2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Josh Powell olmamış arkadaşlar, ilave olarakta bunu söyleyeyim.

Bu gecelik bu kadar heyecan yeter.....

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Josh Powell olmamış arkadaşlar, ilave olarakta bunu söyleyeyim.

Yarın başka bir heyecanda görüşmek üzere , hoşçakal Eyüp abi :)

043.jpg

Çok yakında bende bir transfer yapabilirim, ama oyuncu değil, taraftar transferi.

Efesliler'in bel kemiği Fahir Karaçam üzerinde sıkı bir misyonerlik faaliyeti yürütüyorum.

Bu transfer gerçekleşirse sadece şunu söyleyeyim, A.Şahenk'te baskı kurmamız için binlerce taraftara ihtiyacımız yok 8) 8) 8)

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1fhkyd95]Josh Powell olmamış arkadaşlar, ilave olarakta bunu söyleyeyim.

Yarın başka bir heyecanda görüşmek üzere , hoşçakal Eyüp abi :)[/quote:1fhkyd95]Koptum yemin ederim :p

Phoenix Suns takımı D-League'de Iowa Energy forması giyen Courtney Sims ile 10 günlük bir anlaşma yaptı. D-League'de takımının en skorer ismi olan genç pivot ile anlaşan Suns, kadrodaki uzun eksikliğini bu hamle ile kapamış oldu.

Daha önce Indiana Pacers kadrosunda yeralan ve 3 maçta ortalama 3.7 dakika süre alıp sayı atamayan Sims, 2 ribaunt alıp 1 asist yapmıştı. Sims, Shaquille O'Neal,Amare Stoudemire ve Robin Lopez 'den sonra takımın dördüncü uzun oldu.

Türkbasket . Osman seni Suns duymuş

Adeleke ben haberi verdiğimde İstanbul'da imiş...
Mesele bonservismiş ondan dolayı resmi imza bir kaç gün geç atılacakmış... Şöyle yani,bonservis vermemek için aradan bir süre geçmesi gerekiyormuş,o sürenin bitmesine de çok az kalmış...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Adeleke ben haberi verdiğimde İstanbul'da imiş...
Mesele bonservismiş ondan dolayı resmi imza bir kaç gün geç atılacakmış... Şöyle yani,bonservis vermemek için aradan bir süre geçmesi gerekiyormuş,o sürenin bitmesine de çok az kalmış...

daha çok kafam karıştı :) :)

Dün gece Mithat aradı, Adeleke'yi aldık hayırlı olsun dedi, şoktayım...

Bakalım neler olacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...