2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adeleke alınırsa yedekliği sorun etmediğinden güzel olur..Zaten bize Hüso'yu yedeklicek bi adam lazımdı onuda sağlar Adeleke..yerinde transfer olur gelirse..

Alperen Kaplan' Alıntı:
Biz üç gündür kafa yoruyoruz ya,ne zamandan beri belli imiş bu durum... Olsun ama bize de heyecan oldu... :)
Aldık yani Adeleke'yi :)

Hiç sanmam 8) 8)

Bu aşağıda istatistiklerini yazdığım genç gelirse daha iyi olmazmı???

5 numara, 2.07 boy, 19.3 sayı ortalaması, %62 ile 2 sayı, %15 ile 3 sayı.

9.8 ribaunt ortalaması ile oynamış.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":22u1hsge]Biz üç gündür kafa yoruyoruz ya,ne zamandan beri belli imiş bu durum... Olsun ama bize de heyecan oldu... :)
Aldık yani Adeleke'yi :)

Hiç sanmam 8) 8)

Bu aşağıda istatistiklerini yazdığım genç gelirse daha iyi olmazmı???

5 numara, 2.07 boy, 19.3 sayı ortalaması, %62 2 sayı, %15 3 sayı.

9.8 ribaunt ortalaması ile oynamış.[/quote:22u1hsge]

eyüp abi bir karar ver aldık mı almadık mı

umarim yararli olur fakat gecen seneki kadromuzu bu sene kurdugumuz kadroya kesinlikle degisirim. gecen seneki savasci sert savunma yapan hizli hucumlarla smaclarla seyircileri costuran takimdan busene eser yok

Avrupa deneyimi olan Avrupada oynamis gibi sifatlari olan ancak yavas sadece set hucumu yapabilen hirsi olmayan basketbolcularla is yurumez gbi geliyor bana nedense

bana sorarsaniz bu takimin daha iyi olabilmesi icin genc savasci atletik basketbolcular tercih edilmelidir.

Keşke karar verebilsem, resmen bunalıma girdim, her yerden Adeleke çıkıyor, ama almadık diyor yetkililer, resmen amboldone oldum :)

Ben hala Gaines'i veya other player'i bekliyorum, benim hala umudum var :)

nerde oynadığı da önemli, cba'de mi avrupada mı nerede?

adeleke nokta bi transfer, ne yapacağı aşağı yukarı belli, uyum sorunu minimum olacak muhtemelen (yeni genc bi amerikalıya kıyasla).

banvitte geçirdiği sezonda 30 dakikanın üzerinde oynadığı her maçta double double yapmış, bizde o kadar süre alamayabilir ama rotasyonda zizic'ten daha iyi bir tamamlayıcı rol oynayacağı kesin.. bu tarzda "çöpçü" oyuncular her takıma lazım :)

Bizim başka işimiz yokmu?

Deliyiz biz, hastayız, valla normal değiliz :) :)

Artık transfer topiğini terk ediyorum, birini alırlarsa haberi çıkar elbet, o zaman değerlendiririz.

Ajan 007 gibi iz sürmek istemiyorum, dışarda akıp giden bir hayat var :) :) :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bizim başka işimiz yokmu?

Deliyiz biz, hastayız, valla normal değiliz :) :)

Artık transfer topiğini terk ediyorum, birini alırlarsa haberi çıkar elbet, o zaman değerlendiririz.

Ajan 007 gibi üz sürmek istemiyorum, dışarda akıp giden bir hayat var :) :) :)

bence eyüp abi zaman kazanmaya çalışıyor

Galatasaray'a Adeleke geliyor / GÖKHAN GERMAN Tarih: 1/21/2009

Ziziç ile yollarını ayıran Galatasaray Cafe Crown, yeni yabancısını buldu.

Hırvat oyuncu Andrea Ziziç ile yollarını ayırdıktan sonra yabancı arayışlarına giren Galatasaray Cafe Crown, Kenny Adeleke?de karar kıldı. Geçen sezon Banvitspor?da forma giydikten sonra Bulgaristan?ın Lucoil Akademic takımına transfer olan Nijeryalı pivot, 2.06 boyunda ve 25 yaşında. Lukoil Avrupa?dan elendikten sonra takımdan ayrılan Adeleke, Türkiye Ligi?nde 14.3 sayı ve 11.4 ribaunt ortalamaları yakalamıştı. Cim Bom?un asıl hedefinde ise eski oyuncusu Charles Gaines bulunuyordu. Sezon başında NBA?in San Antonio Spurs takımıyla kontrat yapan ancak oynama fırsatı bulamayan Gaines?le de yakından ilgilenen Cim Bom?un, maddi konularda anlaştığı takdirde, hazırda tuttuğu Adeleke?nin yerine eski oyuncusuyla da sözleşme yapabileceği öğrenildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...