiğiniz o mu ?

Özür dilerim, anlam karmaşası Türkçe'yi tam uygun şekilde kullanmadığımdan kaynaklanıyor.Yeri göğü oyntacak adam Adeleke elbette ki olamaz.Kötü oyuncu değil ama potansiyeli belli.Söyleyip kaçmak gibi oldu biraz bunun için özür dilerim ama bunu belirtmemin nedeni, beni az çok tanıyorsunuz transfer konusunda konuşmuş olmak için konuşmam kolay kolay.Sadece yönetimin çabaladığını gözlerimle görmüş olduğumdur.Yani çabalamıyorlar diye önceden üzülüyordum,bu şuna benzer bir sınava çok çalışırsınız ama sorular istediğiniz gibi olmadığında yine de kalabilirsiniz.Gerçekten çok emek veriliyor ama ufak ya da büyük pürüzlerden dolayı sıkıntı yaşanılıyor.Ama dediğim gibi önemli olan verilmesi gereken çaba! olduğu için, vicdanınız rahat olsun.İsim verme konusunda kimseye birşey söylemek istemem.Çünkü olmazsa sanki yuh daha neler denilebilecek bir oyuncu.O yüzden gizli kalması makul :)Milojevic'in adı daha dolaşmıyorken sanırım Burak'la ilk paylaşan bendim pm'de :)

Bu problemler maddi mi Umut bey.Oyuncunun ismini vermeden oyuncu ve konu ile ilgili biraz daha aydınlatsanız.Gelme olasılığı nedir.Bu sezon gelmezse seneye büyük ihtimak bizde midir. Koray hocanın istediği (Eyüp'ün bahsettiği ) oyuncu bu oyuncu olabilir mi ?vs.

Şimdi arkadaşlar benim aklıma takılan başka birşey var..

Atkins mide problemi yüzünden, daha önce ameliyat olduğu doktora görünmek üzere Amerika ya gitmiş..(salsabasket.com)

Giderayak yeni bir guard kriziyle karşı karşıya kalmayalım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...