2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Efesli arkadaşlarla sohbet ediyorum, onlarda mesela Graves'i çok beğeniyorlar, Smith yerin Gurovic olsa diyeni bile oldu, bende mesela Thornton ve Kasun hayranıyım, şunu kabul ediyorum, denge yerli oyuncularda bozuluyor biraz ama bizde takıma desteğimizi arttırıp, hocamıza güvenerek bu eksiği kapatabiliriz.

Evet,haber doğru...
Adeleke GS'de...

Daçka maçına çıkabilir mi belli değilmiş ama Antalya maçına sahada...
Hayırlı uğurlu olsun!!!
Dün idmana çıkmamış galiba ama şu an Türkiye'de imiş...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Evet,haber doğru...
Adeleke GS'de...

Daçka maçına çıkabilir mi belli değilmiş ama Antalya maçına sahada...
Hayırlı uğurlu olsun!!!
Dün idmana çıkmamış galiba ama şu an Türkiye'de imiş...
Hadi hayırlısı, sevindim bu habere:)

Alperen Kaplan' Alıntı:
Kaynak vereyim mi diye sordum kaynağa,tel görüşmesini söyledi ama kendi isminin verilmesini istemedi,tamam dedim ben de...
Kısa zamanda tarafarın sevgilisi olabilecek,Hüseyin'i dinlendirecek,savaşçı bir oyuncuyu kadromuza kattık o zaman...
Güzel haber...

Evet ben abartmayı çok seviyorum.

Erdem-Cemal-Polat-Murat-Alican-Teoman-Altay bu oyuncuları serbest bırakın Telekom-Efes-Fb'den hangisi bunlardan bir tanesini alır ?
Biraz Cemal'in alınma şansı var o da yaşından ötürü.

Evet ben abartmayı çok seviyorum bu 7 tane oyuncuyla şampiyonluk hayal...Adamların genç oyuncusu Bora Hun Paçun-Enes Kanter gibi isimleri varken bizimkilerin katkısı sıfır...
İstersen Powell'ı getir, Cüneyt ve Hüseyin yorulduğu anda takımın fişi çekilmiş olduğunu daha 3 gün önce gördük ama biz abartıyoruz.

Evet ben ve arkadaşlarım abartmayı çok seviyoruz.

Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörlüğü Sicil Lisans bölümü tarafından Beko Basketbol Liginde Türk ve yabancı oyuncuların transfer dönemi bitiş tarihleri açıklandı. Basketbol Liglerinde 2008-2009 sezonu geçici transfer döneminin sona ermesinin ardından takımlar sadece yurtdışından gelecek Türk (Türkiye'de sözleşmesi bulunmayan) ve yabancı sporcuları takım kadrolarına, aşağıda belirtilen tarihin mesai saati bitimine kadar dahil edebileceklerdir..

Beko Basketbol Ligi : 17 Nisan 2009 (27.Hafta)

Konuyla ilgili ufak bir not, arkadaşlar merak edebilir transfer döneminin ne zaman biteceğini..

Bir mantık yürütelim, biz Adeleke ile anlaştık, idmanada çıktı, neden bunu resmi site duyurmuyor????

Gaines ile ilgileniyoruz, bonservis sorunu varmış, bu çözülürse Gaines hayırlı olsun, olmazsa B planı hemen mevcut, adamımız avrupada bizden uçak bileti bekliyor.....

Oda gelmezse, o zaman Adeleke gelir:)

2-3 Gün sabır:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bir mantık yürütelim, biz Adeleke ile anlaştık, idmanada çıktı, neden bunu resmi site duyurmuyor????

Gaines ile ilgileniyoruz, bonservis sorunu varmış, bu çözülürse Gaines hayırlı olsun, olmazsa B planı hemen mevcut, adamımız avrupada bizden uçak bileti bekliyor.....

Oda gelmezse, o zaman Adeleke gelir:)

2-3 Gün sabır:)

eyüp abi öle dionda henüz teklif bile yokmuş adelekeye sen öle söledin biraz önce :oops:

Umarım bu bonservis sorunu çözülmez :) Anlamadığım Koray Hocanın sisteminde Gaines gibi saf 4 numaralar 5 olarak oynamaz mecbur kalmadıkça ki mevcut durumda da böyle bir mecburiyet yok. Eğer gelirse kadro derinliği değil sadece şişkinliği olmuş olur ve bu da akıntıya karşı kürek çekmek gibi bir durum...

Kaldıki Koray hocanın istediği vasıfta bir elemanda değil :?

Alperen Kaplan' Alıntı:
İdmana çıkmamış ama şu an Türkiye'de imiş benim bildiğim bu :)
Adeleke'nin menejeri bu dedikoduları yayıyor bence.

Teklif yapmadık ama istediğimizde gelecek bir oyuncu olduğu ortada, zaten teklif yaparsak kabul edecektir, o zaman sende almak zorundasın:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...