2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar milli takım açıklandı: Memo kadroda yok

G.Cafe Crown:Cenk-Cemal Nalga
fb ülker:ömer aşık-oğuz savaş-semih erden
efes:ender-kerem gönlüm-sinan güler-serkan erdoğan-barış hersek
real madrid:kerem tunceri
barcelona:ersan ilyasova
benetton:engin atsür
texas:doğuş balbay

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Alp Erdem":2vbr6c91]ben 3 numaralı pozisyon için asvel'deki lamany wilson diyorum.eşleşme sorunu yaratabilecek müthiş bir oyuncu ve müthiş atlet.alırsak bu sene bizim de bir shumpert'imiz olmuş olur
Şimdi onu yazacaktım, bize karşı oda müthiş oynamıştı!
Birde Len Mattela var Charleroi de oynuyor, pozisyonu 5 ama boyu 5 e göre biraz kısa, 4 numarada çok sağlam oynar, şutu çok düzgün.[/quote:2vbr6c91]
abi mattela bizim belçika'daki maçımızda süper oynamıştı.yanlış hatırlamıyorsam 18 sayı civarı atmıştı.ancak pivot pozisyonuna göre boyu kısa geçen sene bu konudan baya bi çektik.

Bosa gidicek bir sene daha sanırım yine en gec biz kaldık :(

Özhan vicdanın nasıl rahat hala anlamıs degilim bizi ne halleri soktun nerelerden nerelere getirdin sampiyonlar liginde b torbasındayken simdi elemede bile seri bası degiliz.

Baketbol sübesını yok saydın voleybol keza öle senin baskan adayı olman suc degil seni orada 6 sene oturtanlarda kabahat simdi ne hallerdeyiz ben gece rahat uyuyamıyorum ülkerin yaptıkları için sen nasıl uyuyosun o yattgın yerde merak ediyorum !!!

Rawle Marshall iyi de kaliteli yerli oyuncu alamazsak yabancı transferi zorlasacaktır. Cunku en az 2 yabancı uzun sart olur (yine iki undersize 4 numara alırsak yetmez ya) ,, bir de pg etti 3.
Skorer sg mı alırsın, 3 numara mı, savunmacı mı?? R.Marshall'ı aldın, Hite'ın isini kim gorecek Solomon'u Cucuyle Murat'la mı savunacagız :)
Kerem ya da Kaya'dan birini mutlaka almalıyız.

Arkadaşlar; bugün 2-3 oyuncuyla transfer görüşmesi yapılacakmış, biraz sabırlı olalım bu görüşmelerin sonuçlanmasını bekleyelim.

Fırat Aydın' Alıntı:
Kaya'yla Kerem'in kime ne hayrı olmuş ki bu kadar istiyosunuz anlamadım :) sağlam bi zenco alsak fena mı olur..
Kaya ile kerem'i beğenmeyecek kadar lüks bir takım değiliz. Veya şöyle söyeleyeyim şuan Türkiye'deki hangi takıma önerseniz takım ağzı sulanır. Zaten onlardan başka yerli oyuncu yok. Ayrıca Wilson gerçekten iyi bir oyuncu. 3 numarada fizikli olan bir oyuncu olarak iyidir. Umarım en kısa sürede transferler netleşir...
Umarım Kerem'i elemizden kaçırmayız çünkü alternatifler çok azalıyor...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Fırat Aydın":r516tdpv]Kaya'yla Kerem'in kime ne hayrı olmuş ki bu kadar istiyosunuz anlamadım :) sağlam bi zenco alsak fena mı olur..
Kaya ile kerem'i beğenmeyecek kadar lüks bir takım değiliz. Veya şöyle söyeleyeyim şuan Türkiye'deki hangi takıma önerseniz takım ağzı sulanır. Zaten onlardan başka yerli oyuncu yok. Ayrıca Wilson gerçekten iyi bir oyuncu. 3 numarada fizikli olan bir oyuncu olarak iyidir. Umarım en kısa sürede transferler netleşir...
Umarım Kerem'i elemizden kaçırmayız çünkü alternatifler çok azalıyor...[/quote:r516tdpv]

Heh o zaman seni ve diğer Kerem Tunçeri'nin gelmesini isteyen arkadaşları mutlu edecek bi haber..

Kerem Tunçeri'yi alıyoruz arkadaşlar. Star Tv'den bi arkadaşımın Murat Hoca'dan aldığı bi bilgidir bu.

Fırat Aydın' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":1tl3dmei][quote="Fırat Aydın":1tl3dmei]Kaya'yla Kerem'in kime ne hayrı olmuş ki bu kadar istiyosunuz anlamadım :) sağlam bi zenco alsak fena mı olur..
Umarım Kerem'i elemizden kaçırmayız çünkü alternatifler çok azalıyor...[/quote:1tl3dmei]

Heh o zaman seni ve diğer Kerem Tunçeri gelmesini isteyen arkadaşları mutlu edecek bi haber..

Kerem Gönlüm'ü alıyoruz arkadaşlar. Star Tv'den bi arkadaşımın Murat Hoca'dan aldığı bi bilgidir bu.[/quote:1tl3dmei]
Doğruysa eğer bu haber yorumu tek kelime
Mükemmel !!! (Tunçeride öyle :p )
NOT:(O ZAMAN MURAT ÖZYER İLE DEVAM HA !)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...